reklama
Giercownia - Gry Online

Faerie Solitaire Harvest Free

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 9 772
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 7
Ocena: 3,73
Łącznie głosów: 11

Gra dodana przez:

Dopasowuj karty i ratuj Krainę Wróżek podczas eksploracji wielu ogromnych zaczarowanych światów w Faerie Solitaire Harvest!

Faerie Solitaire Harvest to gra karciana typu pasjans 2. Oznacza to, że dopasowujesz dwie karty o tej samej wartości, aby usunąć je z planszy. Król z królem, as z asem i tak dalej. Nie daj się zwieść pozornej prostocie, w tej grze jest jeszcze głębia, strategia i szczęście. Gra Faerie Solitaire Harvest została zaprojektowana tak, by zapewniać zabawę bez względu na to, w jaki sposób ją zagrasz.

Łącz karty w pary, ratuj Wróżki i wychowuj Magiczne Zwierzęta eksplorując wiele rozbudowanych i przepięknych krain Faerie Solitaire Harvest.

To jest DARMOWA wersja Faerie Solitaire Harvest. Pełna wersja zawiera więcej funkcji, w tym zwierzaki do zbierania i ewolucji, męstwo i talenty do odblokowania oraz wiele innych światów do odkrycia. Postęp od wersji BEZPŁATNEJ nie przechodzi do pełnej wersji, więc uaktualnij, gdy tylko zdecydujesz, że chcesz jak najlepiej wykorzystać jej potencjał!Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
44.192.94.*

Komentarze (0)

Polecamy: