reklama
Giercownia - Gry Online

Super Dragon Mahjongg

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 124 029
Rozmiar gry: 1,38 MB
Użytkowników lubiących grę: 15
Ocena: 4,73
Łącznie głosów: 846

Gra dodana przez:

Kolejna odsłona kultowego mahjonga. Zasady są identyczne jak w każdej grze tego typu. Należy połączyć w pary dwa klocki o takich samych obrazkach, aby je wyeliminować, ale tylko takie, które nie są przyblokowane przez inne.
Doprowadź, aby wszystkie klocki zniknęły z planszy.

Wydaje się to być bardzo proste, ale mamy tu do czynienia z klasycznymi japońskimi klockami i niektóre są do siebie bardzo podobne i łatwo się pomylić. Na szczęście jednak gra Super Dragon Mahjongg nie jest ograniczona czasowo, a więc można myśleć do woli i na spokojnie szukać par. W lewym górnym rogu macie jednak czasomierz, który biegnie jednak do przodu i ma wpływ jedynie na końcową ilość punktów, a tym samym na twoją pozycję w rankingu graczy gry Super Dragon Mahjongg. Poniżej zegara macie jeszcze jeden licznik, który mierzy bonusowe punkty pomiędzy jednym a drugim ruchem – jeśli zrobisz to bardzo szybko to dostaniesz znacznie więcej punktów.

Jeśli chcesz wiedzieć ile udało ci się uzbierać punktów to koniecznie spójrz w lewy dolny róg ekranu na sam dół. Nad ilością punktów natomiast możecie zobaczyć ile par w danym ruchu jest dostępnych na planszy. Inne przydatne opcje można znaleźć po prawej stronie ekranu na dole. Tam znajdziecie w samym rogu EXIT, czyli wyjście z gry oraz HINT, czyli wskazówka – zostaną ci pokazane dwa takie same klocki, które można usunąć z planszy. Z HINT można korzystać do woli, trzeba jednak pamiętać, że za każdym razem przy jego użyciu traci się punkty. Inną opcją jaką znajdziecie w prawym dolny rogu jest RESTART, który sprawi, że rozpoczniecie daną planszę od nowa.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
44.200.145.*

Komentarze (1)

avatar rubi4321
rubi4321 22.07.2013, godz. 13.33 odpowiedz
0
Z********!zależy kto co lubi ..
Polecamy: