reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: nataliawosik7

Login: nataliawosik7
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 22.01.2018r.
Ost. logowanie: 05.02.2018, 15:22
Punkty: 42
Wiek
Status offline
Opis

czwartek, 01.02.2018r.

nataliawosik7 skomentowała
Treść komentarza: świetna gra
nataliawosik7 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Milionerzy wracają w wielkim stylu po dwumiesięcznej przerwie!
Wykaż się swoją wiedzą. Gra na podstawie programu (teleturnieju) milionerzy.

Uwaga Jeżeli nie pokazują Ci się pytania, kliknij "Rezygnuję", a następnie "Zagraj jeszcze raz" i pytania się pojawią.

wtorek, 23.01.2018r.

nataliawosik7 skomentowała
Treść komentarza: fajna gierkaxd
nataliawosik7 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Podszkol swój angielski czatując z robotem.

poniedziałek, 22.01.2018r.

nataliawosik7 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Cóż detektywie, po rozwiązaniu sprawy i otrzymaniu honorowej odznaki, nadszedł czas, by przejść do rozwiązania kolejnej zagadki kryminalnej i mieć kolejną udaną historię za sobą.

W tym ekscytującym odcinku Pan Harrison zgłosił tajemnicze zaginięcie żony, co jest głownym wątkiem opowieści. Wraz z partnerem/partnerką z Twojego zespołu zaczniecie od rutynowej kontroli domu Harrisona. Dom ten jest ostatnim miejscem, gdzię jego żona bya widziana, więc dom musi być szczegółowo przeszukany, może pojawią się jakieś szczegóły, któro podpowiedzą, gdzie poszła, co zrobiła...

Sprawdzając każde pomieszczenie domu, w pewnym monencie orientujecie się, że jeden z pokoi jest zamknięty. Nawet Pan Harrison nie był tego świadom, więc policja prosi go o jego otworzenie. Po wejściu policja znajduje tam pamiętnik i niektóre osobiste rzeczy żony Harrisona. W tym pamiętniku znajduje się dowód, który kieruje sprawę na nowy tor i sprawia, że Pan Harrison staje się głównym podejrzanym. Wciel się więc w rolę detektywa i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty. Powodzenia.

nataliawosik7 skomentowała
Treść komentarza: 1/5
nataliawosik7 skomentowała
Treść komentarza: super gra
nataliawosik7 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Może nie wszyscy ludzie na całym świecie znają historię "Opowiści wigilijnej". Każde miejsce ma swoją tradycję i różne historie związane z Bożym Narodzeniem. Jednak tym razem mówimy o czymś, co stało się klasykiem. A jeśli nie znamy dokładnej nazwy, większość z nas zna historię o człowieku, o imieniu Ebenezer Scrooge, starym skąpcu, który odwiedzają: Duch Dawnych Świąt Bożego Narodzenia, Ducha Obecnych Świąt i Ducha Świąt przyszłych. Ten okrutny człowiek po tej dziwnych wizytach zostaje przemieniony w miłego, łagodnego człowieka. Chodzi o powieść napisaną przez Charlesa Dickensa pt. "Opowieść wigilijna" (tyt. oryg. A Christmas Carol).

Sonya wraz ze swoją siostrą Wilmą i jej siostrzeńcem Markiem przybyli do Starej części Londynu. Są dokładnie w tym konkretnym miejscu, w którym według legendy znajduje się dom, o którym mowa w "Opowieści wigilijnej". Chcieliby udowodnić, że ta historia w rzeczywistości opiera się na prawdziwych wydarzeniach. Są więc gotowi zbadać wszystko, aby dowiedzieć się czystej prawdy.

We troje uważają, że mogą udowodnić swoją teorię, tylko jeśli znajdą sześć prezentów ukrytych przez Carola Dickensa przed ponad 200 latami. Znalezienie tych prezentów byłoby dowodem na to, że cała historia wydarzyła się naprawdę i jest czymś więcej niż zwykłą historią o duchach. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji.
Gracze online (9):
Polecamy: