reklama
Giercownia - Gry Online

Bleach vs Naruto v 0.9

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 785 520
Rozmiar gry: 4,57 MB
Użytkowników lubiących grę: 413
Ocena: 4,04
Łącznie głosów: 564

Gra dodana przez:

Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
216.73.217.*

Komentarze (2 676)

avatar widlarzb1
widlarzb1 31.10.2009, godz. 10.34 odpowiedz
0
poczekaj ja mam tak że ja chodzę na prywatny anglish ja go nie mam w szkole ja jeżdżę na miasto a ty masz dodatkowy w szkole czy jak
avatar widlarzb1
widlarzb1 31.10.2009, godz. 09.01 odpowiedz
0
ja też mam dodatkowy angish we wtorki na 18 00 a w srody ja jak mam na 12 45 to albo autobusem lub tata mnie zawodzi i czekam godzine na lekcje
avatar heros111
heros111 31.10.2009, godz. 08.00 odpowiedz
0
haha ja w poniedziałek idę na 10 30
avatar widlarzb1
widlarzb1 30.10.2009, godz. 14.42 odpowiedz
0
no siema wszystkim widzę żę się dużo działo jak mnie nie było słyszałam czesio o twoim po pażeniu współczuje ja mam codziennie na 8 tylko w srody na 12 45 pewnie będziecie mysleć żę fajnie na taką godzine ale powiem wam że nie jak się czeka na tą szkołę to się odechciewa iść na tą 12 45.PS. ile macie najwięcej lekcjij bo ja 8 i myśle żę to przesada
avatar wiolecinka
wiolecinka 30.10.2009, godz. 12.42 odpowiedz
0
zazwyczaj chodzę na 8.00, tylko czasem jestem na 9.30
avatar wiolecinka
wiolecinka 29.10.2009, godz. 10.23 odpowiedz
0
ja chyba też
avatar heros111
heros111 28.10.2009, godz. 13.05 odpowiedz
0
bo musze hodzić a nie jestem bo ide na 9.30
avatar wiolecinka
wiolecinka 28.10.2009, godz. 07.24 odpowiedz
0
mam 43 punkty, trochę mało
avatar wiolecinka
wiolecinka 28.10.2009, godz. 07.19 odpowiedz
0
mu...mutację? myślałam że to tylko u chłopców, ja całkiem straciłam głos , a ty czemu nie jesteś w szkole?
avatar heros111
heros111 28.10.2009, godz. 07.14 odpowiedz
0
mnie terz nawala gardło.ale chodze do szkoły a ty hyba masz mutacje głosową.
Gracze online (3):
Polecamy: