reklama
Giercownia - Gry Online

Murloc Stranglethorn Fever

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 451 843
Rozmiar gry: 15,90 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 218
Ocena: 4,42
Łącznie głosów: 1645

Gra dodana przez:

HICIOR! Nowa wersja gry Murloc.W tej wersji jest bardzo dużo ulepszeń np. podział na klasy, nowe itemy....itd.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (5 196)

avatar bartziom
bartziom 16.04.2010, godz. 20.13 odpowiedz
0
Wkrzysia zbanowali chyba dlatego,że na chaos faction wyzwał jednego gościa,a kosmita bo podałem go za jego wulgaryzmy,każdy na tej stronie kto nie zachowuje się tak jak powinien jest zgłaszany do moderatora.
avatar swany13
swany13 16.04.2010, godz. 19.00 odpowiedz
0
Zarombista gra daje 5 i do ulu
avatar myj12
myj12 16.04.2010, godz. 18.17 odpowiedz
0
zajefajna gra 1000/1000 i do ulu
avatar chupacabra001
chupacabra001 16.04.2010, godz. 17.26 odpowiedz
0
No i się wpełniło, szkoda jednak, że Krzysio także dostał bana Ciekawe, na jak długo... Cóż, cała prawda w tym jest, że admin miał powody... Kosmita za przeklinanie i obrażanie, a Krzysio... Nie mam pojęcia.
avatar bartziom
bartziom 16.04.2010, godz. 16.14 odpowiedz
0
Ja po prostu mu mówie,że nikogo nie obchodzi jego zdanie zgłośiłem go do moderatora.
avatar bartziom
bartziom 16.04.2010, godz. 15.22 odpowiedz
0
Kosmita tylko nie obrażaj mojego kolegi,bo bana będziesz miał!
avatar chupacabra001
chupacabra001 16.04.2010, godz. 13.37 odpowiedz
0
Kosmita, zachowuj się... Bo będzie ban, nie czytałeś, gnojku regulaminu?
avatar bartziom
bartziom 15.04.2010, godz. 19.05 odpowiedz
0
Widze,że wkrzysio dostał bana chyba na 2 tygodnie i zmienił profil i czyja to wina,oczywiście 4 a może raczej jednej osoby Giercika/Dawideczka/Kosmity/Spartan.
avatar paciek
paciek 15.04.2010, godz. 17.37 odpowiedz
0
W końcu wróciłeś,Wkrzysiu .Mors chyba chciał Twoje GG.
avatar bartziom
bartziom 15.04.2010, godz. 17.30 odpowiedz
0
Synku XD,też spadłem.Wkrzysio witam z powrotem,teraz gram dużo w Chaos Faction 2 jak masz jakieś pytania to napisz tam.
Polecamy: