reklama
Giercownia - Gry Online

Murloc Stranglethorn Fever

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 451 844
Rozmiar gry: 15,90 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 218
Ocena: 4,42
Łącznie głosów: 1645

Gra dodana przez:

HICIOR! Nowa wersja gry Murloc.W tej wersji jest bardzo dużo ulepszeń np. podział na klasy, nowe itemy....itd.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (5 196)

avatar chupacabra001
chupacabra001 14.04.2010, godz. 15.51 odpowiedz
0
I nawet w USA w szkołach lekcje się zaczynają od minuty ciszy... Synku? Nie no, to ja z krzesła spadłem. Według twojego profilu masz 20 lat. O 10 mniej niż ja. A sądząc po twoim zachowaniu i powadze, to coś czuję, że jesteś młodszy o 20 lat...
avatar paciek
paciek 14.04.2010, godz. 14.31 odpowiedz
0
Narutouzumaki56,żałoba to opłakiwanie zmarłych,więc zachowuj się poważnie.Może dla niektórych prezydent nie był zbyt fajny,ale to ważna osoba.Zobacz,nawet Brazylia ma żałobę.
avatar paciek
paciek 14.04.2010, godz. 04.13 odpowiedz
0
Chupacabra001,już są takie czasy,że nie ma wojen w Europie.
avatar bartziom
bartziom 13.04.2010, godz. 20.42 odpowiedz
0
Naruto jest żaloba to piszemy o żalobie,myślisz,że miłoby ci było jakby ktoś po twojej śmierci pisał,że zmarłeś śmiał się z tego i mówił,,Żal mi was ,bo o nim mówicie,a lepiej sobie w gry pograć''.Pomyśl zanim coś napiszesz,twoja śmierć obchodziłaby tylko twoich bliskich jednak śmierć prezydenta obchodzi nasz kraj oraz inne.Dobrze,że chociarz Chupacabra rozumie czym jest żałoba narodowa.
avatar narutouzumaki56
narutouzumaki56 13.04.2010, godz. 19.17 odpowiedz
0
chupa nie rob koltni okej synku? gdyby wojna wybychlu to by cie zapier dolili... nie gadajmy juz o tym.stalo sie i juz tego nikt nie odwroci nie rozumiesz? a nie sie rozczulasz "o boze..prezydent zmarl...chyba sie powiesze...o moj boze boze o jejku...ojejku jejku co ja poczne bez prezydenta" zal mi cie
avatar chupacabra001
chupacabra001 13.04.2010, godz. 14.53 odpowiedz
0
Chodzi mi o to, że sama Polska się nawet przed Luksemburgiem nie obroni... Ale pomyśl- Gdyby wojna nagle wybuchła? Już lepiej nie pisać, co by się stało. Paciek, nawet taka strona musi być poważna, choć się trochę spóźniła, ale za niecały tydzień będzie normalnie... A jak twierdzisz, że jest to strona z grami, to dlaczego nie piszemy tutaj o grach?
avatar paciek
paciek 13.04.2010, godz. 14.51 odpowiedz
0
Giercownia zaczęła żałobę.W Fakcie nie było,co pisać,więc pisali o śmierci wielu ofiar.
avatar jaszczur1600
jaszczur1600 13.04.2010, godz. 13.07 odpowiedz
0
Giercownia w żałobie
Gdyby była wojna rzeczywiście bylibśmy bezbronni ale pomoc krajową byśmy dostali no bo kaczyński to dobra strona
avatar paciek
paciek 12.04.2010, godz. 16.12 odpowiedz
0
Ja nie chciałem,aby prezydent zginął,ale to jest strona z grami,a nie NK.
avatar chupacabra001
chupacabra001 12.04.2010, godz. 14.17 odpowiedz
0
Bieda, owszem. Nie nasza sprawa? To jest sprawa całego świata, lecz juz kacapy się lepiej zachowały niż narutouzumaki...Polska jest bezbronna, nie "kilku" ważnych ludzi zginęło, lecz prawie 100. Armia nie ma żadnych dowódców, gdyby wojna wybuchła, byłoby już po nas...
Gracze online (1):
Polecamy: