reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: przem1994

Login: przem1994
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 16.06.2008r.
Ost. logowanie: 21.05.2019, 19:42
Punkty: 28 306
Wiek 24
Status offline
Opis

niedziela, 19.05.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter wraca z paczką nowych poziomów, w których zamiast bąbelków mamy bilardowe bile. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Na każdym poziomie musisz usunąć wszystkie pęcherzyki z planszy.

piątek, 17.05.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter wraca z paczką nowych poziomów. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Na każdym poziomie musisz usunąć wszystkie pęcherzyki z planszy.
przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wyobraź sobie, że znalazłeś się w miejscu, które wkrótce umrze. Powyżej pojawią się diamenty z wpisanymi liczbami. Będą stopniowo spadać. Jeśli przekroczą pewną linię, przechwycą całą przestrzeń. Będziesz mógł je zniszczyć. W tym celu będziesz miał specjalną broń, której celownik będzie ciągle w ruchu. Musisz obliczyć trajektorię strzału i zwolnić kilka pocisków. Wpadając w kształty, zniszczą je. Te działania przyniosą ci punkty. Po zdobyciu pewnej ich liczby przejdziesz do następnego poziomu.
przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: W nowej grze Hex Puzzle Guys musisz zademonstrować swoje logiczne myślenie, rozwiązując interesującą zagadkę. Zobaczysz przed sobą pole gry podzielone na komórki. Z boku obiekty pojawią się w postaci różnych geometrycznych kształtów. Będziesz musiał zabrać je pojedynczo i przeciągnąć na pole gry. Tam, łącząc je ze sobą, spróbuj wypełnić wszystkie komórki tak, aby tworzyły jedną ciągłą linię, składającą się z minimum 4 jednakowych elementów, by usunąć je z planszy.

środa, 24.04.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: W grze Shoot N Merge będziesz musiał rozwiązać interesującą zagadkę, w której twoja znajomość matematyki będzie ci przydatna. Zanim na ekranie pojawią się widoczne komórki znajdujące się powyżej. Pod nimi pojawią się kręgi z wpisanymi liczbami. Musisz wykonać ruch, aby uruchomić jedno z kół w określonej komórce. Następnie musisz poczekać na pojawienie się okręgu z dokładnie takim samym numerem i wykonać ruch wrzucając go do innego obiektu. Gdy oba obiekty dotkną i połączą się, otrzymujesz nowy numer.

piątek, 08.03.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jedna z wielu odmian Mahjonga. Zabawa polega na szybkim dopasowywaniu takich samych elementów w taki sposób, żeby między nimi można było przeprowadzić linię nie przecinając innych obiektów i nie łamiącą się więcej niż dwa razy. Z każdym levelem zabawa robi się bardziej skomplikowana.
przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Bardzo pomysłowa relaksująca gra logiczna.

Hit Hex zaprasza cię na pole bitwy, gdzie spotkają się małe czerwone kule i sześciokątne kafelki o różnych odcieniach zieleni oraz niebieskiego. Opadają z góry powoli, ale nieubłaganą prędkością.

Zwróć uwagę na liczby na tabliczkach, które wskazują, ile razy trzeba uderzyć w blok, aby zniknął. Kolory oznaczają również poziom mocy. Jasne, zielone elementy są najsłabsze. Powodzenia i miłej zabawy!

środa, 06.03.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami i to w wersji PRO! Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Ile poziomów możesz ukończyć?

piątek, 01.02.2019r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kombinuj i przestawiaj elementy tak, by zebrać 3 gwiazdki i doprowadzić piłkę do celu.
przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż neonowej kuli przedostać się przez platformy. Ta zabawna gra zrecznościowo - logiczna rzuci Ci wyzwanie na kilku poziomach. Kontrola piłki jest łatwa, tylko za pomocą lewej i prawej strzałki. Dzięki nim przechylasz platformy, na których porusza się kula. Twoim zadaniem jest zdobyć trzy gwiazdki, a następnie możesz ukończyć poziom.

To nie będzie łatwe, ponieważ na neonową kulę czekają pułapki. Unikaj kolców i nie spadaj z platformy wprost w ciemność, gdzie słaba piłka mogłaby zostać utracona na zawsze. Nie bój się toczyć. Pomyśl, obliczyć, ale najważniejsze mej dobrą zabawę.
Gracze online (27):
Polecamy: