reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: owsik151

Login: owsik151
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.11.2007r.
Ost. logowanie: 19.12.2019, 16:18
Punkty: 10 733
Wiek 29
Status offline
Opis

poniedziałek, 29.01.2018r.

owsik151 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zacznij walkę o tron! Aby zaatakować lub bronić się przed wrogiem musisz na planszy ułożyć przynajmniej trzy takie same symbole w kolumnie lub wierszu. Sterowanie za pomocą myszki.

środa, 17.01.2018r.

owsik151 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pokaż, na co cię stać na Mistrzostwach Świata Robotów w roku 2054. Użyj gotówki otrzymanej za zwycięstwa, aby zakupić nowe moduły w sklepie. Ulepszaj nowe zdolności swojej armii robotów w zakładce Ulepszenia. Runda za rundą przygotowuj swoje roboty do udziału w ostatecznej rozgrywce!
owsik151 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Powstrzymaj złe gobliny atakujące Asgard! Nasz świat zaatakowały złowrogie gobliny. Prawie całkowicie zniszczyły ziemię. trzeba je powstrzymać zanim dotrą do Asgardu. Porozmieszczaj swoich bohaterów wzdłuż drogi tak, aby mogli powstrzymać potwory. Pokonaj wrogów i zarób dodatkowo pieniądze. Wykorzystaj te środki do wynajęcia jeszcze lepszych bohaterów. Za Asgard!

W grze Asgard Attack będziesz sterował armią boskich żołnierzy. Buduj baraki i place do ćwiczeń, kontroluj zdrowie żołnierzy i poślij ich na bitwę. Zakończ wojnę, która zniszczyła całą ludzkość!

Przywołuj bohaterów, by bronili drogę. Stwórz z nich silną grupę, która nie przepuści żadnego stwora. W czasie walki możesz rzucać zaklęcia oraz ulepszać konkretnych bohaterów. Jeśli któryś z nich zginie, odrodzi się ponownie za jakiś czas w teleporcie. Po wygranej walce i obronionej ścieżce, odwiedzasz swoje miasto, gdzie ulepszasz któryś z budynków, bądź stawiasz zupełnie nowy za zebrane gwiazdki. Każdy budynek posiada funkcję, która wpływa na bohaterów, czyniąc ich mocniejszymi, tańszymi, bardziej wytrzymałymi, można ich przywołać więcej itp. Budynki wpływają też na siłę i dostępność zaklęć.

Każdy poziom można rozegrać w czterech trybach, zdobywając maksymalną ilość gwiazdek. Oprócz trybu normalnego, masz tryb szybki (nieprzyjaciele poruszają się szybciej lecz mają mniej zdrowia i słabszy atak; jest tylko jedna wielka fala), tryb dziki (brak teleportu, bohaterowie nie odradzają się i nie możesz tworzyć nowych jednostek) oraz tryb bohaterski (wymaga rejestracji, jednak można w pola formularza wpisać cokolwiek - jedna wielka fala wrogów, brak teleportu - tryb bohaterski jest możliwy po przejściu wszystkich poprzednich trybów).


owsik151 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zarządzaj gladiatorem kupuj mu ekwipunek i doprowadź do zwycięstwa na arenach. Stań się największym wojownikiem jakiego widział świat.

wtorek, 02.01.2018r.

owsik151 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Tysiąc lat temu przed erą zombi nie żyli bohaterowie, którzy znali technologię - liczyła się tylko siła ciała i umysłu oraz dobrze naostrzony oręż, który służył do walki z Ciemnym Zakonem.

Sterowanie:
W;S;A;D lub Strzałki - poruszanie się
J lub Z - atak
K;L lub X;C - umiejętności
P - pauza

niedziela, 24.12.2017r.

owsik151 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twórcy Cactus McCoy oraz serii Papa Louie przedstawiają nowatorskie połączenie gry symulacyjnej z RPG oraz przygodówką i bijatyką.

Wcielasz się w osiołka Jacka Smitha, który jest najbardziej cenionym kowalem w okolicy. Zajmujesz się przede wszystkim tworzeniem oręża dla odważnych wojowników. Następnie armia z bronią wyrusza na walkę z potworami, a Ty zbierasz łupy.

Twoim zadaniem jest stworzyć swoją armię i uratować swoje królestwo. Na początku tworzysz miecze i inne bronie tak, żeby Twoi klienci byli zadowoleni. Potem wyruszamy na pojedynki przeciwko złym potworom. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
owsik151 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Koszykówka przyszłości. ReBounce to ekscytująca gra logiczna oparta o zasady fizyki z silną funkcjonalnością gry wieloosobowej. Twoim zadaniem jest umieścić piłkę w "koszu", przy jak najmniejszej liczbie rzutów. Zaimponuj graczom z całego świata swoimi trikami i celnymi rzutami.

Opanuj setki poziomów! Od łatwych do złożonych! Tylko najlepsi ukończą wszystkie poziomy jednym rzutem! Każdy rzut się liczy!

Cechy gry:
✔ Ponad 400 poziomów w 5 światach
✔ Różne funkcje, od obracających się obiektów po ruchome portale
✔ Szybka i łatwa gra fizyczna
✔ Sprawdź swoje umiejętności przeciwko graczom z całego świata
owsik151 skomentował
Treść komentarza: juz mam heh
owsik151 skomentował
Treść komentarza: jak przejść 3 lvl

czwartek, 10.03.2011r.

owsik151 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Strzelaj z armaty do piłek, zdobywając jak najwięcej punktów.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (3):
Polecamy: