reklama
Giercownia - Gry Online

Chaos Faction 2

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 134 248
Rozmiar gry: 12,34 MB
Użytkowników lubiących grę: 1 155
Ocena: 4,48
Łącznie głosów: 1576

Gra dodana przez:

HICIOR! Długo oczekiwany dalszy ciąg Chaos Faction! Nowe tryby rozgrywki, 15 nowych poziomów z nowymi broniami, charakterami, ruchami... i jeszcze więcej eksplozji niż moŻesz sobie wyobrazić. Do tego dochodzi edytor leveli co jeszcze bardziej urozmaica rozgrywkę.
Twoim zadaniem jest pokonać jak najwięcej przeciwników jednocześnie odblokowując ukryte postacie.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - atak 1
X - atak 2
Shift - atak bronią
D - rzuć broń
P - pauza

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (3 108)

avatar electrickman
electrickman 07.05.2011, godz. 05.10 odpowiedz
-1
aha. fajnybobo dodasz mnie do ulu?
avatar electrickman
electrickman 06.05.2011, godz. 18.47 odpowiedz
0
nie żeby coś fajnybobo ale możesz nie zaczynać kolejnego tematu
avatar kanen
kanen 06.05.2011, godz. 17.34 odpowiedz
+1
Dajesz edytuj profil jedziesz trochę w dół masz tam Upload avatara, dajesz wybierz plik wybierasz avatar i klikasz wyślij.
avatar kanen
kanen 06.05.2011, godz. 17.31 odpowiedz
+1
Dajesz edytuj profil jedziesz trochę w dół masz tam Upload avatara, dajesz wybierz plik wybierasz avatar i klikasz wyślij.
avatar olekkkl
olekkkl 06.05.2011, godz. 15.25 odpowiedz
0
sorry że pytam ale ostatnio się zalogowałem i nie wiem jak się zmienia avatar ktoś pomoże? wiem że w edytuj profil ale co tam trzeba do cholery wpisać?
avatar fajnybobo123
fajnybobo123 05.05.2011, godz. 16.54 odpowiedz
-3
i jeszcze jedno wkrzysionator1 , masz fajny avek

a kto gra w plemiona ? ja na swiecie 25 i 51. na swiecie 25 mam 5 wiosek i 15.000 pkt.
a na 51, 220 pkt.
avatar fajnybobo123
fajnybobo123 05.05.2011, godz. 16.48 odpowiedz
-2
oprucz niektorych uzytkownikow jak :

wkrzysionator1 , electrickman , budzik80 tylko troche zachowujecie sie jak nienormalni, ale jestescie SPOKO

( i nie obrażam tych ktorzy dodali jeden krotki komentarz )
avatar fajnybobo123
fajnybobo123 05.05.2011, godz. 16.41 odpowiedz
-3
żal mi was dzieci...

potem jak juz napisze ten komentarz to juz wogule nie bede patrzyl na komentarze...
wiem że bedziecie pisac ze jestem noobem...
bo wlasnie tak pisza ci ktorzy nie umia przemyśleć komentarzy.
avatar fajnybobo123
fajnybobo123 05.05.2011, godz. 16.41 odpowiedz
-3
żal mi was dzieci...

potem jak juz napisze ten komentarz to juz wogule nie bede patrzyl na komentarze...
wiem że bedziecie pisac ze jestem noobem...
bo wlasnie tak pisza ci ktorzy nie umia przemyśleć komentarzy.
avatar zexer7
zexer7 05.05.2011, godz. 15.20 odpowiedz
0
moje "śmiecie" są tu trzy a wasze to se poklikaj na starsze komentarze i policz bo ja z dziesięc razy klikłem i końca nie widze....
Gracze online (2):
Polecamy: