pgorecki77 ty umiesz pisać inne słowa niż przekleństwa.Po co się udzielasz jak ci się coś nie podoba to nie musisz się tak wyrażać. Kogo to obchodzi że masz 3 konta ja mam to głęboko w d.... i sam się tak nie podniecaj że zdobyłeś tyle punktów gnojku bo to mało
Dodaj komentarz
216.73.217.*
Komentarze (8 608)
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*
216.73.217.*