reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: margaroth

Login: margaroth
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 15.12.2007r.
Ost. logowanie: 24.03.2018, 17:31
Punkty: 9 652
Wiek 49
Status offline
Opis opętana samotnością porwana obłędem rozdarta miłością...

Wczoraj, 24.03.2018r.

margaroth zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Naszym zadaniem jako kierowcy jest odszukać zombiaki i je rozwalić. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.

Sterowanie podane w grze.
margaroth zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Duża mama Świnka krzyczy z bólu. Przyczyną bólu jest brak 16 prosiąt. Prosięta są ukryte w 4 warstwach budynku. Każda warstwa będzie miała 4 ukryte prosięta. Musisz znaleźć wszystkie 4 prosięta, aby odblokować następny poziom. Aby znaleźć prosięta, użyj swojego intelektu i instynktu. Uratuj 16 jej prosiąt i spraw szczęście dla rodziny świnek. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj starożytne zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

środa, 21.03.2018r.

margaroth zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Grasz jako młody człowiek, który znalazł się w pułapce w szkole po wypadku samochodowym. Musisz dowiedzieć się, co się stało i jak się wydostać z tego piekielnego koszmaru.

czwartek, 08.03.2018r.

margaroth zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Kontroluj czas i przestrzeń, aby uciec z więzienia, w którym zostałeś umieszczony przez wrogów. Będziesz musiał wykorzystać swoje magiczne moce, aby rozwiązać najbardziej innowacyjne i trudne zagadki.

wtorek, 06.03.2018r.

margaroth zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Pomóż Małemu Gigantowi udowodnić przed kumplami swoje umiejętności w 60-ciu wymagających poziomach.

poniedziałek, 05.03.2018r.

margaroth zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wejdź do zakazanego lasu Safe Haven w tej grze surwiwalowej. Historia mówi, że w 2050 r. rząd światowy oświadczył, że każdy las na świecie jest strefą zamkniętą. Nie podano żadnego wyjaśnienia dla opinii publicznej. Ale to nie powstrzyma ciebie i twojego stalowego kija bejsbolowego. Zamieszkaj w lesie i zobacz, co odkryjesz. Chroń swój bezpieczny dom znajdujący się głęboko w lesie przed istotami, które chcą się włamać.

Głównym celem jest przetrwanie przez ustaloną ilość dni w lesie, jednocześnie chroniąc bezpieczny sejf. Wybierz najlepszą strategię i zabij wszystkie stworzenia, które staną Ci na drodze.
margaroth zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Knf Cowboy Horse Rescue is the 239th escape game from knfgame. The story of the game is about rescuing the Cowboy horse and escaping from that place. So its your own talent outside the house. This could happen only if you have the attitude to find the way out. Surely you will accomplish the task by discovering the necessary objects to solve the puzzles. Good luck and have fun playing Knf escape games, free online escape and point and click games.

margaroth zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: NsrEscapeGames - NEG Gold Mine 3 is another point and click escape game developed by Nsr Escape Games.Story of the game,You are finding the gold from treasure cave.hence try to find the treasure and escape with it by interacting with objects and solving puzzles. Good luck and have fun!
margaroth zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem w dowolnym wybranym trybie jest zdobycie tysiąca punktów.

sobota, 03.03.2018r.

margaroth dodała
Opis gry: Nie zabłądź w labiryntach mrocznego szpitala :D
Gracze online (5):
Polecamy: