reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: rovena

Login: rovena
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 22.01.2012r.
Ost. logowanie: 16.10.2018, 10:42
Punkty: 6 633
Wiek 23
Status offline
Opis Jestem fanką "Harrego Pottera". Kocham rock i zespół 30 seconds to Mars. Oprócz tego moją pasją jest historia sztuki i malarstwo. Czytam książki fantastyczne. :) No i oczywiście uwielbiam mangę i anime. Moje najukochańsze to "Full Metal Alchemist" ^ ^

sobota, 15.09.2018r.

rovena zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wszystko dzieje się w czasach średniowiecznych w kraju pełnym idiotów i korupcji. Pomóż Dregg'owi rozwiązać sprawę zabójstwa adwokata.

środa, 12.09.2018r.

rovena zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Z patelni do ognia, Amber staje twarzą w twarz ze Starszym Porucznikiem Drazielem, Rose. Wraz z Dreggiem musi znaleźć sposób, by uratować zapomnianego przyjaciela
rovena zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Spin off do niesamowitej gry przygodowej osadzonej w klimacie Anime Medieval Cop. Jest to opowieść o Amber Heart - młodej adeptce akademii policyjnej.
Amber zaczyna być już przytłoczona ciśnieniem, ale to tylko kwestia czasu, zanim stanie się jedną z nich. Pomóż jej przeżyć gehennę pewnego dnia, gdy dziwne rzeczy zaczynają się dziać wokół niej.
rovena zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Przygodówka typu point & click. Właśnie dostałeś sms od swojego taty ... on nigdy nie pisze kiedy jesteś w szkole. Tekst kazał ci "wrócić do domu, teraz!" nic więcej.
O co chodzi? Pewnie coś stało się twojej młodszej siostrze...

czwartek, 26.07.2018r.

rovena zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Dangerous Adventure 2 to przygodowa gra RPG z elementami strategii oraz gry logicznej.
Znalazłeś się w małym miasteczku na granicy Northwill i jesteś witany przez wiązkę światła z okna w lokalnej tawernie, w której to podróżnicy mogą zjeść gorący posiłek, oraz podjąć się prostych zadań... więc zaczynaj swoją przygodę!
rovena dodała
Opis gry: Gra z kategorii visual novel. Sterujesz dziewczyną o imieniu Tara, która straciła najlepszego przyjaciela z powodu jego choroby. W chwili cierpienia spotykasz na swojej drodze trzech tajemniczych chłopaków. Twierdzą oni, że jest sposób na odzyskanie bliskiej osoby ze świata zmarłych lecąc w przestrzeń kosmiczną. Główna bohaterka postanawia dołączyć do załogi statku i wyrusza w nieznane, aby odzyskać przyjaciela.
rovena zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wcielasz się w rolę detektywa z miasta Winkletown, twoim zadaniem jest rozwiązywać różnego rodzaju śledztwa, przysłuchiwać ludzi, by uzyskać jak najwięcej informacji.

poniedziałek, 27.07.2015r.

rovena zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Quiz Epic powraca! Tym razem zgadujesz nazwy państw na podstawie wyświetlonych fotografii. Po podaniu prawidłowej odpowiedzi otrzymasz wiele przydatnych informacji takich jak populacja i obszar danego kraju. Powodzenia!

czwartek, 23.07.2015r.

rovena zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Gra dla fanów Anime. Pomóż pewnej dziewczynie o imieniu Nabi znaleźć chłopaka.

W grze istnieją cztery różne zakończenia.

piątek, 27.03.2015r.

rovena zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Doprowadź sławnego YouTubera znanego jako PewDuckPie do końca każdego z poziomów.
Gracze online (14):
Polecamy: