reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 518
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.216.*

Komentarze (2 676)

avatar wiolecinka
wiolecinka 31.10.2009, godz. 16.03 odpowiedz
0
ja mam gorzej, bo mieszka obok mnie
avatar widlarzb1
widlarzb1 31.10.2009, godz. 14.28 odpowiedz
0
he ja mam brata ciotecznego to jak on albo ja do niego przyjeżdżam to się bijemy
avatar wiolecinka
wiolecinka 31.10.2009, godz. 14.22 odpowiedz
0
coś ty, to mój cioteczny brat
avatar widlarzb1
widlarzb1 31.10.2009, godz. 14.13 odpowiedz
0
wiolecinka nie obrażąj się za to pytanie czy obirobi chodzi z tobą do szkołyPS. Pamiętacie ala001 to moja kumpela z klasy
avatar widlarzb1
widlarzb1 31.10.2009, godz. 14.05 odpowiedz
0
'msg' ja rusuje postacie z naruto na plastyke i dostaje 6 rysowałam też z xiaolin pojedynek mistrzów we wtorek daje obrazki z naruto a w następny z xiaolin
avatar wiolecinka
wiolecinka 31.10.2009, godz. 13.57 odpowiedz
0
kto nie lubi szkoły niech powie ''msg'' (to znaczy: mam szkołę gdzieś!)
avatar wiolecinka
wiolecinka 31.10.2009, godz. 13.50 odpowiedz
0
moja dewiza szkolna:'' spóźniaj się ile się da'' obirobi wiesz o co chodzi no nie...
avatar wiolecinka
wiolecinka 31.10.2009, godz. 13.42 odpowiedz
0
ja sama nie wiem... a w czwartki mam koło plastyczne więc wracam po 10 lekcjach, mówię wam to koszmar tak długo siedzieć w szkole, no ale przynajmniej jest na tym kole fajnie, zwłaszcza jak się umie rysować. można spytać się obirobi jak rysuję, on już widział i to na żywo, umiem rysować postacie anime wcale nie tak trudno
avatar widlarzb1
widlarzb1 31.10.2009, godz. 13.09 odpowiedz
0
a wógule jak się dodaje gry
avatar obirobi
obirobi 31.10.2009, godz. 12.14 odpowiedz
0
hejo jak tam życie co
}
Gracze online (3):
Polecamy: