reklama
Giercownia - Gry Online

Asgard Attack

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 44 817
Rozmiar gry: 22,97 MB
Użytkowników lubiących grę: 15
Ocena: 4,03
Łącznie głosów: 90

Gra dodana przez:

Powstrzymaj złe gobliny atakujące Asgard! Nasz świat zaatakowały złowrogie gobliny. Prawie całkowicie zniszczyły ziemię. trzeba je powstrzymać zanim dotrą do Asgardu. Porozmieszczaj swoich bohaterów wzdłuż drogi tak, aby mogli powstrzymać potwory. Pokonaj wrogów i zarób dodatkowo pieniądze. Wykorzystaj te środki do wynajęcia jeszcze lepszych bohaterów. Za Asgard!

W grze Asgard Attack będziesz sterował armią boskich żołnierzy. Buduj baraki i place do ćwiczeń, kontroluj zdrowie żołnierzy i poślij ich na bitwę. Zakończ wojnę, która zniszczyła całą ludzkość!

Przywołuj bohaterów, by bronili drogę. Stwórz z nich silną grupę, która nie przepuści żadnego stwora. W czasie walki możesz rzucać zaklęcia oraz ulepszać konkretnych bohaterów. Jeśli któryś z nich zginie, odrodzi się ponownie za jakiś czas w teleporcie. Po wygranej walce i obronionej ścieżce, odwiedzasz swoje miasto, gdzie ulepszasz któryś z budynków, bądź stawiasz zupełnie nowy za zebrane gwiazdki. Każdy budynek posiada funkcję, która wpływa na bohaterów, czyniąc ich mocniejszymi, tańszymi, bardziej wytrzymałymi, można ich przywołać więcej itp. Budynki wpływają też na siłę i dostępność zaklęć.

Każdy poziom można rozegrać w czterech trybach, zdobywając maksymalną ilość gwiazdek. Oprócz trybu normalnego, masz tryb szybki (nieprzyjaciele poruszają się szybciej lecz mają mniej zdrowia i słabszy atak; jest tylko jedna wielka fala), tryb dziki (brak teleportu, bohaterowie nie odradzają się i nie możesz tworzyć nowych jednostek) oraz tryb bohaterski (wymaga rejestracji, jednak można w pola formularza wpisać cokolwiek - jedna wielka fala wrogów, brak teleportu - tryb bohaterski jest możliwy po przejściu wszystkich poprzednich trybów).
Sterowanie w grze:

LPM
Szczegółowe sterowanie podane w grze.

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
18.234.255.*

Komentarze (1)

avatar pustelnik
pustelnik 30.01.2016, godz. 22.25 odpowiedz
+1
Świetna gierka Zasłużona piątka
Gracze online (11):
Polecamy: