reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: rovena

Login: rovena
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 22.01.2012r.
Ost. logowanie: 18.08.2019, 22:57
Punkty: 7 043
Wiek 23
Status offline
Opis Miłośniczka horrorów i książek

sobota, 17.08.2019r.

rovena zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Praktykowanie czarów jest naprawdę trudne. W Harrym Potterze widzieliśmy, że czary są nauczane w specjalnych szkołach, ale także czarownice i czarodzieje potrzebują pewnej praktyki, aby mogli stać się jeszcze bardziej biegli w swojej pracy. Możesz zdawać sobie sprawę, że jest tak jak w każdym innym zawodzie - doświadczenie i wiedza są kluczem do zostania prawdziwym profesjonalistą. Nissa, Lia i Hester to trzy siostry - czarownice. Są raczej wykwalifikowane, ale zawsze lubią doskonalić swoją wiedzę w praktyce.

Dlatego postanowiły podróżować po świecie i nauczyć się czegoś więcej, aby stać się jeszcze lepszymi w czarownictwie. Po roku życia w różnych częściach świata siostry w końcu wracają do domu. Niestety, bardzo szybko zdają sobie sprawę, że ich dom był odwiedzany przez złodziei.

Ich rzeczy osobiste są rozrzucone po całym domu i wokół jest prawdziwy bałagan. Nissa, Lia i Hester lubią dbać o porządek, pomóż im znaleźć wszystkie rzeczy, ale także znaleźć złote monety, które są dla nich bardzo ważne.


czwartek, 25.07.2019r.

rovena zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter wraca z paczką nowych poziomów. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Na każdym poziomie musisz usunąć wszystkie pęcherzyki z planszy.

środa, 17.07.2019r.

rovena zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zawsze są pewne historie i legendy związane z artefaktami. Czasami najpierw pojawia się historia, która prowadzi entuzjastów i specjalistów do poszukiwania czegoś więcej, ale czasami znalezienie pewnych niezwykłych obiektów jest kontekstem, który inicjuje historię.

Susan, Ashley i Paul przybywają do opuszczonego zamku. Ten zamek został niemal całkowicie zrujnowany w jednym celu - aby odkryć rytuały, które zostały tam wykonywane wiele lat temu. Wierzono, że istnieje pewna energia, która daje władzę królom, którzy rządzili tym królestwem. Zamek był nawet znany jako zamek mocy, co czyni całą historię jeszcze bardziej interesującą.

Ta historia była czymś więcej niż wyzwaniem dla Susan, Ashley i Paula, którzy tak chętnie odkrywają, co kryje się za tą niesamowitą legendą. Czy uda im się znaleźć to, co uczyniło tych przywódców tak potężnymi, a może nawet czerpiącymi z tej energii, która mogłaby zmienić ich życie? Te ruiny powinny dać wszystkie odpowiedzi, więc nie trać czasu i pomóżmy tym trzem entuzjastom ujawnić prawdę o tym zamku.

Aby odnaleźć wszystkie przedmioty należy się przemieszczać pomiędzy scenami.

rovena zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Poruszając się kwadratem musisz pokolorować odpowiednie pola na odpowiedni kolor. Np płytki z literą R należy pokolorować na czerwono, z B - Na niebiesko itd . Można też mieszać kolory aby wydobyć ten wymagany.
rovena zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Live Portrait Maker to swobodna gra, w której tworzysz piękny portret z efektem 2.5D.

Użyj swojej wyobraźni, aby stworzyć piękny portret z 55 rysów twarzy i 26 strojów. To wiele możliwości.

Postaraj się, aby wyglądał jak ktoś, kogo lubisz, lub po prostu baw się w nieskończoną liczbę kombinacji.

Jak zawsze, powodzenia i dobrej zabawy.

poniedziałek, 08.07.2019r.

rovena zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Nowa odsłona Mahjongga w wersji trójwymiarowej. Zasady jak w klasycznym ale urozmaiceniem jest to, że stos kostek można obracać.

Zadaniem gracza jest usuwanie par jednakowych płytek z planszy, aż do całkowitego jej oczyszczenia. Kamienie muszą mieć co najmniej 2 wolne (sąsiadujące) boki.

sobota, 29.06.2019r.

rovena zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna odsłona kultowego mahjonga. Zasady są identyczne jak w każdej grze tego typu. Należy połączyć w pary dwa klocki o takich samych obrazkach, aby je wyeliminować, ale tylko takie, które nie są przyblokowane przez inne.
Doprowadź, aby wszystkie klocki zniknęły z planszy.

poniedziałek, 24.06.2019r.

rovena zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Bycie kolekcjonerem wartościowych przedmiotów to bardzo interesująca praca. Jednak dobrze jest, jeśli osoba, która zbiera te przedmioty, jest osobą, która ma jakąś wiedzę w dziedzinie sztuki, aby poznać prawdziwą wartość tych obiektów. W niektórych przypadkach kolekcjonerzy to ludzie, którzy po prostu lubią zarabiać pieniądze, nic więcej i nie zwracają uwagi na rzeczywistą wartość okazów.

Stephen jest znanym kolekcjonerem, który ma wiele ważnych przedmiotów w swojej kolekcji, czasami nie jest najbardziej uczciwą osobą, ponieważ wie, że może przywłaszczyć coś, co nie należy do niego legalnie.

Brenda przybywa do domu słynnego kolekcjonera figurek, wcześniej wspomnianego Stephena. Brenda szuka czegoś bardzo ważnego, czegoś o ogromnej wartości. Ona, wraz ze swoimi przyjaciółmi, szuka sześciu zaginionych figurek, które lata temu należały do wielkiej kolekcji króla Jerzego. Brenda lubi się upewnić, że te przedmioty znajdą się we właściwym miejscu.

Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej historii.

rovena zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Bądź przygotowany na spotkanie z czymś bardzo interesującym. Chodzi o zamek, o którym prawie nikt nie wie, ale zamek, który jest bardzo wyjątkowy i jednocześnie bardzo piękny. Może jest wiele takich historii, ale ta jest bardzo wyjątkowa, więc nauczmy się czegoś o tym.

Elsa jest opiekunem zapomnianego zamku. Jest to jednak naprawdę zapomniany zamek, ponieważ niewielu ludzi wierzy, że naprawdę istnieje. Istnieje wiele legend o zamku, ale także wiele legend o Elsie. Niektóre z tych legend opisują ją jako dobrą osobę, ale wiele z nich nie. Legendy mówią o jej magii i jej super mocach, które podobno nie zawsze są używane w dobrych celach.

Wierz lub nie, stoisz teraz przed słynnym zapomnianym zamkiem. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się, czy te legendy są prawdziwe. Jednak znalezienie prawdy nie będzie takie łatwe. Elsa da ci kilka zagadek, które należy rozwiązać, więc spróbuj je zrozumieć i dowiedzieć się, o czym jest ta historia.rovena zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: „The Dead Room” opowiada o Mary Ann Becker - kobiecie, która zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach, a miało to miejsce ponad trzydzieści lat temu. Mieszkała w mieszkaniu w jednym pokoju i nie pozostawiała nic poza wstrząsającą tajemnicą. Od tego czasu jej pokój jest pusty. Kto odważy się wejść? Kto rozwikła zagadkę, która od dawna zaskakiwała władze lokalne?

Ktoś zaginął w tym pokoju. Czy zrozumiesz, co tu się stało? Będziesz musiał zbadać i rozwiązać kilka zagadek, aby odkryć prawdę. Czy będziesz w stanie ukończyć dochodzenie? Powodzenia i miłej zabawy!
Gracze online (2):
Polecamy: