reklama
Giercownia - Gry Online

The Witch Sisters

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 561
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,13
Łącznie głosów: 11

Gra dodana przez:

Praktykowanie czarów jest naprawdę trudne. W Harrym Potterze widzieliśmy, że czary są nauczane w specjalnych szkołach, ale także czarownice i czarodzieje potrzebują pewnej praktyki, aby mogli stać się jeszcze bardziej biegli w swojej pracy. Możesz zdawać sobie sprawę, że jest tak jak w każdym innym zawodzie - doświadczenie i wiedza są kluczem do zostania prawdziwym profesjonalistą. Nissa, Lia i Hester to trzy siostry - czarownice. Są raczej wykwalifikowane, ale zawsze lubią doskonalić swoją wiedzę w praktyce.

Dlatego postanowiły podróżować po świecie i nauczyć się czegoś więcej, aby stać się jeszcze lepszymi w czarownictwie. Po roku życia w różnych częściach świata siostry w końcu wracają do domu. Niestety, bardzo szybko zdają sobie sprawę, że ich dom był odwiedzany przez złodziei.

Ich rzeczy osobiste są rozrzucone po całym domu i wokół jest prawdziwy bałagan. Nissa, Lia i Hester lubią dbać o porządek, pomóż im znaleźć wszystkie rzeczy, ale także znaleźć złote monety, które są dla nich bardzo ważne.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
18.206.238.*

Komentarze (0)

Gracze online (16):
Polecamy: