reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: pseudokot

Login: pseudokot
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 30.01.2010r.
Ost. logowanie: 18.08.2019, 20:04
Punkty: 14 622
Wiek 22
Status offline
Opis ......

Wczoraj, 18.08.2019r.

pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wybierz swoją postać (gabaryty postaci mają wpływ na wynik skoku) i wystrzel ją jak najdalej z katapulty. Po drodze zbieramy różne power up'y, które yromaicają nam znacznie rozgrywkę. Gra zawiera elementy humorystyczne - w zależności od miejsca lądowania, mogą się nam przytrafić różne przygody.
Sterowanie:
Strzałkami Góra dół - ustawiasz kąt wystrzału
Strzałkami lewo prawo - ustawiasz siłę lotu
Wyniki prosimy podawać w komentarzach
pseudokot zagłosował
Miniaturka gry: VK 1939 VK 1939
(122)
Ocena
(4)
Opis gry: Świetna gra strategiczna. Postaraj się pokonać wroga jak mniejszym kosztem. Produkujesz różne rodzaje jednostek wojskowych, niezbędnych do pokonania nieprzyjaciela i zniszczenia jego instalacji i uzbrojenia.
Sterowanie za pomocą myszki.
pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wkręcająca, doskonale zrealizowana przygoda typu point&click. Naprawiaj maszyny marzeń i przywróć pokój na świecie. Maszyny senne są stosowane w celu zapewnienia, by każdy spał dobrze i miewał piękn sny, ale pewnego dnia to wszystko to się popsuło. Potrzebny jest bohater, który naprawi ten stan rzeczy i przywróci ład...
Sterowanie za pomocą myszki.
pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra typu point&click. Twoim zadaniem jest pozbawienie opiekunki bluzki i spódnicy.
Postaraj się wywołać jak najwięcej fajnych i zabawnych zdarzeń losowych. Klikaj na kombinację różnych przedmiotów w celu wywołania akcji i reakcji. W grze można skorzystać z podpowiedzi klikając Hints.
pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Weź udział w działaniach wojennych podczas II Wojny Światowej! Wciel się w aliantów lub okupantów i wyeliminuj wrogich żołnierzy. Wysadzaj mosty, wieże, budynki, postaraj się zdobyć jak najwięcej gwiazd. Do dyspozycji masz armatę na różnego typu rakiety.
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 17.08.2019r.

pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Walcz na arenie z innymi rycerzami. Stosunkowo proste zasady gry oraz możliwość zakupienia ulepszeń sprawiają, iż gra potrafi wciągnąć.
pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! W tej grze jesteś dzielnym Helmutem i musisz zrobić wszystko, żeby pozbyć się uśmiechniętego klocka, który strasznie Cię denerwuje. Ulepszaj się, najmuj pomocników i zniszcz go atomówką!

czwartek, 15.08.2019r.

pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Nowatorska gra typu defense. Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie, by wydawać rozkazy obrony twierdzy trzem bohaterom (wojownik, jeździec i czarownica), którymi dowodzisz. Zarobione w bitwach fundusze inwestuj w ulepszenia.
pseudokot zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Obroń swoja wioskę przed atakami wroga.
pseudokot zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Weź udział w wojnie królestw! Tym razem spokój Twojego królestwa burzą magiczne moce. Twoim zadaniem jest zniszczyć zamek wroga, oraz wyeliminować jego poddanych zanim on to zrobi Tobie. Zbieraj także skarby i korony. Postaraj się wykonać zadanie jak najmniejszą ilością strzałów. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie za pomocą myszki.
Instrukcja podana w trakcie gry.
Gracze online (8):
Polecamy: