wezcie wino i do samego dna wlewajcie napije się chłop i robi tak słuchajcie: dusi się upada na podłogę i wychodzi z niego aniołek i ten aniołek wychodzi do nieba. I koniec kropka .
Hehe ! > wescie cos byle jakiego wlejcie i ... trzęsice to tak bardzo długo i potem to wybuchnie hehe . dobra ta gierka 5 : DD. a jakby sie dalo 6 * . mój nr gg 19774944
Dodaj komentarz
216.73.217.*
Komentarze (8 608)
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*