reklama
Giercownia - Gry Online

Chaos Faction 2

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 134 243
Rozmiar gry: 12,34 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 155
Ocena: 4,48
Łącznie głosów: 1576

Gra dodana przez:

HICIOR! Długo oczekiwany dalszy ciąg Chaos Faction! Nowe tryby rozgrywki, 15 nowych poziomów z nowymi broniami, charakterami, ruchami... i jeszcze więcej eksplozji niż moŻesz sobie wyobrazić. Do tego dochodzi edytor leveli co jeszcze bardziej urozmaica rozgrywkę.
Twoim zadaniem jest pokonać jak najwięcej przeciwników jednocześnie odblokowując ukryte postacie.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - atak 1
X - atak 2
Shift - atak bronią
D - rzuć broń
P - pauza

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (3 108)

avatar awesome32
awesome32 11.05.2011, godz. 09.49 odpowiedz
+1
Budzik .. Polecam słownik języka polskiego i Bilet w jedną stronę do psychiatry. Co do gryy To Naprawde najlepsza gra na Giercowni 5/5 i bez 2 zdań do ulu!
avatar zexer7
zexer7 10.05.2011, godz. 15.28 odpowiedz
+2
bo jak już sugerować to dobre gry a nie jakąś dziecinną i denną... I tak w ogóle to dobrze że już idziesz ja tez już zasmiecał nie będe.... i jeszcze jedno..... nie wiem czy ty wiesz co to jest dziecko neo..
avatar mupatryk
mupatryk 10.05.2011, godz. 07.10 odpowiedz
+1
42 w survivalu
avatar max675
max675 09.05.2011, godz. 18.02 odpowiedz
0
kurdeshiftem się nic nie robi
avatar max675
max675 09.05.2011, godz. 17.55 odpowiedz
0
kurdeshiftem się nic nie robi
avatar zexer7
zexer7 09.05.2011, godz. 15.53 odpowiedz
0
no miałem przestac jak ON PRZESTANIE on nie czi po polsku?
avatar zexer7
zexer7 09.05.2011, godz. 15.52 odpowiedz
0
no miałem przestac jak ON PRZESTANIE on nie czi po polsku?
avatar electrickman
electrickman 09.05.2011, godz. 08.43 odpowiedz
0
Budzik nie zebym cie obrazil ale jak przeczytalem Ogame to wybuchlem smiechem bo miales o grach nie mowic xD
avatar daria9898
daria9898 08.05.2011, godz. 14.12 odpowiedz
0
Pytania np. Jak zmienić avatar na Giercowni powinno się podawać na zapytaj
Boss ma najlepszy strój tylko wole tego co ma czache i fioletowe ubranie.
Ta gra rządzi!
avatar zexer7
zexer7 07.05.2011, godz. 18.32 odpowiedz
+1
ja pd.... a on dalej se tu forum urządza.......
Gracze online (2):
Polecamy: