reklama
Giercownia - Gry Online

Stick RPG Complete

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 367 655
Rozmiar gry: 2,54 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 244
Ocena: 4,41
Łącznie głosów: 1813

Gra dodana przez:

Gierka dwuwymiarowa. Twoim zadaniem jest przetrwać w nowej rzeczywistości. Nie daj się rozjechać, unikaj wypadnięcia za planszę. W tej wersji można kupić cztery nowe domy. Jeździć autem. Do domów można dokupywać meble między innymi łóżka komputery itp. Można kupić komórkę. W barze można zagrać w pijane lotki. Można jeździć autobusami do innych miast (lecz w nich nie można zostać).

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (2 423)

avatar adamlapa
adamlapa 08.11.2007, godz. 18.57 odpowiedz
0
ja wiem jak sie jeździ na deskorolce )
avatar mikifiki8
mikifiki8 08.11.2007, godz. 18.37 odpowiedz
0
mądralo(i co nie odpowiesz haha_Xd)
avatar mikifiki8
mikifiki8 07.11.2007, godz. 18.46 odpowiedz
0
no
to
powiedz
jak
sie
robi
firme
i
jak
sie
jezdzi
na
deskorolce
!@#~`$%^*&^^&*(&*(_)+-=":';{}|\][,.?//*-+
avatar stickman1
stickman1 07.11.2007, godz. 09.59 odpowiedz
0
pisać do mnie znam wszystkie sekrety tej gry nawet wiem jak założyć własną legalną firmę w której nic ie robisz a zarabiasz dziennie 5000$
avatar stickman1
stickman1 07.11.2007, godz. 09.18 odpowiedz
0
kubaa122 umierasz pewnie z powodu bo nie spłaciłeś pożyczki a karma nic do śmierci nie ma
avatar ognik
ognik 06.11.2007, godz. 13.39 odpowiedz
0
kubaa1jak można mieć innom chate i meble?
avatar blade5366
blade5366 04.11.2007, godz. 16.15 odpowiedz
0
kto czegoś nie wie to piszcie na gg 1642106
avatar blade5366
blade5366 04.11.2007, godz. 08.17 odpowiedz
0
dla wrzystkich co nie umiejom wyjechać z miasta nie można wyjechać tylko można sprzedawac idżcie z kasom powyżej 400 zl tam gdzie rzeście kupywali broń i nuż do pawn shop pośirodku trawniku tam będzie biegał bordowy gostek kliknijcie na niego i u niego można kupić cocaine a w barze z piwem można kupić piwo w butelce jak coś kupićie to idzcie się przespać ale kupće cafeine pils i sie prześpijcie
idżcie do autobusuw tylko trzeba uwarzać bo jak was złapie policja to tracicie calom kase i cocaine jak wam sie pokaże zielona gotuwka to kliknijcie to kupiom od was za kase albo piwo albo cocaine
avatar kubaa122
kubaa122 03.11.2007, godz. 15.15 odpowiedz
0
jak sie ma malo karmy to sie gostek sam zabija od tego jest karma zeby ja zwiekszyc trzeba cos jesc zeby nie zabijac albo bledac napadanie na bank albo bijatyka w barze nic nie da
da sie cos zjesc bez marnowania czasu? pomozcie bo jak ide spac to sie ciagle zabijam
avatar kubaa122
kubaa122 03.11.2007, godz. 15.04 odpowiedz
0
pomocy ciagle napadam na bank a jak mam caly zegar czerwony to ide spac a pozniej bledam i nic nie daje ciagle cos robie ale nic
Gracze online (3):
Polecamy: