reklama
Giercownia - Gry Online

Hobbit Pustkowie Smauga Podróż Przez Śródziemie

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 60 904
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 9
Ocena: 4,12
Łącznie głosów: 47

Gra dodana przez:

Gratka dla fanów Tolkiena. Giercownia zaprasza na wirtualną wycieczkę po Śródziemiu.

Google we współpracy z twórcami filmu “Hobbit: Pustkowie Smauga” przygotował dla fanów Tolkiena interkatywną “mapę” Śródziemia. Dzięki niej użytkownicy mogą przenieść się w świat znany z “Hobbita”, podziwiając go zarówno z lotu ptaka, jak i z perspektywy bohatera filmu.

J.R.R. Tolkien słynie z tego, że wymyślony przez niego świat został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Jednym z aspektów tej drobiazgowej pracy pisarza było stworzenie dokładnych map Śródziemia, w którym rozgrywają się jego książki. Firma Google w ramach serii “Eksperymentów Chrome” postanowiła przenieść te mapy do wirtualnej rzeczywistości. Efekty tej pracy można oglądać już dziś na portalu www.giercownia.pl

W akompaniamencie filmowej muzyki przeniesie nas ona do trzech pokazanych w filmie miejsc – Dol Guldur, Rivendell i obozowiska Trolli. Poza mapą oraz trójwymiarowymi wizualizacjami tych miejsc, strona prezentuje ich opisy, komentarze bohaterów oraz proste gry.

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
35.173.234.*

Komentarze (3)

avatar thanos17997
thanos17997 04.01.2019, godz. 07.21 odpowiedz
0
Must be thanks for the amazing post for me need to access here http://gethelpwindows10.com and save the function microsoft windows 10 help support for batter working.
avatar mistrz50
mistrz50 14.10.2014, godz. 13.10 odpowiedz
0
WOW! Druga ulubiona gierka z giercowni
Jestem fanem Hobbita i Władcy Pierścieni ( co widać po avku XD ) i to jest jedna z tych gier, które zasługują na moje uznanie. Dzięki Contrast że to dodałeś
avatar rovena
rovena 23.11.2013, godz. 19.27 odpowiedz
0
Wow, to jest naprawdę świetne! Nie spodziewałabym się czegoś takiego na giercowni! Od razu dodaję do ulubionych.
Gracze online (5):
Polecamy: