reklama
Giercownia - Gry Online

Bears Adventures

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 10 431
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,55
Łącznie głosów: 10

Gra dodana przez:

Podróżowanie po całym świecie bez wychodzenia z domu brzmi fajnie, prawda? Ale co, jeśli nie jest to trudne? Sugerujemy zanurzenie się w pięknej historii miłosnej dwóch niedźwiedzi w grze „Adventures of the Bear 3D”.

Zostali rozdzieleni i teraz, aby być szczęśliwym, muszą znaleźć drogę do siebie. Złoczyńcy dawali z siebie wszystko, aby droga do ukochanego niedźwiedzia była bardzo trudna i wysłana cierniami. Czeka go wiele trudności i prób. Będziesz musiał podróżować po świecie i wykonywać różne misje.

W grze czekasz na wiele światów, z których każdy ma swojego władcę. Aby się do tego dostać, musisz najpierw przejść kilka testów. I dopiero po ich pomyślnym ukończeniu otrzymasz prawo do walki z bossem.

Im dalej, tym trudniejsze będą zadania. Dlatego gra ma sześć różnych postaci z własnym unikalnym zestawem umiejętności. Każdą z nich można ulepszać. Zwierzęta są również dobrą pomocą. Dodają do twojego niedźwiedzia dodatkowe umiejętności, które będą bardzo przydatne w bitwie. Nie zapomnij ich karmić, dobrze się odżywiać, zwiększając swój poziom. Postaraj się zebrać wszystkie gwiazdki na każdym poziomie, pomogą one w otwieraniu nowych zadań. Ruszaj na przygodę!Sterowanie w grze:

lub AWD - poruszanie się
spacja - atak
LPM - wybór dodatkowych umiejętności na panelu

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
44.221.66.*

Komentarze (0)

Gracze online (6):
Polecamy: