reklama
Giercownia - Gry Online

The Crime Reports Episode 2 The Locked Room

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 16 070
Rozmiar gry: 7,34 MB
Użytkowników lubiących grę: 4
Ocena: 4,42
Łącznie głosów: 32

Gra dodana przez:

Cóż detektywie, po rozwiązaniu sprawy i otrzymaniu honorowej odznaki, nadszedł czas, by przejść do rozwiązania kolejnej zagadki kryminalnej i mieć kolejną udaną historię za sobą.

W tym ekscytującym odcinku Pan Harrison zgłosił tajemnicze zaginięcie żony, co jest głownym wątkiem opowieści. Wraz z partnerem/partnerką z Twojego zespołu zaczniecie od rutynowej kontroli domu Harrisona. Dom ten jest ostatnim miejscem, gdzię jego żona bya widziana, więc dom musi być szczegółowo przeszukany, może pojawią się jakieś szczegóły, któro podpowiedzą, gdzie poszła, co zrobiła...

Sprawdzając każde pomieszczenie domu, w pewnym monencie orientujecie się, że jeden z pokoi jest zamknięty. Nawet Pan Harrison nie był tego świadom, więc policja prosi go o jego otworzenie. Po wejściu policja znajduje tam pamiętnik i niektóre osobiste rzeczy żony Harrisona. W tym pamiętniku znajduje się dowód, który kieruje sprawę na nowy tor i sprawia, że Pan Harrison staje się głównym podejrzanym. Wciel się więc w rolę detektywa i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty. Powodzenia.Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.236.156.*

Komentarze (2)

avatar nataliawosik7
nataliawosik7 22.01.2018, godz. 17.49 odpowiedz
0
1/5
avatar agent82
agent82 15.05.2015, godz. 17.51 odpowiedz
0
szatynka13 na prawdę super gra na 5/5
Gracze online (18):
Polecamy: