reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: rovena

Login: rovena
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 22.01.2012r.
Ost. logowanie: 25.06.2019, 11:51
Punkty: 6 984
Wiek 23
Status offline
Opis Miłośniczka horrorów i książek

Wczoraj, 24.06.2019r.

rovena zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Bycie kolekcjonerem wartościowych przedmiotów to bardzo interesująca praca. Jednak dobrze jest, jeśli osoba, która zbiera te przedmioty, jest osobą, która ma jakąś wiedzę w dziedzinie sztuki, aby poznać prawdziwą wartość tych obiektów. W niektórych przypadkach kolekcjonerzy to ludzie, którzy po prostu lubią zarabiać pieniądze, nic więcej i nie zwracają uwagi na rzeczywistą wartość okazów.

Stephen jest znanym kolekcjonerem, który ma wiele ważnych przedmiotów w swojej kolekcji, czasami nie jest najbardziej uczciwą osobą, ponieważ wie, że może przywłaszczyć coś, co nie należy do niego legalnie.

Brenda przybywa do domu słynnego kolekcjonera figurek, wcześniej wspomnianego Stephena. Brenda szuka czegoś bardzo ważnego, czegoś o ogromnej wartości. Ona, wraz ze swoimi przyjaciółmi, szuka sześciu zaginionych figurek, które lata temu należały do wielkiej kolekcji króla Jerzego. Brenda lubi się upewnić, że te przedmioty znajdą się we właściwym miejscu.

Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej historii.

rovena zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Bądź przygotowany na spotkanie z czymś bardzo interesującym. Chodzi o zamek, o którym prawie nikt nie wie, ale zamek, który jest bardzo wyjątkowy i jednocześnie bardzo piękny. Może jest wiele takich historii, ale ta jest bardzo wyjątkowa, więc nauczmy się czegoś o tym.

Elsa jest opiekunem zapomnianego zamku. Jest to jednak naprawdę zapomniany zamek, ponieważ niewielu ludzi wierzy, że naprawdę istnieje. Istnieje wiele legend o zamku, ale także wiele legend o Elsie. Niektóre z tych legend opisują ją jako dobrą osobę, ale wiele z nich nie. Legendy mówią o jej magii i jej super mocach, które podobno nie zawsze są używane w dobrych celach.

Wierz lub nie, stoisz teraz przed słynnym zapomnianym zamkiem. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się, czy te legendy są prawdziwe. Jednak znalezienie prawdy nie będzie takie łatwe. Elsa da ci kilka zagadek, które należy rozwiązać, więc spróbuj je zrozumieć i dowiedzieć się, o czym jest ta historia.
poniedziałek, 17.06.2019r.

rovena zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: „The Dead Room” opowiada o Mary Ann Becker - kobiecie, która zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach, a miało to miejsce ponad trzydzieści lat temu. Mieszkała w mieszkaniu w jednym pokoju i nie pozostawiała nic poza wstrząsającą tajemnicą. Od tego czasu jej pokój jest pusty. Kto odważy się wejść? Kto rozwikła zagadkę, która od dawna zaskakiwała władze lokalne?

Ktoś zaginął w tym pokoju. Czy zrozumiesz, co tu się stało? Będziesz musiał zbadać i rozwiązać kilka zagadek, aby odkryć prawdę. Czy będziesz w stanie ukończyć dochodzenie? Powodzenia i miłej zabawy!

niedziela, 02.06.2019r.

rovena zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Przygodówka z elementami logicznymi typu 3 w rzędzie. Pięcioro bohaterów połączyło siły, aby spełnić swoje marzenia. Eksploruj niebezpieczne lochy i jaskinie, zabijaj wrogów i otwieraj skrzynie, by zdobyć złoto, za które pomiędzy walkami będziesz mógł(-a) ulepszać umiejętności bohaterów oraz kupować nowe elementy w tawernie.

środa, 29.05.2019r.

rovena zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Użyj myszy, aby rozerwać kształty zgodnie ze wskazówkami. Każdy ekran ma inną instrukcję, więc uważnie przeczytaj przed rozpoczęciem.
rovena zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Kolejna odsłona kultowego mahjonga. Zasady są identyczne jak w każdej grze tego typu. Należy połączyć w pary dwa klocki o takich samych obrazkach, aby je wyeliminować, ale tylko takie, które nie są przyblokowane przez inne.
Doprowadź, aby wszystkie klocki zniknęły z planszy.
rovena zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Ludzie mają różne interesy, to na pewno. Podczas gdy ktoś lubi stąpać po ziemi, robiąc rzeczy praktyczne, inni ludzie wybierają „marzenie” jako swój zawód. Nie ma reguły, które osoby odniosłaby większy sukces w swojej pracy, pod warunkiem, że wykonają swoją pracę dobrze, będąc całkowicie oddani temu poświęceniu. Dlatego wiemy o przedsięwzięciach i sukcesach dzisiejszych wielkich lekarzy, ale także wiemy o wspaniałych współczesnych artystach, którzy wypełniają nasze dni kreatywnością i pięknem.

Amy i Eric również mają interesujące zajęcie. Właściwie ich praca jest o wiele więcej niż interesująca. To jest tak niezwykłe i fascynujące, ponieważ robią coś, co tylko niewielu ludzi może sobie wyobrazić. Oboje są znani jako łowcy legend, co oznacza, że próbują rozwiązać pewne tajemnice i dowiedzieć się, czy te dziwne legendy są prawdziwe, czy są tylko legendami.

Dziś Amy i Eric wraz ze swoim zespołem są w opuszczonym domu należącym do zmarłego bankiera Ryana. Legenda głosi, że co roku w jego urodziny, w domu pojawia się jego duch, więc łowcy legend chcą się dowiedzieć, czy to prawda. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż im w tym przedsięwzięciu.
niedziela, 26.05.2019r.

rovena zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: A co z przygodą na dziś? Powracamy do czasów, kiedy żyli i rządzili kowboje. Byli ludźmi nieustraszonymi, walczącymi o biednych, walczącymi o dobro, ale byli też przestępcy. Walka między dobrem a złem zawsze była kluczem bez względu na to, które społeczeństwo.

Spaghetti westerny mogą nie być twoimi ulubionymi, ale to interesujące historie. Wyobraź sobie, że masz do czynienia z przestępcą i masz moc złapania go. Tak jest w naszej dzisiejszej grze. Dzisiaj możemy śmiać się z westernowych filmów, ale czasami były prawdziwym arcydziełem.

James, Patricia i Barbara to trzej detektywi, którzy również są łowcami nagród. Pociąg, który wiózł wielką ilość złota, został napadnięty, więc detektywi chcą dowiedzieć się, kim są przestępcy, wobec których istnieje nakaz zatrzymania i za ich głowy ogłoszono wielką nagrodę. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i im ich zatrzymać.

Aby odnaleźć wszystkie przedmioty należy się przemieszczać pomiędzy scenami.
rovena zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Platformówka akcji, która jest we wczesnej fazie rozwoju. Nowe treści będą dodawane regularnie.

W tej chwili dostępne są tylko dwa poziomy. Sprawdź, czy możesz znaleźć 2 tajne obszary na każdym poziomie. Baw się dobrze!
rovena zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Mostafa przybywa do Doliny Bogów. Wita go Heba, córka bogów. Mostafa nie może wejść głęboko w dolinę i zbadać ją, dopóki nie wypełni wszystkich zadań, które przygotował dla niego Heba. Twoim zadaniem jest mu w tym pomóc.
Gracze online (27):
Polecamy: