reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: przem1994

Login: przem1994
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 16.06.2008r.
Ost. logowanie: 24.04.2018, 21:28
Punkty: 25 223
Wiek 23
Status offline
Opis

piątek, 09.02.2018r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Geometria neonowego świata dash powraca z kolejną częścią i zupełnie nową przygodą! Nowe poziomy, nowa muzyka, nowe potwory, nowe wszystko! Wygnij palec, gdy będziesz skakać, latać i przerzucać się przez ciemne jaskinie i kolczaste przeszkody. Zbieraj gwiazdki, odblokuj nowe postacie i uzyskaj najlepsze wyniki.

Przygotuj się na prawie niemożliwe wyzwanie w świecie Geometrii Dash. Masz okazję wykazać się niesamowitą zręcznością i refleksem. Do dzieła!
przem1994 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Jak szybko zdołasz wyczyścić ekran z kolorowych baniek? Zanim wystrzelisz bańkę, przemyśl dobrze i szybko swój ruch.

czwartek, 25.01.2018r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przygotuj się na prawie niemożliwe wyzwanie w świecie Geo Dash. Masz okazję wykazać się niesamowitą zręcznością i refleksem. Pomóż swojemu blokowi bezpiecznie przejść do końca każdego poziomu.

Czeka na Ciebie 5 światów i 50 poziomów do opanowania! Skacz i omijaj wszystkie przeszkody na drodze do mety. Nic nie powstrzyma Twojego bohatera przed jego pragnieniem rozwoju. Do dzieła!

środa, 24.01.2018r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nocne wyścigi zawsze cię pociągały, więc dzisiaj znalazłeś się za kierownicą neonowego samochodu i udałeś się na wyścigi Fury Road. Zwycięzcą zostanie kierowca, który jako pierwszy dotrze do mety, zlokalizowanej w centrum miasta. Nie jedź powoli, bo twoi konkurenci mogą zostawić cię daleko w tyle. Niektórzy z nich będą nawet próbowali zrzucić cię z drogi, więc strzeż się. Tor wyścigowy jest wypełniony przyjemnymi bonusami, które pomogą ci rozwinąć szaloną prędkość. Jeśli przed Tobą są zielone strzałki, nie wahaj się na nie najechać, a zabiorą cię Cię kilka kilometrów do przodu.

wtorek, 23.01.2018r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przygotuj się na prawie niemożliwe wyzwanie w świecie Geometrii Dash. Masz okazję wykazać się niesamowitą zręcznością i refleksem. Do dzieła!

piątek, 05.01.2018r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: W grze Avoider będziesz mógł zademonstrować twoją zręczność i uwagę, zobaczysz pole gry, na którym znajduje się chip z wizerunkiem Twojej postaci. Na wszystkie strony o różnych prędkościach będą latać przedmioty. Twoim zadaniem jest zręcznie zarządzać swoim bohaterem, aby uniknąć kolizji z nimi. Zaledwie kilka trafień w ciebie i tracisz rundę. Jeśli spadnie Twój poziom życia, będziesz mógł zbierać przedmioty z odznaką krzyża. Są to zestawy pierwszej pomocy, które mogą podnieść Twoją energię życiową.

wtorek, 19.12.2017r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe stworzenia znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie, w celu wyeliminowania ich z planszy. Im więcej stworzeń uda ci się dopasować przy każdym ruchu, tym fajniejsze dodatki zostaną dane Ci w formie nagrody. Pasujące cztery takie same, na przykład, dadzą ci łamacz linii, a pięć z nich da ci specjalną cechę, która usunie wszystkie stworzenia jednego rodzaju. Powodzenia!

niedziela, 10.12.2017r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Lamborghini Drifter jest niesamowitą grą driftingową, w której musisz przejąć kontrolę nad różnymi samochodami Lamborghini i ścigać się na różnych polach. Możesz wybierać spośród czterech różnych pięknych Lambo, w tym nie tylko Mucielago i Reventon, ale także legendarnych modeli Aventador i Gallardo. Musisz jednak zacząć od podstawowego modelu i aby odblokować powyższe samochody, musisz poprawić swoje umiejętności kierowców i zdobyć punkty.

Lamborghini Drifter jest niesamowitą grą driftingową, w której musisz przejąć kontrolę nad różnymi samochodami Lamborghini i ścigać się na różnych trasach. Możesz wybierać spośród czterech różnych pięknych Lambo, w tym nie tylko Mucielago i Reventon, ale także legendarnych modeli Aventador i Gallardo. Możesz jednak zacząć od podstawowego modelu i aby odblokować powyższe samochody, musisz poprawić swoje umiejętności kierowców i zdobyć punkty.

Każda trasa zawiera serię ostrych zakrętów w pięknej scenerii. Musisz ścigać się na trasie tak szybko, jak to możliwe i wykonywać niesamowite drifty wokół zakrętów. Za każdy udany drift uzyskujesz XP kierowcy. W miarę postępów możesz odblokowywać nowe i ekscytujące trasy i pracować nad odblokowaniem tych wspaniałych super samochodów! Czy możesz pochwalić się umiejętnościami driftowania Lamborghini?
przem1994 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna odsłona świetnej gry trialowej Bike Mania. Zasiądź za kierownicą wyczynowego motocykla i postaraj się pokonać bardzo trudne trialowe trasy, po drodze uważając na przeszkody i spróbuj dojechać do mety.

wtorek, 28.11.2017r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Geometria neonowego świata dash powraca z drugą częścią i zupełnie nową przygodą! Nowe poziomy, nowa muzyka, nowe potwory, nowe wszystko! Wygnij palec, gdy będziesz skakać, latać i przerzucać się przez ciemne jaskinie i kolczaste przeszkody. Zbieraj gwiazdki, odblokuj nowe postacie i uzyskaj najlepsze wyniki.

Przygotuj się na prawie niemożliwe wyzwanie w świecie Geometrii Dash. Masz okazję wykazać się niesamowitą zręcznością i refleksem. Do dzieła!
Gracze online (29):
Polecamy: