reklama
Giercownia - Gry Online

Zombie Mission 4

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 8 104
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 3
Ocena: 4,67
Łącznie głosów: 13

Gra dodana przez:

Seria legendarnych misji zombie kontynuowana jest w zupełnie nowej odsłonie. W czwartej grze z serii spotkasz trudniejsze zombie, pułapki i problemy do rozwiązania. Możesz powstrzymać zombie, używając 9 różnych broni i pomocy przyjaciela. Uwalniaj zakładników w miarę postępów w grze, ale nie zapomnij o zbieraniu dysków z danymi.

Na końcu 9 i 18 poziomu gry Zombie Mission 4 odbędą się epickie walki z bossami. Jeśli możesz wygrać z ostatnim Bossem, możesz wygrać również grę. Teraz seria jest bardziej zabawna niż kiedykolwiek dzięki nowej fizyce gry, interfejsowi i wzbogaconym efektom dźwiękowym.

Dwójka naszych bohaterów, otrzymała bardzo ważne zadanie. Musisz pomóc im uratować bardzo ważne informacje dla ludzkości z rąk zombiaków. Aby to zrobić, powinieneś współpracować ze swoim przyjacielem i zbierać wszystkie dyskietki, które są chronione. Postaraj się także uwolnić zakładników. Będzie trudniej zbierać dyskietki z każdym, następnym poziomem. Należy uważać na pułapki przygotowane przez inteligentne zombie. Pamiętaj, aby używać potężnych pistoletów do ukończenia misji!

Sterowanie w grze:

Dziewczyna:
WSAD - poruszanie się
F - strzał
Q - zmiana broni

Chłopak:
- poruszanie się
L - strzał
K - granat

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
35.175.201.*

Komentarze (0)

Gracze online (4):
Polecamy: