reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: moveintherightdire

Login: moveintherightdire
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 10.11.2014r.
Ost. logowanie: 23.01.2018, 12:46
Punkty: 80 639
Wiek 29
Status offline
Opis Od Dziś koniec z grami.Bo trzeba żyć w normalnym światem.

środa, 06.07.2016r.

moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Kolejna część wspaniałej serii dla koneserów sztuki. Znowu dodali nowe przeróbki obrazów, a Ty tylko zgaduj co to za dzieło i co za artysta to namalował. Powodzenia!

wtorek, 05.07.2016r.

moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Super Mario 63 Level Designer, to Super Mario 63 w którym tworzymy własne poziomy.
moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: W grze Bad Piggies Online 2015 HD ponownie masz okazję przenieść się do zwariowanego świata Angry Birds!

W Bad Piggies jednak zamiast burzyć konstrukcje za pomocą procy (i wściekłych ptaków), budujemy pojazdy. Tak! Złe świnie nie przestały marzyć o dobrej jajecznicy. Nadal szukają ptasich jajek i nadal nie mają szczęścia. Mapa na której zaznaczony był jajeczny skarb została porwana na strzępy. Świnie rzucają się w pogoń za jej kawałkami. W tym celu budują przedziwne pojazdy, aby pokonać trudności jakie napotykają na swej drodze.

Kombinuj z dostępnymi elementami tak, by dojechać prosiakiem do wyznaczonego celu.
moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: warcaby to planszowa gra
moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Angry Birds w wersji hokeja stołowego.
moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Pomóż Anrgry Birds (wściekłym ptakom) wyeliminować wredne koty jak najmniejszą ilością strzałów.
moveintherightdire dodała
Opis gry: Kolejna część niesamowitej gry przygodowej w klimacie Anime Medieval Cop. Każde królestwo kontynentu Griva wysłało swoich najlepszych zawodników na Igrzyska Invidia, gdzie będą konkurować przez trzy dni wypełnione grami. Stawka za wygraną w igrzyskach jest wysoka, gdyż zwycięskie królestwo będzie żyć 10 lat w pokoju! Zapowiada się ciekawa rywalizacja, gdzie wszystko może się zdarzyć. Konkuruj z uczestnikami Igrzysk i sprawdź co przyniesie trzeci dzień.
moveintherightdire dodała
Opis gry: Kolejna część niesamowitej gry przygodowej w klimacie Anime Medieval Cop. Każde królestwo kontynentu Griva wysłało swoich najlepszych zawodników na Igrzyska Invidia, gdzie będą konkurować przez trzy dni wypełnione grami. Stawka za wygraną w igrzyskach jest wysoka, gdyż zwycięskie królestwo będzie żyć 10 lat w pokoju! Zapowiada się ciekawa rywalizacja, gdzie wszystko może się zdarzyć. Konkuruj z uczestnikami Igrzysk i sprawdź co przyniesie drugi dzień.
moveintherightdire dodała
Opis gry: Kolejna część niesamowitej gry przygodowej w klimacie Anime Medieval Cop. Każde królestwo kontynentu Griva wysłało swoich najlepszych zawodników na Igrzuska Invidia, gdzie będą konkurować przez trzy dni wyełnione grami. Stawka za wygraną w igrzyskach jest wysoka, gdyż zwycięskie królestwo będzie żyć 10 lat w pokoju! Zapowiada sie ciekawa rywalizacja, gdzie wszystko moze się zdarzyć. Konkuruj z uzczestnikami Igrzysk i sprawdź co ugrasz pierwszego dnia.
moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Przygodowa gra typu point & click. Zły Pigsaw porwał Curly, by zmusić w ten sposób Fernanfloo do zagrania w swoją pokręconą grę. Pomóż mu uratować zwierzaka całego i zdrowego, nim będzie za późno.
W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
Gracze online (27):
Polecamy: