reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: patitek

Login: patitek
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 23.10.2008r.
Ost. logowanie: 15.11.2015, 19:47
Punkty: 1 580
Wiek 28
Status offline
Opis szukacie dobrej strony z grami? jeśli tak to dobrze że weszliście na tą stronę giercownia tutaj gram codziennie

poniedziałek, 30.06.2014r.

patitek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Klasyczna gra strategiczno-ekonomiczna polegająca na handlu nieruchomościami. Twoim zadaniem jest stać się monopolistą w mieście, inaczej mówiąc zgromadź jak najwięcej pieniędzy i nieruchomości, doprowadzając jednocześnie przeciwnika do bankructwa.
Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 27.06.2014r.

patitek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Weź udział w bitwie morskiej czyli zagraj w popularne statki i postaraj się wygrać!
Sterowanie za pomocą myszki.
Strzałki - obracanie okrętów podczas umieszczania ich na planszy.
patitek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Odkrywaj złoża ropy, buduj szyby wydobywcze, platformy wiertnicze. Lobbuj, korumpuj i dotuj polityków. Zarabiaj miliony petrodolarów. Odkrywaj nowe kraje dla siebie. I wierć wierć wierć! Grę można śmiało zaliczyć do najlepszych przedstawicieli gatunku.

wtorek, 24.12.2013r.

patitek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Bardzo pomysłowa gierka logiczna szkoląca dodatkowo nasze pisanie na klawiaturze. Z samolotów wyrzucane są literki "wyposażone" w spadochrony. Musimy wytypować wyraz przy pomocy klawiatury, a niewidoczny jego element odgadnąć, zanim cały napis doleci do gruntu.

sobota, 07.12.2013r.

patitek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gratka dla fanów Tolkiena. Giercownia zaprasza na wirtualną wycieczkę po Śródziemiu.

Google we współpracy z twórcami filmu “Hobbit: Pustkowie Smauga” przygotował dla fanów Tolkiena interkatywną “mapę” Śródziemia. Dzięki niej użytkownicy mogą przenieść się w świat znany z “Hobbita”, podziwiając go zarówno z lotu ptaka, jak i z perspektywy bohatera filmu.

J.R.R. Tolkien słynie z tego, że wymyślony przez niego świat został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Jednym z aspektów tej drobiazgowej pracy pisarza było stworzenie dokładnych map Śródziemia, w którym rozgrywają się jego książki. Firma Google w ramach serii “Eksperymentów Chrome” postanowiła przenieść te mapy do wirtualnej rzeczywistości. Efekty tej pracy można oglądać już dziś na portalu www.giercownia.pl

W akompaniamencie filmowej muzyki przeniesie nas ona do trzech pokazanych w filmie miejsc – Dol Guldur, Rivendell i obozowiska Trolli. Poza mapą oraz trójwymiarowymi wizualizacjami tych miejsc, strona prezentuje ich opisy, komentarze bohaterów oraz proste gry.

piątek, 30.08.2013r.

patitek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.
Fani obu serii w końcu się doczekali najnowszej odsłony kultowej już na giercowni gry! Doszły nam nowe postacie: Uryu Ishida i Gin Ichimaru oraz nowi asystenci: Tenten i Zaraki. Jeśli graliście w poprzednie, to od tej nie będziecie mogli się oderwać.

Sterowanie:
A;D - poruszanie się
S - obrona
J - atak
K - skok
L - sprint
U - atak z dystansu
I - mocny atak z dystansu
O - wezwanie pomocnika

Gracz 2:
Strzałki w Lewo/Prawo - poruszanie się
Strzałka w Dół - obrona
1 - atak
2 - skok
3 - sprint
4 - atak z dystansu
5 - mocny atak z dystansu
6 - wezwanie pomocnika

Ataki mają różne kombinacje np I oraz W powoduje atak w górę.

Uwaga, gra za pierwszym razem może długo ładować się.

wtorek, 20.08.2013r.

patitek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przygotuj się na ostateczną walkę! Doskonała, ręcznie rysowana strzelanka, rozgrywająca się w szkolnym notesie. Zasiądź za sterami kosmicznego myśliwca i staw czoło flocie przeciwnika.. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.

sobota, 17.08.2013r.

patitek skomentował
Treść komentarza: Super gra.Popieram botka02, to że nie umiecie grać nie znaczy że gra jest zła.Ja osobiście daję 5/5 i do ulu.

czwartek, 15.08.2013r.

patitek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Produkuj epickie bronie, testuj je i oceniaj, a następnie wystaw je do sprzedaży szerszej publiczności. Im więcej broni sprzedajęsz, tym bardziej pokręcone staje się społeczeństwo.
patitek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zniszcz zamek przeciwnika używajac kart.
Gracze online (28):
Polecamy: