reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: przem1994

Login: przem1994
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 16.06.2008r.
Ost. logowanie: 02.12.2020, 07:53
Punkty: 31 124
Wiek 26
Status offline
Opis

niedziela, 05.07.2020r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Mario i Luigi chcą mięsa na spaghetti, ale nie mają mięsa. Są jednak zbyt zajęci ratowaniem świata, więc Sponge, przygnębiony trzeci brat Mario, znajduje widzi szanse dla siebie i wyrusza na przygodę.

W trakcie tej ekscytującej przygody spotkasz gigantyczną dżdżownicę, która pożera wszystko, co spotka na drodze. Teraz nasz bohater będzie musiał uciec z wnętrza bestii i przejść przez wszelkiego rodzaju dziwne światy, które bestia pochłonęła, aby znaleźć pożądane mięso mielone i ugotować pyszne i doskonałe spaghetti. Powodzenia!

czwartek, 28.05.2020r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Historia mówi, że obserwatorium księżniczki Rosaliny zostało zaatakowane przez złego Bowsera, który chce użyć Mocy Gwiazd z Odłamkami Magicznych Kryształów, aby stać się niezwyciężonym. Pomóż Mario pokonać Złego Króla Koopę i skutecznie odzyskać magiczne gwiazdy i kryształy. Powodzenia!

środa, 06.05.2020r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Poznaj remake najbardziej znanej i popularnej gry tetris o nazwie Four Block Drop Tetris. Jedna kolekcja zawiera czternaście odmian łamigłówek, w tym: maraton, time atack, grę z limitem czasu, Syzyf, Wieżę, kasowanie, masochistę, pamięć i inne. Różnice między nimi są niewielkie, jeśli chcesz się dowiedzieć, kliknij nazwę w menu, a po prawej stronie pojawi się krótkie wyjaśnienie. Podstawową i niewzruszoną zasadą jest układanie bloków w ciągłe linie. Możesz je obracać i przenosić podczas upadku.

czwartek, 30.04.2020r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy.

poniedziałek, 30.03.2020r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Połącz 2 karty z tą samą wartością, aby je usunąć. Spróbuj usunąć wszystkie karty. Kliknij na zakryty stos, aby odkryć nowe karty.

czwartek, 12.03.2020r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Daily Farm Mahjong to zwodniczo prosta, całkowicie uzależniająca gra logiczna.

Kolejna odsłona kultowego mahjonga. Zasady są identyczne jak w każdej grze tego typu. Należy połączyć w pary dwa klocki o takich samych obrazkach, aby je wyeliminować, ale tylko takie, które nie są przyblokowane przez inne.
Doprowadź, aby wszystkie klocki zniknęły z planszy.

wtorek, 03.03.2020r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Ile poziomów możesz ukończyć?

sobota, 22.02.2020r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona kultowego mahjonga. Zasady są identyczne jak w każdej grze tego typu. Należy połączyć w pary dwa klocki o takich samych obrazkach, aby je wyeliminować, ale tylko takie, które nie są przyblokowane przez inne.
Doprowadź, aby wszystkie klocki zniknęły z planszy.
przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: W ciągu kilku minut znajdziesz się w świecie żywiołów, żywych dźwięków i niesamowitych wrażeń z gry. Podczas gdy wielokolorowe łańcuchy znikać będą pod twoimi palcami, twój wewnętrzny świat ulegnie własnej przemianie. Przypomnisz sobie swoje zapomniane marzenia i plany, i ogarnie Cię chęć działania.

Zostań mistrzem elementów w grze Blast Mania. To będzie dla ciebie łatwe. Prawdopodobnie wielokrotnie grałeś w ten gatunek gry. Radosna chmura, kropla wody, jasne słońce i błyszczące światło dostarczą ci różnych sekretów. Pozwalają ci szybko i łatwo poznać poziomy. Istnieją zadania dla poziomu po lewej na panelu pionowym, może być ich kilka. Wykonuj je, zwracając uwagę na lewy górny róg. Liczba, którą tam widzisz, oznacza maksymalną liczbę ruchów, które możesz wykonać, aby ukończyć zadania.

piątek, 14.02.2020r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Spotkaj się z mieszkańcami Candyland i podróżuj razem z nimi. Woda, czekolada, lody, galaretka i więcej uroczych przyjaciół czekają na Ciebie. Połącz i zamień swoją słodką drogę przez Las Lodów i Dolinę Cukierków!
Gracze online (9):
Polecamy: