reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: rafka

Login: rafka
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.03.2010r.
Ost. logowanie: 18.05.2019, 06:03
Punkty: 291
Wiek 46
Status offline
Opis

poniedziałek, 06.03.2017r.

rafka zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Księżniczka została porwana! Zostałeś wezwany przez króla, który wydał rozkaz, abyś zebrał swoich żołnierzy i wyruszył w podróż, aby ją uratować. Pokonaj wszystkich wrogów na każdym etapie, a zostaniesz nagrodzony monetami oraz dodatkowymi ludźmi. Myśl strategicznie i umieszczaj swoich ludzi wbrew oczekiwaniom wrogów, aby ich rozgromić. Los księżniczki jest w Twoich rękach!

czwartek, 01.09.2016r.

rafka zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż żelkowemu bohaterowi ocalić potwory i uwolnić siostrę i brata! Pokonaj potwora! Unikaj przeszkód i niebezpieczeństw! Baw się dobrze w ciele żelkowego bohatera!!

sobota, 17.01.2015r.

rafka zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jupiter, jeden z najstarszych Rzymskich bogów, znudzony swoją robotą, postanowił przejść na emeryturę. Bogowie wybrali Ciebie na jego następcę, pod warunkiem że udowodnisz że jesteś godzien tej posady! Aby udowodnić innym, że jesteś godny objąć to zaszczytne stanowisko musisz dowieść swoich umiejętności i poprowadzić jedno z miast. Wznoś świątyni i inne budowle, zadbaj o to aby jego mieszkańcy mieli co jeść, zbieraj surowce i rozwijaj ekonomię.. Jednakże nie każdemu bogu się to podoba. Bóg wojny – Mars wścieka się za każdym razem gdy ktoś wymawia Twoje imię.

niedziela, 30.09.2012r.

rafka zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zniszcz fortyfikację wroga, mając dyspozycji wojska naziemne i lotnictwo.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (5):
Polecamy: