reklama
Giercownia - Gry Online

Galactic Missile Defense

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 6 939
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 3,43
Łącznie głosów: 11

Gra dodana przez:

Galactic Missile Defense to gra strategiczna obrony wieży (TD) osadzona w kosmosie, w której dowodzisz 3 tajnymi zaawansowanymi technologicznie bazami przeciwrakietowymi, które są ostatnią nadzieją na uratowanie Ziemi.

Możesz ulepszyć każdą bazę przeciwrakietową za pomocą różnych broni i boosterów, ale musisz być ostrożny, ponieważ każdy wybór wymaga strategii i umiejętności. Przygotuj się na szybkie decyzje, gdy akcja wzrośnie gwałtownie po osiągnięciu wyższych poziomów!

Wprowadzenie:

Historia
Jest rok 2015 i ludzkość zrobiła duży krok: Pry Rover z powodzeniem wylądował na Marsie, wędrując po pustyni Czerwonej Planety w poszukiwaniu jakichkolwiek dowodów na istnienie życia.

Niestety naukowcom nie spodobało się to, co znalazło mobilne laboratorium, mieszkańcy Marsa wściekli się z powodu obecności ultra robota i od Ciebie zależy uratowanie świata przed nadchodzącym zagrożeniem ze strony kosmitów!

Ale nie jesteś sam, twoje bazy można ulepszyć do śmiercionośnych karabinów maszynowych lub podnieść ciepło za pomocą ich ultra-naładowanych wiązek laserowych. W przypadku twardych, zielonoskórych facetów upewnij się, że masz dostęp do swojej najpotężniejszej broni i pakietów wzmacniających, które absolutnie zniszczą wrogów!

Więc, co powiesz, dowódco, czy jesteś gotowy na to wyzwanie, czy Ziemia, jaką znamy, skończy się dzisiaj?

Sterowanie w grze:

LPM - strzał
QWF... - skróty klawiszowe do umiejętności (wyświetlają się u dołu ekranu gry, gdy są dostępne)

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
44.200.175.*

Komentarze (0)

Gracze online (4):
Polecamy: