reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: moveintherightdire

Login: moveintherightdire
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 10.11.2014r.
Ost. logowanie: 23.10.2017, 17:05
Punkty: 74 821
Wiek 29
Status offline
Opis Od Dziś koniec z grami.Bo trzeba żyć w normalnym światem.

niedziela, 22.10.2017r.

moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Odświeżona, wersja świetnej gry trialowej Desert Rider. Wskakuj na quada i pokonaj pustynną trasę w jak najlepszym stylu.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja lub Enter - zmiana kierunku jazdy

czwartek, 19.10.2017r.

moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Dosiądź motor crossowy lub quad'a i pokonaj trialowe trasy w jak najkrótszym czasie.
Sterowanie za pomocą strzałek.

środa, 18.10.2017r.

moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Przejazd motorem krosowym w którym ostro nalezy balansowac ciałem

wtorek, 17.10.2017r.

moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Poszukujemy nowych członków zespołu potworów do demolowania miast! Jeśli spełnisz wszystkie nasze wymagania, nie wahaj się i zgłoś. Jakie są nasze wymagania dla tej pracy? Zdolność do zmiażdżenia i zniszczenia wszystkiego w zasięgu wzroku, przyzwoitej prędkości i zwinności, solidnych umiejętności obrony (nigdy nie wiadomo, kiedy armia przybędzie...), ogromna paszcza dla skutecznego gryzienia i zaspokojenia głodu krwi. Czy jesteś gotowy spowodować chaos i zmusić wszystkich mieszkańców tych miast do uciekania ze strachu? Zbieraj punkty doświadczenia w misjach i idź drogą bezlitosnego potwora w wirtualnym świecie. Baw się dobrze.

poniedziałek, 16.10.2017r.

moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Kto miał C 64 i Atari 63/130 - pamięta tę grę jako Boulder Dash. Kto miał 386/486 to pamięta tę grę w tej postaci. Uwaga - wciąga to zbieranie spinek (infotronów), przepychanie kamieni i uważanie na różne przepięcia i nożyczki... Nie masz wolnych paru godzin - nawet nie zaczynaj tej gry. Potraktuj poważnie to ostrzeżenie! Tutorial w grze.

sobota, 14.10.2017r.

moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zasiądź za sterami z jednego z dostępnych pojazdów i spróbuj wygrać rajd który rozgrywa się na wzgórzach, po drodze zbieraj monety i uważaj na przeszkody i waląc mega odjazdowe triki. Za zarobione pieniądze dokonuj ulepszeń. Pokaż innym kto tu jest najlepszy!

środa, 11.10.2017r.

moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Moc tworzenia jest w Twoich rękach! W tym wciągająca gra logiczna, łączyć i dopasowywać różne kombinacje ognia, ziemi, wiatru i powietrza stworzyć całą cywilizację! Oczywiście wszechświat nie został stworzony w ciągu dnia. Będziesz musiał pracować na swój wzrost z prostego mikroorganizmu do tworzenia zwierząt, narzędzi, burze, a nawet budować armie. Masz to, czego potrzeba, aby zbudować wszechświat! Ale uwaga, moc tworzenia może mieć niezamierzone konsekwencje, wymyślanie koła może tylko wywołać plagę zombie ... Nie martw się, nie jesteś sam na tej kosmicznej podróży! Za każdym razem z powodzeniem utworzyć nowy element będziesz nagrodzony z dowcipu i mądrości niektóre z największych filozofów i komików wszechczasów. Uwolnij swojego wewnętrznego Boga Doodle God!

poniedziałek, 09.10.2017r.

moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Twist Escape 6 - NSR Twist Escape 6 is another point and click room escape game developed by NsrGames.The Story of this game, you try to escape the boat by finding items and using them to solve puzzles. Good luck and have fun! Play escape games have fun.
moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna gra od twórców "Famous Paiting Parodies", a w zasadzie 2 gry w 1-nej. Tym razem, celem gry jest odgadnięcie różnych słynnych budowli z całego świata.

Dodatkowo rozgrywka zawiera grę typu ukryte obiekty... Czy zgubiłeś swoje klucze? Pilot? Parasol? Święty Graal? ... możesz szukać ich w Wieży Eiffla lub na terenie Rzymskiego Koloseum, być może odleciały do Wielkiego Muru w Chinach lub są w pewnym zakątku Machu Picchu. Użyj myszy, aby eksplorować świat, nie pozostawiając żadnego rogu, czy skrawka planszy bez sprawdzania, aż znajdziesz utracone rzeczy.
Jeśli znajdziesz jakiś ukryty obiekt, poczekaj, aż muzyka się skończy lub sprawdź pokój medalowy w menu głównym.
moveintherightdire zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Istnieje wiele przypadków na całym świecie dotyczących zaginionych dzieci i jest to pewne, że te przypadki są jak najbardziej przerażające. Niezależnie od tego, czy znamy to dziecko, czy też nie, zdjęcia wiszące na posterunkach policji lub pokazywane w mediach, które wymagają informacji, które ktoś może przekazać o tych zaginionych dzieciach, sprawiają że dreszcze przechodzą przez nasze ciało. I po prostu wyobraź sobie, jak trudno jest rodzicom tych zaginionych dzieci ... tak, nikt z nas nawet nie chce wyobrażać tego sobie...

To było okropne wydarzenie, które wstrząsnęło obywatelami pięć lat temu, a zwłaszcza rodziną Lamperów. Mieli dwóch synów, ale pewnego dnia jeden z synów nagle zniknął, podczas gdy jeździł na rowerze po mieście. Rodzice cały czas nie mogli się z tym pogodzić... Po dwóch latach od zaginięcia pierwszego dziecka Lamper'owie utracili drugiego syna, a to kolejne straszne zdarzenie miało miejsce w porcie miejskim, także w czasie, gdy syn wyszedł na rower. W obu przypadkach nie było żadnych dowodów, które mogły w jakiś sposób wyjaśnić, co się stało, zostawiając rodziców po prostu tak z nikłą nadzieją, by czekali, aż pewnego dnia ich synowie wrócą do domu.

Amanda i Nicholas to detektywi, którzy podjęli działania, aby pracować nad najbardziej tajemniczą sprawą w swoim kraju - zniknięciem dwóch braci. Rodzice zadzwonili do nich, ponieważ nie mogą się uspokoić i przyjąć do siebie, to co ich spotkało. Pomóż im w prowadzeniu śledztwa i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż jej rozwiązać tę sprawę. Powodzenia!
Gracze online (6):
Polecamy: