reklama
Giercownia - Gry Online

Stick RPG Complete

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 367 653
Rozmiar gry: 2,54 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 244
Ocena: 4,41
Łącznie głosów: 1813

Gra dodana przez:

Gierka dwuwymiarowa. Twoim zadaniem jest przetrwać w nowej rzeczywistości. Nie daj się rozjechać, unikaj wypadnięcia za planszę. W tej wersji można kupić cztery nowe domy. Jeździć autem. Do domów można dokupywać meble między innymi łóżka komputery itp. Można kupić komórkę. W barze można zagrać w pijane lotki. Można jeździć autobusami do innych miast (lecz w nich nie można zostać).

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 423)

avatar kubica11
kubica11 10.11.2007, godz. 11.43 odpowiedz
0
wykurzyłem 99 papierosów i miałem siły życia 1124/1124 a zostało mi 209
avatar rycerzczeslaw
rycerzczeslaw 10.11.2007, godz. 09.05 odpowiedz
0
189-charyzmy,283-inteligencji,433-siły robota najlepsza i co ja dalej mam robic?
avatar grzes
grzes 09.11.2007, godz. 20.14 odpowiedz
0
wiem jeszcze jak zarobic DUZO KASY!
po prostu jak masz troche kasy zapisujesz gre idziesz kasyna i wszystko stawiasz na karty, a jak przegrasz to wczytujesz i tak dalej.
avatar grzes
grzes 09.11.2007, godz. 20.09 odpowiedz
0
ja zaczalem w ta gre grac w sierpniu teraz znowu zaczalem. wiem wszystko o tej grze, a stickman1 to, ze zarabiasz 5000$ codziennie to nie znaczy, ze masz wlasna firme tylko to ze jestes prezydentem dostales pewnie wiadomosc i zrobiles kampanie wyborcza. to nie jest zadna firma
avatar ronaldinho1998
ronaldinho1998 09.11.2007, godz. 19.25 odpowiedz
0
żeby jezdzic na deskorolce trzeba macisnać shift i dac ktoras ze szczalek
avatar neonightkin
neonightkin 09.11.2007, godz. 14.29 odpowiedz
0
stickman1 proszę o kontakt na GG 487464
avatar kubaa122
kubaa122 09.11.2007, godz. 13.13 odpowiedz
0
jak sie robi firmę? pisac 66 371663
avatar neonightkin
neonightkin 08.11.2007, godz. 20.36 odpowiedz
0
stickman1 jak się z tobą skontaktować?
avatar neonightkin
neonightkin 08.11.2007, godz. 20.27 odpowiedz
0
skąd wziąć deskorolke i jak potem na niej jeżdzić?
avatar adamlapa
adamlapa 08.11.2007, godz. 20.11 odpowiedz
0
nie powiem ci bo mnie zablokowałeś/aś na gg
Gracze online (3):
Polecamy: