reklama
Giercownia - Gry Online

Red Bounce Ball 5

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 10 157
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 5
Ocena: 4,74
Łącznie głosów: 19

Gra dodana przez:

Poprowadź czerwoną piłkę przez plansze pełne przeszkód i pułapek, by dotrzeć do drzwi wyjściowych każdego z poziomów. Unikaj niebezpiecznych potworów, załączaj lub wyłączaj różne przyrządy.

Twoim celem jest aktywacja portalu na końcu każdego poziomu, aby aktywować portal, musisz zebrać pewną liczbę gwiazd, które są rozproszone na poziomie. Możesz zobaczyć liczbę gwiazd, które musisz zebrać w prawym górnym rogu ekranu. Niektóre gwiazdy będą łatwe do zebrania. Inne będą odpoczywać na wyższych platformach lub za zamkniętymi drzwiami, które będą wymagały rozwiązania niektórych zagadek, aby tam dotrzeć.

Na każdym poziomie możesz również znaleźć ukrytą skrzynię ze skarbami. Drogi do tych ukrytych skrzyń są ukryte, dopóki nie zbliżysz się do nich, więc lepiej zbadaj każdy zakątek poziomu.

Na każdym poziomie są także wrogowie, których możesz uniknąć lub pokonać. Powinieneś trzymać się z daleka od rogatych wrogów, ponieważ po kontakcie z nimi uszkodzą czerwoną piłkę, ale bezrogie potwory można zabić skacząc na nie.

Miej też oko na limit czasu, ponieważ musisz ukończyć każdy poziom, zanim skończy się twój czas. Zaplanuj swoje działania ostrożnie i spróbuj ukończyć każdy poziom 3 gwiazdkami!

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Red Ball Series

Sterowanie w grze:

- poruszanie się

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.235.228.*

Komentarze (0)

Gracze online (5):
Polecamy: