reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: margaroth

Login: margaroth
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 15.12.2007r.
Ost. logowanie: 26.05.2018, 16:42
Punkty: 9 843
Wiek 49
Status offline
Opis opętana samotnością porwana obłędem rozdarta miłością...

środa, 23.05.2018r.

margaroth zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Jesteś uwięziony w lochu i nie pozostaje ci nic innego jak wziąć się za myślenie i się stąd wydostać!

poniedziałek, 21.05.2018r.

margaroth zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Another Gentleman's Adventure to ekscytująca, pikselowa platformówka. Dziś jest piękny dzień, idealny na śmiałą wyprawę przez dżentelmena. Zobacz, co odkryjesz w tej tajemniczej krainie.

Pomóż starszemu dżentelmenowi w niezapomnianej przygodzie. Czasami musisz znaleźć power up'y, aby skoczyć wyżej lub przejść przez zablokowane przejście.

czwartek, 17.05.2018r.

margaroth zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Pomóż grupie leśnych stworzeń przetrwać w lesie pełnym niebezpieczeństw. Zarządzaj górnikami, zbieraczami i strażnikami, aby przetrwać w obliczu ataków gniewnych orków!

poniedziałek, 14.05.2018r.

margaroth zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series

sobota, 12.05.2018r.

margaroth zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Wciel się w pilota i poprowadź helikopter ratowniczy podczas apokalipsy zombie w kierunku czerwonych flar, aby zebrać ocalałych i przenieść ich z w bezpieczny obszar, ale uważaj na zombie, które będą próbowały złapać twój helikopter i powstrzymać cię od latania. Wykorzystaj swoje umiejętności latania, aby pozbyć się ich i odzyskać kontrolę nad swoim śmigłowcem.

piątek, 11.05.2018r.

margaroth zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Podróżując przez dziką Amazonię, jeden z naukowców odkrył wejście do starożytnej świątyni. Ale aby się do niej dostać, musi rozwiązać zagadkę. Ty w grze Jungle Adventures masz zrobić to samo. Zanim zostanie zauważony starożytny artefakt, wzdłuż którego pełzają kwadraty z rysunkami na nich i mającymi różne kolory. Będziesz musiał uważnie przyjrzeć się ekranowi i szukać grup identycznych obiektów. Będziesz musiał zbudować grypy minimum 3 jednakowych obok siebie w pionie lub poziomie, aby wyeliminować je z planszy. Następnie znikną z ekranu, a Ty otrzymasz punkty.
margaroth zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Czy zdołasz napełnić puste miejsca w tej tajemniczej, obrotowej kracie? Starannie dobieraj starożytne kamienie i odblokuj te wciąż zapieczętowane. Musisz mocno się skoncentrować, aby przebyć każdy trudny poziom w tej intrygującej i czarującej łamigłówce.
margaroth zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Escape from the lab and solve the puzzles!

p.i.g is a puzzle platformer with portals that act like tunnels: the player places one end of some blocks, and another portal opens at the end of the blocks.
margaroth zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Winter Tales: the Tree to bardzo urocza gra typu point-and-click.
Znowu robi się zimno. Weź kilka ciepłych ubrań i znajdź wiecznie zielone drzewo.
margaroth zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kozacka plaformówka skierowana do prawdziwych giercowników.
Gracze online (24):
Polecamy: