reklama
Giercownia - Gry Online

a Grain of Truth

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 7 289
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 3,23
Łącznie głosów: 15

Gra dodana przez:

Wspaniała ręcznie rysowana przygodówka point & click od naszych rodaków braci Rudowskich.

Grain of Truth to wspaniała gra przygodowa typu wskaż i kliknij, z ciekawą mechaniką, piękną sztuką i intrygującą historią. To także kontynuacja Trader of Stories: Bell's Heart.

Historia, która zrodziła świat Starego drzewa, które śpi - świat Myosotis.

Niekończące się równiny mogą wydawać się niczym niezwykłym z daleka, niemal niczym innym jak trawą, o ile okiem sięgnąć. Ale spójrz w chmury, a możesz znaleźć wielką mądrość, jak niektórzy twierdzą, zobaczysz myśli bogów. Myosotis, to dowcipna bohaterka braci Rudowskich (Marek i Marcin), która słyszała o Ziarnie Prawdy, nie jest tego zbyt pewna, ale podróżując dalej, by spotkać się z Mędrcem i usłyszeć jego historie, spotyka Łapaczy Chmur i zaczyna zobaczyć iarno prawdy w dawnych bajkach. Zapraszamy Cię do jej podróży, która wyrusza w cudowną przygodę wypełnioną fantastycznymi stworzeniami, zapierającą dech w piersiach scenerią i oczywiście urzekającymi historiami.

Uważaj na kursor; liść zmienia kolor z zielonego na pomarańczowy, gdy unosi się nad obszarami interaktywnymi. Kliknięcie zapewni opcje różniące się w zależności od kontekstu, w tym „przejdź do”, „zbadaj”, „weź” i „rozmawiaj”. Aby upewnić się, że nie przegapiłeś żadnego z tych obszarów, kliknij ikonę gałki ocznej, aby zobaczyć więcej. Konieczne jest czytanie i zwracanie uwagi na dialogi; nie tylko należy klikać podświetlone na niebiesko słowa, aby zagłębić się w konwersacje, każde klikane słowo jest gromadzone, aby uzyskać więcej historii.

Będziesz eksplorować, zbierać i nadawać sens przedmiotom, a także cieszyć się zadziwiającą grą w madżonga lub układać skomplikowane układanki. W grze niewiele jest pomocy w wykonaniu tych zadań, wzywając cię do wykonania mentalnej pracy w prawdziwym duchu przygody. To sprawia, że Ziarno Prawdy (a Grain of Truth) jest dłuższe i bardziej zaangażowane niż jego poprzednik. Mimo to, po ukończeniu tworzenia mini-gry z mapami, będziesz mieć inteligentną mapę do pokonania, znacznie zwiększającą łatwość nawigacji; po prostu kliknij, gdzie chcesz iść, pod warunkiem, że już tam byłeś.

Wcześniejszą część tej opowieści, znajdziecie tutaj: The Trader of Stories Bell's HeartSterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.239.112.*

Komentarze (1)

avatar meldanakuru
meldanakuru 23.01.2020, godz. 14.46 odpowiedz
0
Are you in need of Criminology Writing Services for your Custom Criminology Research Paper Writing Services? Seek our Online Criminology Essay Writing Services.
https://www.meldaresearch.com/criminology-writing-services-2/
Gracze online (4):
Polecamy: