reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: przem1994

Login: przem1994
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 16.06.2008r.
Ost. logowanie: 14.08.2018, 08:07
Punkty: 25 721
Wiek 23
Status offline
Opis

środa, 28.02.2018r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Seria gier Geometry Dash jest kontynuowana, znów pomagasz kostce uciec z kolejnego świata. Tym razem kostka postanowiła zwiększyć swoje szanse na ucieczkę, jednocześnie komplikując zadanie dla ciebie, ponieważ nadchodząca droga ucieczki będzie strasznego zimna i nieznośnego upalna. Aby wydostać się bezpiecznie, konieczna będzie zmiana wyglądu i kompozycji głównego bohatera. W zależności od sytuacji stanie się lodowaty, a następnie ognisty. Teraz nie tylko korzystasz z myszy, klikając na postać, aby wykonać skok, a le także ze spacji, aby zmienić stan Jeśli widzisz, że krajobraz zmienił się dramatycznie, naciśnij spację, aby zmienić się odpowiednio w lód lub ogień.

niedziela, 25.02.2018r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Ten emotikon pędzi szaleńczo, by uratować swoich przyjaciół. Czy pomożesz mu przeszukać miasto i odnaleźć ich wszystkich, a przy tym uniknąć niebezpiecznych trójkątów? Bardzo przyda mu się twoja pomoc w tej emocjonującej i wciągającej grze.

sobota, 10.02.2018r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Anglojęzyczna wersja znanego teleturnieju Milionerzy. Gra online umożliwi Ci wirtualny udział w Milionerach na zasadach podobnych jak w programie.

Gra polega na wskazywaniu poprawnej odpowiedzi na każde z kolejnych 12 pytań.
Jedną poprawną odpowiedź należy wybrać spośród czterech prezentowanych propozycji odpowiedzi.

piątek, 09.02.2018r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Geometria neonowego świata dash powraca z kolejną częścią i zupełnie nową przygodą! Nowe poziomy, nowa muzyka, nowe potwory, nowe wszystko! Wygnij palec, gdy będziesz skakać, latać i przerzucać się przez ciemne jaskinie i kolczaste przeszkody. Zbieraj gwiazdki, odblokuj nowe postacie i uzyskaj najlepsze wyniki.

Przygotuj się na prawie niemożliwe wyzwanie w świecie Geometrii Dash. Masz okazję wykazać się niesamowitą zręcznością i refleksem. Do dzieła!
przem1994 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Jak szybko zdołasz wyczyścić ekran z kolorowych baniek? Zanim wystrzelisz bańkę, przemyśl dobrze i szybko swój ruch.

czwartek, 25.01.2018r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przygotuj się na prawie niemożliwe wyzwanie w świecie Geo Dash. Masz okazję wykazać się niesamowitą zręcznością i refleksem. Pomóż swojemu blokowi bezpiecznie przejść do końca każdego poziomu.

Czeka na Ciebie 5 światów i 50 poziomów do opanowania! Skacz i omijaj wszystkie przeszkody na drodze do mety. Nic nie powstrzyma Twojego bohatera przed jego pragnieniem rozwoju. Do dzieła!

środa, 24.01.2018r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nocne wyścigi zawsze cię pociągały, więc dzisiaj znalazłeś się za kierownicą neonowego samochodu i udałeś się na wyścigi Fury Road. Zwycięzcą zostanie kierowca, który jako pierwszy dotrze do mety, zlokalizowanej w centrum miasta. Nie jedź powoli, bo twoi konkurenci mogą zostawić cię daleko w tyle. Niektórzy z nich będą nawet próbowali zrzucić cię z drogi, więc strzeż się. Tor wyścigowy jest wypełniony przyjemnymi bonusami, które pomogą ci rozwinąć szaloną prędkość. Jeśli przed Tobą są zielone strzałki, nie wahaj się na nie najechać, a zabiorą cię Cię kilka kilometrów do przodu.

wtorek, 23.01.2018r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przygotuj się na prawie niemożliwe wyzwanie w świecie Geometrii Dash. Masz okazję wykazać się niesamowitą zręcznością i refleksem. Do dzieła!

piątek, 05.01.2018r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: W grze Avoider będziesz mógł zademonstrować twoją zręczność i uwagę, zobaczysz pole gry, na którym znajduje się chip z wizerunkiem Twojej postaci. Na wszystkie strony o różnych prędkościach będą latać przedmioty. Twoim zadaniem jest zręcznie zarządzać swoim bohaterem, aby uniknąć kolizji z nimi. Zaledwie kilka trafień w ciebie i tracisz rundę. Jeśli spadnie Twój poziom życia, będziesz mógł zbierać przedmioty z odznaką krzyża. Są to zestawy pierwszej pomocy, które mogą podnieść Twoją energię życiową.

wtorek, 19.12.2017r.

przem1994 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe stworzenia znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie, w celu wyeliminowania ich z planszy. Im więcej stworzeń uda ci się dopasować przy każdym ruchu, tym fajniejsze dodatki zostaną dane Ci w formie nagrody. Pasujące cztery takie same, na przykład, dadzą ci łamacz linii, a pięć z nich da ci specjalną cechę, która usunie wszystkie stworzenia jednego rodzaju. Powodzenia!
Gracze online (5):
Polecamy: