reklama
Giercownia - Gry Online

Dreamgate

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 12 626
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,08
Łącznie głosów: 13

Gra dodana przez:

Dreamgate to gra fabularna, będąca wybuchową mieszanką hardcorowych kart do budowania talii, przygody roguelite i RPG. Zbuduj swoją talię, odkrywaj świat Dreamgate i pokonaj przerażających wrogów!

Zbuduj swoją talię i wypełnij ją bronią, umiejętnościami, zaklęciami i zdolnościami podczas eksploracji świata pełnego potworów i niebezpiecznych wrogów. Ulepsz swoich bohaterów o nowe umiejętności, aby uczynić cię silniejszym.

* Zmieniający się świat. Za każdym razem, gdy zaczynasz swoją podróż, układ różni się za każdym razem. Wybierz swoją ścieżkę, staw czoła różnym wrogom, wybierz różne karty, wypróbuj nowe strategie i taktyki!

* Drzewo umiejętności. Ulepsz na stałe swoich bohaterów dzięki unikalnym zdolnościom.

* Zbuduj swoją unikalną talię. Twoje przedmioty, skarby, broń, umiejętności, takie jak rana, toksyna i klątwa trafiają do tej samej talii - by zrównoważyć karty i być gotowym na wszystko!

* System ryzyka / nagrody. Zbieraj skarby, które znajdziesz podczas podróży. Ale bądź przygotowany, że skarby będą częścią twojej talii, a jak wiesz, nie można zabijać zombie złotem. A jeśli twój bohater umrze, stracisz wszystko

Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.236.65.*

Komentarze (0)

Gracze online (1):
Polecamy: