reklama
Giercownia - Gry Online

CrossCode

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 13 733
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 6
Ocena: 4,72
Łącznie głosów: 36

Gra dodana przez:

Wkrocz do magicznego świata RPG. Poznaj Lea, który loguje się do MMO w odległej przyszłości, odkrywaj rozległy świat, spotykaj się z innymi graczami i pokonaj wszystkie wyzwania w grze.

Sterowanie w grze:

WSAD - poruszanie się
LPM - atak
Dokładne sterowanie wraz z instrukcjami podane w trakcie gry.

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
34.225.194.*

Komentarze (3)

avatar PanJonatan
PanJonatan 16.08.2015, godz. 09.02 odpowiedz
0
Podoba mi się ale Czegoś drobnego tu brakuję ja daje 4,5/5
avatar mapcio89
mapcio89 24.06.2015, godz. 19.05 odpowiedz
+1
Gra naprawdę ciekawa ode mnie również 5/5
avatar c700
c700 25.02.2015, godz. 18.02 odpowiedz
+5
Cieszę się że ta gra została tak szybko dodana bo jest rewelacyjna. Bardzo przyjemnym i niespotykaną rzeczą w grach online jest to, że ta gra posiada pełne wsparcie dla kontrolerów XBoxa 360, co mnie bardzo cieszy bo na padzie bez porównania lepiej i wygodniej się gra, wiec każda osoba która posiada pada od XBoxa, może wygodnie zasiąść i rozkoszować się tym wspaniałym tytułem.
Znajdują się tutaj 3 trybu rozgrywki.
Pierwszy to "Story" czyli pełna rozgrywka, niezłym wątkiem fabularnym, w którym walczymy z różnymi przeciwnikami, wykonujemy zadania poznajemy całą historię.
Drugi tryb to "Puzzle" tutaj jest rozgrywka, czysto logiczna, musimy pokonywać różne przeszkody, i rozwiązywać zagadki, jak dojść z punktu A do B, co wcale nie jest takie proste.
Trzeci tryb to "Exploration" w którym rozgrywka skupia się głównie na walce z przeciwnikami, odwiedzaniu różnych miejsc, zdobywaniu wyższych poziomów oraz nowego ekwipunku.
Cała gra jest po prostu epicka, niczym przeniesiona z jakiejś platformy jak NES czy SNES, bardzo ładna grafika, dobra mechanika, oraz animacje umiejętności, wszystko doskonale skąpane w świetnej muzyce. Mam już za sobą parę godzin gry, nie mam pojęcia ile zajmuje przejście, ale myślę że ukończenie wątku fabularnego zajmie co najmniej 5 godzin. Powiem szczerze na taką grę czekałem od dawna, znakomita gra RPG, fani tego gatunku napewno się nie zawiodą. Polecam bo gra jest wyjątkowa, i u mnie trafi na miano pretendenta najlepszej gry RPG 2015 roku.
A tak na marginesie proszę o zmianę gatunku na RPG. Moja ocena to ★★★★★ i do ulubionych.
Gracze online (4):
Polecamy: