reklama
Giercownia - Gry Online

Murloc Stranglethorn Fever

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 451 851
Rozmiar gry: 15,90 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 218
Ocena: 4,42
Łącznie głosów: 1645

Gra dodana przez:

HICIOR! Nowa wersja gry Murloc.W tej wersji jest bardzo dużo ulepszeń np. podział na klasy, nowe itemy....itd.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (5 196)

avatar kubabo
kubabo 12.04.2010, godz. 13.10 odpowiedz
0
jaszczur nie oglądam władców much bo to żalowe a avatara mam takiego dla jaj
i skończycie wreszcie gadać o tym każdy już wie o tym a wy dalej ciągniecie temat
avatar jaszczur1600
jaszczur1600 11.04.2010, godz. 19.39 odpowiedz
0
Aj bieda bieda
A wy sami niepoważni jesteście.Cały świat pisze że Prezydent umarł nam w bardzo wielkiej katastrofie z kilkoma ważnymi ludźmi.Skończcie już z tym o jego śmierci bo to nie wasza sprawa
Wy przecież samolotu nie będziecie przeszukiwać ani go rozbrajać w końcu odkryją w czym problem a jak tak za nim przepadacie to czemu jeszcze wasze zapalone świece nie są na jego grobowisku co?
avatar chupacabra001
chupacabra001 11.04.2010, godz. 18.16 odpowiedz
0
Żałoba jest w Polsce, jutro będzie żałoba 5-dniowa w Rosji, na Litwie, a nawet w Brazylii... To jest trochę więcej, niż może się wydawać. Może nie był zbytnio dobry na prezydenta, ale prezydent to prezydent, głowa państwa. Do wyborów, które odbędą się w czerwcu, zastępować go będzie marszałek sejmu.
avatar bartziom
bartziom 11.04.2010, godz. 16.02 odpowiedz
0
Chupacabra masz racje,czy wy jesteście poważni?Zmarł nasz prezydent w wypadku,a wy się jeszcze z tego smiejecie(chyba tylko ja i pan Krzysztof rozumiemy powagę sytuacji).
avatar chupacabra001
chupacabra001 11.04.2010, godz. 15.52 odpowiedz
0
Naruto, ty jesteś jednak niepoważny... Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jaka to strata dla państwa i jak państwo będzie przez to przechodzić. Żałoba trwa tydzień. Po jej zakończeniu zmienię awatar.
avatar paciek
paciek 11.04.2010, godz. 12.50 odpowiedz
0
Chupacabra,zmień avatara,bo będę miał koszmary o Lechu .
avatar narutouzumaki56
narutouzumaki56 11.04.2010, godz. 11.45 odpowiedz
0
Pan Kaczka DEAD
chupacabra001 zmien avatar...kaczynski umarl i trudno.Chcesz zeby zaloba trwala 5 lat? zmien avatara prosze
avatar komario
komario 11.04.2010, godz. 09.23 odpowiedz
0
dobra znalazłem. Wy też możecie wejść po przez wczytanie 1 savea do innej krainy? Ja mam seave przed teleportalem i po
avatar komario
komario 11.04.2010, godz. 08.58 odpowiedz
0
gdzie jest jasperdine mine?
avatar chupacabra001
chupacabra001 11.04.2010, godz. 07.41 odpowiedz
0
No widzisz. A giercownia, jakby o tym nie wiedziała, nie zmienili obrazka(logo). Powinni jakąś czarną opaskę, czy coś dać, np jak jeja ładnie to zrobili, Czarno-białe i z opaską Najlepiej dać to sobie jako awatar
Gracze online (1):
Polecamy: