reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: przem1994

Login: przem1994
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 16.06.2008r.
Ost. logowanie: 24.01.2018, 07:58
Punkty: 24 078
Wiek 23
Status offline
Opis

Wczoraj, 23.01.2018r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przygotuj się na prawie niemożliwe wyzwanie w świecie Geometrii Dash. Masz okazję wykazać się niesamowitą zręcznością i refleksem. Do dzieła!

piątek, 05.01.2018r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: W grze Avoider będziesz mógł zademonstrować twoją zręczność i uwagę, zobaczysz pole gry, na którym znajduje się chip z wizerunkiem Twojej postaci. Na wszystkie strony o różnych prędkościach będą latać przedmioty. Twoim zadaniem jest zręcznie zarządzać swoim bohaterem, aby uniknąć kolizji z nimi. Zaledwie kilka trafień w ciebie i tracisz rundę. Jeśli spadnie Twój poziom życia, będziesz mógł zbierać przedmioty z odznaką krzyża. Są to zestawy pierwszej pomocy, które mogą podnieść Twoją energię życiową.

wtorek, 19.12.2017r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe stworzenia znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie, w celu wyeliminowania ich z planszy. Im więcej stworzeń uda ci się dopasować przy każdym ruchu, tym fajniejsze dodatki zostaną dane Ci w formie nagrody. Pasujące cztery takie same, na przykład, dadzą ci łamacz linii, a pięć z nich da ci specjalną cechę, która usunie wszystkie stworzenia jednego rodzaju. Powodzenia!

niedziela, 10.12.2017r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Lamborghini Drifter jest niesamowitą grą driftingową, w której musisz przejąć kontrolę nad różnymi samochodami Lamborghini i ścigać się na różnych polach. Możesz wybierać spośród czterech różnych pięknych Lambo, w tym nie tylko Mucielago i Reventon, ale także legendarnych modeli Aventador i Gallardo. Musisz jednak zacząć od podstawowego modelu i aby odblokować powyższe samochody, musisz poprawić swoje umiejętności kierowców i zdobyć punkty.

Lamborghini Drifter jest niesamowitą grą driftingową, w której musisz przejąć kontrolę nad różnymi samochodami Lamborghini i ścigać się na różnych trasach. Możesz wybierać spośród czterech różnych pięknych Lambo, w tym nie tylko Mucielago i Reventon, ale także legendarnych modeli Aventador i Gallardo. Możesz jednak zacząć od podstawowego modelu i aby odblokować powyższe samochody, musisz poprawić swoje umiejętności kierowców i zdobyć punkty.

Każda trasa zawiera serię ostrych zakrętów w pięknej scenerii. Musisz ścigać się na trasie tak szybko, jak to możliwe i wykonywać niesamowite drifty wokół zakrętów. Za każdy udany drift uzyskujesz XP kierowcy. W miarę postępów możesz odblokowywać nowe i ekscytujące trasy i pracować nad odblokowaniem tych wspaniałych super samochodów! Czy możesz pochwalić się umiejętnościami driftowania Lamborghini?
przem1994 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna odsłona świetnej gry trialowej Bike Mania. Zasiądź za kierownicą wyczynowego motocykla i postaraj się pokonać bardzo trudne trialowe trasy, po drodze uważając na przeszkody i spróbuj dojechać do mety.

wtorek, 28.11.2017r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Geometria neonowego świata dash powraca z drugą częścią i zupełnie nową przygodą! Nowe poziomy, nowa muzyka, nowe potwory, nowe wszystko! Wygnij palec, gdy będziesz skakać, latać i przerzucać się przez ciemne jaskinie i kolczaste przeszkody. Zbieraj gwiazdki, odblokuj nowe postacie i uzyskaj najlepsze wyniki.

Przygotuj się na prawie niemożliwe wyzwanie w świecie Geometrii Dash. Masz okazję wykazać się niesamowitą zręcznością i refleksem. Do dzieła!

niedziela, 19.11.2017r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Twoim zadaniem jest po prostu trafienie na każdym z poziomów do kosza. Najpierw kliknij na piłkę i trzymając lewy przycisk myszki wybierz kąt oraz siłę rzutu. Jeśli Ci się uda awansujesz do kolejnego etapu.

czwartek, 16.11.2017r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Najnowsza wersja popularnej gry logicznej Hexa Fever. W tej strategiczno - logicznej wciągającej grze musisz wypełnić linie sześciokąta blokami, aby usunąć całą linię i zdobyć klejnoty.

Podobnie jak w oryginalnej gorączce Hexa, możesz utworzyć linię poziomą lub pionową. Zawsze myśl o kolejnym ruchu i uważaj, aby nie wypełnić całej planszy, ponieważ przegrasz, jeśli nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby umieścić więcej bloków. Jeśli kiedykolwiek utkniesz, użyj swoich klejnotów, aby kupić boostery i usunąć bloki.

niedziela, 12.11.2017r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Hexa Fever to wysoce uzależniająca gra strategiczno-logiczna. Podobnie jak w Tetris lub 2020 gracz musi umieścić bloki na blanszy i wypełnić linie, aby te bloki zniknęły i zdobył punkty. W grze Tetris gracz mógł tworzyć tylko poziome linie, a 2020 pionowe.

W Hexa Fever plansza jest heksagramem. Oznacza to, że możesz tworzyć jeszcze więcej linii i tworzyć jeszcze więcej kombinacji. Ponieważ możliwości są nieskończone, zawsze należy poświęcić czas na przemyślenie następnego ruchu, ponieważ gra zostanie utracona, jeśli na planszy nie można umieścić kolejnych bloków. Zagraj w Hexa Fever teraz za darmo i rywalizuj z przyjaciółmi o najlepszy wynik!
przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Hexa Fever powraca i robi to z hukiem! Setki poziomów, które rozpoczynają z dość łatwych do ekstremalnie trudnych, zapewniają dreszczyk emocji i rozrywkę przez wiele dni!

Hexa Fever to wysoce uzależniająca gra strategiczno-logiczna. Twoim zadaniem jest umieścić dostępne elementy tak, aby zapełnić wszystkie pola na planszy. Nie martw się! Poziomy nie są z limitem czasowym i będziesz miał czas, aby przestawiać elementy i rozwiązywać łamigłówki.

Jednak twoja nagroda będzie wyższa, im szybciej ukończysz poziom. Wracaj codziennie, odblokowuj osiągnięcia i nagrody oraz rozwiązuj codzienne misje, aby zdobywać jeszcze więcej monet i otrzymywać darmowe wskazówki. Zagraj w Hexa Fever 2 teraz za darmo i spędzaj godziny po godzinie, rozwiązując jeszcze jedną zagadkę!Powodzenia!

Gracze online (27):
Polecamy: