reklama
Giercownia - Gry Online

Poker World

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 26 525
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 7
Ocena: 4,50
Łącznie głosów: 70

Gra dodana przez:

Nowa gra twórców Governor of Poker. Zostań mistrzem świata w pokera! Graj w najbardziej znanych pokerowych miastach.

W tej wielkiej grze w pokera w trybie offline, walczysz i blefujesz swoją drogę przez kilka kontynentów i znanych miast z pokera. Kiedykolwiek grałeś w pokera w Makau? Albo odwiedziłeś majestatyczne Monako Casyno, albo w Bellagio w Las Vegas? To jest Twoja szansa. Będziesz grać w pokera mając tylko jeden cel: stać się najlepszym graczem w pokera na świecie.

Zaczynasz swój pierwszy turniej pokera w Stanach Zjednoczonych. Wygrywając turnieje, w miarę postępów, budujesz swoją reputację pokerzysty. Następnie będziesz mógł dołączyć do większych i bardziej ekscytujących turniejów, uzyskać lepsze oferty od sponsorów poker i kupić fajne rzeczy, aby pokazać swój status gracza. I nie zdziw się, jeśli twoja reputacja będzie zakwestionowana przez najlepszych graczy. Powodzenia!

Zasady Texas Holdem Poker:
Celem gry jest stworzenie z dwóch kart dostępnych na ręce i pięciu kart dostępnych na stole jak najlepszego układu, który później wyłożony zostanie na stole. Układ ten może składać się z dwóch kart z ręki i trzech ze stołu, z jednej karty z ręki i czterech ze stołu lub – bardzo rzadko – tylko z kart znajdujących się na stole. Posiadacz najlepszego układu zgarnia cała pulę.

Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
44.221.66.*

Komentarze (1)

avatar Amadiziom6
Amadiziom6 24.11.2017, godz. 20.25 odpowiedz
-1
Gracze online (6):
Polecamy: