reklama
Giercownia - Gry Online

Vex 5 Official

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 5 237
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 2
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 12

Gra dodana przez:

Przygotuj się na niesamowitą przygodę! Czy zdołasz pokonać tory naszpikowane śmiertelnie niebezpiecznymi przeszkodami w Vex 5?

Ta część popularnej i wciągającej serii gier Vex nieustannie trzyma w napięciu! W trakcie szalonej podróży w tej grze ze skakaniem przyjdzie ci mierzyć się z różnymi niebezpieczeństwami, takimi jak niezwykle ostre, obracające się klingi czy tyrolki porozwieszane nad przepaściami. Do pokonania każdego wciągającego poziomu wymagane jest idealne wyczucie czasu, ale gra oferuje też inne wyzwania, dzięki którym przetestujesz swoje umiejętności. Ta gra z patyczakami z pewnością zapewnia niezły trening!

Przekonaj się, jak daleko uda ci się zajść w każdym z wielu pokojów wyzwań. Możesz także odblokowywać trofea i osiągnięcia, ale to nie wszystko! Jeśli sądzisz, że ta niesamowita gra akcji niczym cię już nie zaskoczy, sprawdź swoje siły na piekielnie nieprzystępnym wysokim poziomie trudności.

Biegaj, skacz i rób wślizgi, aby dotrzeć do wyjścia z każdego z poziomów w jak najkrótszym czasie. Niektóre poziomy mają nowe pułapki, uważaj!

W Vex 5 nasz ulubiony patyczak powrócił, by skakać, przeżywać przygody i bawić się. Vex 5 to prawdopodobnie najbardziej zabawna i wciągająca gra HTML5, w jaką kiedykolwiek grałeś! Koniec z vex 3, vex 4, wypróbuj nową przygodę w specjalnej edycji VEX 5. Miłej gry!

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Vex Series

Sterowanie w grze:

lub WSAD

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
34.239.148.*

Komentarze (0)

Gracze online (4):
Polecamy: