reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: moveintherightdire

Login: moveintherightdire
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 10.11.2014r.
Ost. logowanie: 24.04.2018, 17:05
Punkty: 88 182
Wiek 29
Status offline
Opis

Wczoraj, 24.04.2018r.

moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Sprawdź jak poradzisz sobie w biegu przez płotki. Unikaj skrzynek, przeskakuj przez płotki i poruszaj się na boki. Zbieraj monety, aby odblokować fajne nowe postacie.
moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Puppet Soccer Fighters to niesamowita gra piłkarska z niespodzianką! Ta gra pozwala kontrolować lalki w intensywnej grze 1 na 1 w piłkę nożną. Zamiast strzelać gole, Twoim głównym celem jest wyeliminowanie przeciwnika, którego zniszczysz kopnięciami piłki nożnej o dużej mocy!

Celuj ostrożnie i używaj kopnięć o odpowiedniej ilości mocy, aby właściwie oddawać strzały. Zadając obrażenia, twoja listwa energetyczna się rozbudowuje i możesz w końcu wyzwolić niszczycielski specjalny atak, który jest unikalny dla każdej postaci. W miarę postępów możesz zbierać nowych graczy, którzy mają różne umiejętności i silniejsze statystyki. Czy zdobędziesz tablicę wyników Puppet Soccer?
moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Na banki zazwyczaj napadają bardzo odważni i zorganizowani ludzie, ale tym razem nie w pozytywny sposób. Mają odwagę lub powiedzmy, bezczelność, aby wejść do środka i zmusić funkcjonariuszy banku do przekazania im pieniędzy. Albo robią wielkie plany, jak wejść do sejfu i zabrać ze sobą jeszcze więcej pieniędzy.

Detektyw Emma została wezwana do pewnego, małego amerykańskiego miasta, by zbadać największy przypadek napadu na bank, jaki się zdarzył do tej pory. To dość dziwne, gdyż w tym mieście nie było przestępców, więc jego mieszkańcy są raczej zaskoczeni i zdenerwowani ostatnimi wydarzeniami oraz faktem, że największy rabunek w historii nastąpił właśnie w ich mieście.

Odkrywając ślady i dowody, Emma dowiedziała się, że lokalni policjanci nie zbadali wystarczająco sprawy - to jest jej opinia. Z tego powodu rozpoczyna własne śledztwo z zamiarem znalezienia złodzieja odpowiedzialnego za tę sprawę i odnalezienia skradzionych pieniędzy. Może na początku ludzie, którzy na pierwszy rzut oka wydają się naiwni i niewinni, będą tymi, którzy ostatnio uczestniczyli w największym napadzie na bank. Pomóżmy Emmie dojść do prawdziwej prawdy.
moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Utrzymywanie czystości w domu to bardzo ważna sprawa. Nie powinno się być hipochondrykiem i biegać za każdym zarazkiem, ale higiena powinna zawsze być na wysokim poziomie. Są jednak sytuacje życiowe, kiedy po prostu niemożliwe jest utrzymanie wszystkiego w idealnej czystości. To jest moment, kiedy np. masz małe dzieci, które zawsze lubią bawić się czymś nowym, lubią coś przekąsić w domu i tak dalej. Donna jest babcią, która ma już troje wnucząt. Jest typem osoby, która zawsze żyła w doskonałym porządku i higienie w swoim domu. Jednak jest to naprawdę trudne do utrzymania, jeśli w domu jest troje dzieci.

Szukając rozwiązania sytuacji, Donna zdała sobie sprawę, że w jej domu jest tyle niepotrzebnych przedmiotów, znacznie więcej, niż potrzebuje. Nie ma wystarczająco dużo miejsca dla dzieci. Donna postanawia oczyścić dom, wyrzucić wszystkie niepotrzebne przedmioty i ma nadzieje, że będziesz w stanie jej pomóc.
moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Helen, George i Brian są w drodze do odkrycia sposobu życia swoich przodków, którzy żyli setki lat w starożytnych jaskiniach. To pytanie zawsze było tajemnicą, mimo że istnieje wiele wyjaśnień na temat ich życia. Tych troje znalazło jaskinię i mają nadzieję, że ta skrywa sekret, który pomoże im zrozumieć, jak te osoby funkcjonowały w społeczności.

Czy weźmiesz również udział w tym poszukiwaniu? Jest to świetna okazja, aby dowiedzieć się czegoś więcej o okresie prehistorycznym. I może uda się odtworzyć starożytny kod, który ujawni nam, wiele ważnych rzeczy z przeszłości naszej cywilizacji. Powodzenia!
moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wszyscy znamy Święta Wielkanocne, ale nie wszyscy znamy historię o wielkanocnych zajączkach. Początkowo związane są one z niemieckimi tradycjami, a następnie rozprzestrzeniają się po całym świecie w opowieści podobnej do tej o św. Mikołaju. Zając Wielkanocny to postać ludowa i symbol Wielkiej Nocy. Opisany jako królik, który przynosi jaja wielkanocne dzieciom, które były dobre w ciągu roku. Według legendy stwór niesie kolorowe jaja w sowim koszyku, ma w nim również cukierki, a czasem także zabawki i zanosi je do domów dzieci. I jako taki wykazuje podobieństwa do Świętego Mikołaja, ponieważ obaj przynoszą prezenty dla dzieci w noc poprzedzającą ich święta.

Victoria znajduje się w magicznym lesie wielkanocnym. Przybyła tutaj, mając nadzieję znaleźć jak najwięcej magicznych jaj. Może Ty nigdy nie słyszałeś o tym magicznym lesie, ale to całkowicie normalne, ponieważ prawie nikt o nim nie słyszał. Jest bardzo dobrze ukryty i zamaskowany przez wielkanocne króliki, które nie dzielą się swoim największym sekretem z nikim. I to nie tylko las wielkanocny, jajka są również bardzo dobrze ukryte.

Victoria musi być bardzo ostrożna, ponieważ magiczne pisanki ukryte są głęboko w lesie. A ponieważ ten las jest tak tajemniczy, kto wie, czego można się tam spodziewać. Pomóżmy Victorii znaleźć te magiczne jajka. Ale jednocześnie pomóżmy jej uniknąć wszelkich możliwych problemów podczas odkrywania tego nieznanego miejsca.
moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Istnieje wiele teorii na temat energii i jej transformacji z pozytywnej w negatywną. Niektórzy wierzą w te teorie, podczas gdy inni nie i jest to naturalne. Istnieją również teorie, że ludzkość powstała w wyniku odwiecznej walki dobra i zła, a te dwie siły zawsze konfrontują się między sobą. Czasami dobro przejmuje przywództwo, czasami zło, ale w rzeczywistości zawsze są w równowadze.

Gragorim, Gavia i Danora są czarodziejami, którzy całe życie spędzili na walce ze złem. Dowiadują się, że głęboko w magicznym lesie znajduje się mała mistyczna wioska. Wszystko wskazuje na to, że ta mistyczna wioska posiada dużo energii. Chcą zwiedzić wioskę i jeśli naprawdę jest tam tak dużo energii, chcieliby skierować ją w pozytywną stronę i zakończyć to zadanie, zanim pojawią się źli czarodzieje i sprawią, że ta energia będzie negatywna.

Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w walce między dobrem a złem. Wiemy, że będziesz po tej samej stronie co Gragorim z Gavią i Danorą, więc liczymy na Ciebie, że pomożesz im uratować mistyczną wioskę. Powodzenia!

moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Niektóre rzeczy w życiu można przewidzieć, ale czasami planujemy coś zrobić, a okazuje się, że skutek jest zupełnie inny. Czasami okazuje się również, że się oczywiście uda, ale często życie gra z nami w nieodkryte karty i dzieją się niechciane rzeczy.

Terry pracuje jako strażnik w parku narodowym. Pewnego razu, podczas rutynowej kontroli terenu parku, Terry zauważył ukryty szyb, wejście do tajnej kopalni. Terry wchodzi do kopalni i staje się świadkiem dość nieprzyjemnej i przerażającej sytuacji. Mianowicie, kopalnia jest zamieszkana przez fantomy i to właśnie przeraża Terry'ego. Dowiaduje się o legendzie, która mówi, że wiele lat temu istniały kopalnie parku narodowym, a w którejś z nich nagle odkryło diamenty. Nie znając właściciela kopalni, górnicy weszli do środka pod osłoną nocy z zamiarem kradzieży diamentów, ale w tym momencie nastąpiło zawalenie i wszyscy górnicy zostali pochowani żywcem wewnątrz.

Pewnie również uważasz, że jest to bardzo przerażająca historia, przerażająca sytuacja, ale co jest jeszcze gorsze, że opowieść okazała się prawdziwa. Teraz dusze górników nie chcą opuścić tego miejsca, dopóki nie dostaną diamentów, po które się tu dostali. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji i pomóż tym duchom zaznać wiecznego spokoju. Miłej zabawy i powodzenia!

moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Dostajesz do dyspozycji całą wyspę, na której Twoim zadaniem jest zbudowanie wielkiego, tętniącego życiem miasta. Zadbaj o potrzebne środki i stwórz warunki, które zachęcą do przeprowadzki miliony ludzi!
moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Wartide: Heroes of Atlantis wprowadza wyjątkowy i bardzo strategiczny system bitewnych rozgrywek. Rozmieść swoje armie, aby wymanewrować przeciwników, a następnie przejąć kontrolę nad swoimi bohaterami, aby uwolnić potężne umiejętności, w celu definitywnego wykończenia wrogów.

Przywołaj swoich bohaterów, od legendarnych wojowników po mistycznych czarowników, gromadząc swoje armie i odzyskując dawno zaginione królestwo Atlantydy. Obroń swoją Cytadelę przed atakami, walcz online z liderami z całego świata i twórz potężne sojusze, aby zniszczyć swoich wspólnych wrogów.

Cechy gry:
● Wykorzystaj potężnych bohaterów i czary, by zmiażdżyć przeciwników
● Formuj armie z listy potężnych bohaterów i żołnierzy
● Twórz genialne strategie wdrażania z niezliczonych kombinacji zespołów
● Wygrywaj bitwy, aby promować swoich bohaterów i odblokować fantastyczne nowe umiejętności

Gracze online (22):
Polecamy: