reklama
Giercownia - Gry Online

The President’s Letters

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 11 624
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,76
Łącznie głosów: 16

Gra dodana przez:

Henry jest profesorem, którego głównym zainteresowaniem jest amerykańska historia. On naprawdę zajmuje się tym tematem poważnie i odkrywa go z wielką pasją. Zawsze próbuję odkryć coś nowego i interesującego. Jednocześnie ma nadzieję, że dojdzie do odkrycia, które będzie bardzo ważne dla amerykańskiej historii, a jego entuzjazm zawsze jest na wysokim poziomie. Henry bardzo lubi też dzielić się swoją wiedzą ze swoimi uczniami. I nie lubi być skąpym czy wyniosłym, jeśli chodzi o wiedzę.

Pewnego dnia, nagle, Henry dowiaduje się, że w jednym małym amerykańskim mieście, w starym domu, odkryto listy podpisane przez konkretny pseudonim. Jest to właściwie pseudonim używany przez amerykańskich prezydentów podczas II wojny światowej. Głodny nowych odkryć, Henry przybywa do małego miasta z zamiarem szczegółowego zbadania domu. Gdy już tam dotarł, zaczyna od razu swoją pracę, wierząc, że jest to prawdopodobnie największe odkrycie w najnowszej historii Ameryki.

Twoim zadaniem jest pomóc Henry'emu. Miej na uwadze wszystkie szczegóły i staraj się nie zapomnieć o niczym, co może go wykorzystać i poprowadzić go na właściwą drogę. Jak zawsze prawda jest w szczegółach, więc bądź ostrożny. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i rozwiąż wielką zagadkę dotyczącą amerykańskiego prezydenta.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
34.236.191.*

Komentarze (0)

Polecamy: