reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: perfekt

Login: perfekt
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 28.11.2007r.
Ost. logowanie: 27.01.2019, 13:09
Punkty: 52 149
Wiek 24
Status offline
Opis

sobota, 26.01.2019r.

perfekt zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Wytrzymaj deszcz meteorytów najdłużej jak potrafisz
perfekt zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Ubierz Morgaine LoliRock, która jest bardzo potężną czarodziejką.
perfekt zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Leeroy, niesławny choreograf z One Direction, jest z powrotem. Teraz ma oworzył własne studio tańca i cały zespół One Direction już w nim jest.
Sprawdź jak sobie poradzisz.
perfekt zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pomóż Minnie i Mikiemu przefrunąć przestworza i odkryć, kto kryje się za pojawieniem się dziwnych kolorowych przedmiotów.
perfekt zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Odwieczna wrogość pomiędzy kołami i kwadratami postaciami nie ustała. Okresowo wrogość powoduje prawdziwe wrogie działania, jak w Balls v Squares. Wielobarwne kwadraty zgromadziły całą armię wojowników o różnych poziomach mocy, znajduje to odzwierciedlenie w postaci liczb. Strzelając żółtymi kulami, staraj się zbierać złote monety jako trofea. Zmienią się w dodatkową piłkę i zwiększą twoje szanse na wygraną.
perfekt zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Biała kulka podróżująca po własnym świecie została uwięziona. Zobaczysz pokój na ekranie. Czerwone kwadraty będą latać od dołu i powyżej. Musisz stawić im czoła, inaczej przyniesie to śmierć twojej postaci.
perfekt zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Altruist Project to bardzo klimatyczna gra logiczna, rozgrywająca się w labiryncie, w której poświęcasz ludzi i przedmioty, próbując przedostać się do wyjścia z labiryntu wypełnionego śmiercią, podobnie jak w filmach z serii Cube.

W projekcie Altruist przejmiesz kontrolę nad losowo wybraną postacią, która budzi się w losowo wygenerowanym labiryncie wypełnionym śmiertelnymi pułapkami insta-kill w stylu Cube. Twoim celem jest dotarcie do wyjścia, ale jeśli wejdziesz do aktywnej pułapki, twoja postać umrze.

Jeśli się rozejrzysz, znajdziesz inne postacie, które możesz dodać do swojej załogi. Członkowie załogi faktycznie działają jak ludzie - jeśli wyślesz jednego do pułapki i umrze, pułapka zostanie dezaktywowana, a reszta drużyny będzie mogła kontynuować.

Niektóre postacie będą również przenosić przydatne przedmioty, takie jak flary lub kamienie, które można wyrzucić do pokoju, aby go przetestować (są one jednorazowe, więc będziesz musiał je mądrze wykorzystać).

Ze względu na charakter tej gry Twoje szanse na sukces mogą być trochę przypadkowe, ale podczas gry zaczniesz się uczyć przydatnych strategii zwiększających szanse. Jest to wciągająca gra z wielkim poczuciem atmosfery i uroczo mroczną przesłanką. Czy przetrwasz Projekt Altruist?

Wskazówka: zwracaj szczególną uwagę na światło dochodzące z drzwi pokoi. Pomoże ci to znaleźć więcej kolegów do drużyny.

perfekt zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: To nie jest tak krótka gra. Dotrzyj do wyjścia na każdym z poziomów.
perfekt zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: The Magnet - pierwsza noc to pierwszy rozdział w serii "magnesów", który opowiada o Teddie, młodej dziewczynie, która próbuje przetrwać koniec świata.

Teddie jest silną wolą i niezależną dziewczyną, która musi przetrwać i radzić sobie z innymi ludźmi teraz, gdy świat został pokonany przez istoty znane tylko jako "the horrors".

Gra jest wizualną nowelą / hybrydą point & click, która kładzie duży nacisk na wybory dokonywane przez gracza.
perfekt zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Dirt Rally Driver HD to fantastyczna symulacja wyścigów rajdowych, w której musisz sprawdzić swoje umiejętności jazdy w rozległym otwartym świecie.

Możesz wskoczyć w niezliczoną ilość samochodów rajdowych i sportowych i rywalizować w niesamowitej liczbie różnych wyścigów. Musisz podbić drogi trzech różnych krajów i spróbować zostać mistrzem rajdowym.
Gracze online (15):
Polecamy: