reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: pseudokot

Login: pseudokot
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 30.01.2010r.
Ost. logowanie: 17.07.2019, 06:26
Punkty: 14 412
Wiek 21
Status offline
Opis ......

poniedziałek, 08.07.2019r.

pseudokot zagłosował
Miniaturka gry: Droppy Droppy
(316)
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! W każdym etapie coś stoi na drodze do szczęścia Droppy'ego i Twoim zadaniem jest dowiedzieć się co zrobić, by go uszczęśliwić.
Rozwiąż wszystkie zagadki.
Sterowanie za pomocą myszki.

Gry utrzymane w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Abuba The Alien oraz Monkey GO Happy i dodatkowo Pupzzle

niedziela, 07.07.2019r.

pseudokot zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Przygodowa gra typu point & click. Zły Pigsaw znowu powraca. Tym razem porwał Lionela Messiego oraz Cristiano Ronaldo i zmusił ich, by zagrali w jego zakręconą grę, jeśli chcą odzyskać Puchar Świata skradziony przed Mistrzostwami w Brazylii 2014r.
W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 06.07.2019r.

pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Klasyczna gra w domino! Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, czy nie grałeś od czasów dzieciństwa, ta gra zapewni Ci wspaniałe wrażenia. Możesz cieszyć się najpopularniejszymi odmianami gry Block i Draw. Nic nie stoi między tobą a szybką gra w domino. Po prostu uruchom ją i graj.

Runda domina rozgrywana jest, dopóki jeden gracz nie umieści wszystkich swoich płytek lub dopóki gra nie zostanie zablokowana i żaden z graczy nie może wykonać ruchu. Na początku gracze otrzymują 7 płytek, a ta z wyższym podwójnym rozpoczyna grę. Jeśli żaden z graczy nie otrzyma podwójnego, rozpoczyna gracz z najwyższym żetonem. Gracz, który pierwszy zdobędzie 100 punktów, wygrywa.
pseudokot zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Rodziny mafijne rywalizują o tytuł capo di tutti capi, ale wojny i przemoc odstawili na bok. Pozwalają kartom decydować, kto będzie najlepszy w w klasycznego Texas Hold'em Poker. Zagraj z prawdziwymi gangsterami, jeśli się odważysz.

Jedna z najbardziej agresywnych, dynamicznych i w największym stopniu opartych na czynniku losowym odmian pokera.
Celem gry jest stworzenie z dwóch kart dostępnych na ręce i pięciu kart dostępnych na stole jak najlepszego układu, który później wyłożony zostanie na stole. Układ ten może składać się z dwóch kart z ręki i trzech ze stołu, z jednej karty z ręki i czterech ze stołu lub – bardzo rzadko – tylko z kart znajdujących się na stole. Posiadacz najlepszego układu zgarnia cała pulę.


piątek, 05.07.2019r.

pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nowa edycja niezwykle popularnej serii gier "Bloons" Twoim zadaniem jest zniszczenie określonej ilości balonów.

czwartek, 04.07.2019r.

pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wystrzel goblina jak najdalej! Za każde wystrzelenie dostaniesz kasę, za którą masz możliwość zakupu ulepszeń. Walcz do końca, ponieważ znajduje się tam skarb, który chcesz zdobyć.
pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Joe został wysłany na wakcje na farmę. Jego zadaniem będzie pod nazorem dziadka prowadzenie i udoskonalanie gospodarstwa.

Układaj koło siebie w linii poziomej i pionowej co najmniej trzy takie same elementy celem ich likwidacji. Wtedy za zarobione pieniądze możesz zakupywać niezbędne przedmioty i produkty na farmę. W między czasie pojawiają się również proste sceny znane z gier typu "wyszukiwaniu ukrytych obiektów". Pomóż chłopcu zdobywać pieniądze poprzez łączenie identycznych elementów i wynajdywaniu wymaganych typowo farmerskich przedmiotów.
pseudokot zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Niech rozpocznie się wielka Klejnotowa Legenda (Jewel Legend)! Podróżujący z całego świata przybyli do kopalni, aby wydobywać diamenty. Dołącz do nich, aby znaleźć icj jak najwięcej, angażując się w różne wyzwania, które zapewnią rozrywkę na długie okresy czasu! Więc na co czekasz?
pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series

środa, 03.07.2019r.

pseudokot zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zostałeś złapany.

Twoja żona, twoje dzieci, twoja wolność ...

Wszystko zostały ci odebrane.
Możesz zabrać je z powrotem ...
... ale może wymagać poświęcenia.

Ghostly Getaway to gra logiczna, w której musisz poświęcić własne ciało, aby uciec z więzienia.

Ta wersja jest poprawioną wersją oryginalnej z kilkoma nowymi poziomami i kilkoma ważnymi ulepszeniami.

Ta gra ma funkcję zapisu (save), możesz kontynuować później z miejsca, w którym zrezygnowałeś.
Gracze online (12):
Polecamy: