reklama
Giercownia - Gry Online

Curse Of The Red Serpent

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 12 073
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 3
Ocena: 4,25
Łącznie głosów: 12

Gra dodana przez:

Istnieje dziwna, ale jednocześnie bardzo niebezpieczna przepowiednia o czymś, co dzieje się co 100 lat. Mianowicie chodzi o legendę, która mówi o klątwie Czerwonego Węża… ale z drugiej strony, czy to naprawdę jest legenda? Wygląda na to, że przepowiednie, które mówią, że co 100 lat klątwa Czerwonego Węża jest wyzwalana, są prawdą, ponieważ sprawy nagle zaczęły zmierzać w nowym kierunku…

Sakura, kobieta o ogromnych umiejętnościach rozwiązywania problemów, jest jedyną osobą, która może zapobiec katastrofie. Jej umiejętności można wykorzystać w tej sytuacji, ale musi być jeszcze szybsza i jeszcze skuteczniejsza w swoich działaniach.

Jak mówią legendy, rozwiązanie zagadki prawdziwego samuraja to jedyny sposób na odwrócenie klątwy, więc Sakura ma przed sobą prawdziwe wyzwanie. Podjęcie się tego wyzwania może uratować ludzkość. Dowiedzmy się czegoś więcej o klątwie Czerwonego Węża i spróbujmy raz na zawsze pomóc Sakurze w jej złamaniu. Czy jesteś przygotowany na prawdziwe wyzwanie samurajskie?

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
35.175.201.*

Komentarze (2)

avatar nacpanatoffi
nacpanatoffi 15.05.2023, godz. 13.41 odpowiedz
0
Nudna gra.1/5.
avatar bartosex
bartosex 31.12.2020, godz. 12.25 odpowiedz
0
Super kojąca gra
Gracze online (3):
Polecamy: