reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: lepton1

Login: lepton1
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 19.02.2017r.
Ost. logowanie: 02.02.2019, 13:13
Punkty: 358
Wiek
Status offline
Opis

sobota, 07.07.2018r.

lepton1 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Ludzie są istotami, które zawsze dopatrują się jakiejś większej siły. Potrzebujemy czegoś, co pomoże nam odpowiedzieć na setki pytań dotyczących nas samych, życia, filozofii, misji, dlaczego jesteśmy tutaj, a nie gdzie indziej. Brak możliwości odpowiedzi na wszystkie pytania sprawia, że ludzie wierzą w dziwne rzeczy. Niektórzy uważają, że UFO istnieje, a niektórzy sądzą, że to tylko wytwór szalonej wyobraźni.

Filmowcy łatwo inspirują się tymi obiektami. Czyż wielu z nas wierzy, że istnieje życie na Marsie i że są tam kosmici? Być może lubimy pomysł, że nie jesteśmy jedynymi w galaktyce, staramy się nie być samotni.

Brian jest przekonany, że nie jesteśmy jedynymi żywymi istotami we wszechświecie. Przez całe życie starał się udowodnić, że gdzieś w kosmosie są także inne stworzenia. Razem ze swoimi asystentami przebywa dziś w małym miasteczku Caister, które znajduje się w pobliżu słynnego miejsca nazywanego AREA51. Uważa on, że kosmici ukryli tutaj kilka Kuli Energii, których używają do ładowania ich latających spodków.

Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej jakze ciekawej misji.


niedziela, 01.07.2018r.

lepton1 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series

środa, 27.06.2018r.

lepton1 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Druga odsłona gry strategicznej, w której zostaniesz odkrywcą nowych lądów ameryki południowej. Wydobywaj złoto i walcz o nowe tereny.

Wyrusz do nieznanego świata w grze Adelantado Trilogy: Book Two. Odważny oficer Don Diego De Leon, w którego się wcielamy, wyrusza tam, aby odnaleźć zagubioną ekspedycję. Bez pomocy tubylców nie mamy żadnych szans, więc kluczem jest zjednanie sobie ich sympatii. Dysponujemy wieloma ludźmi i nie jest dla nas wielkim problemem pomóc im na przykład w odbudowie domów po klęsce żywiołowej. Przy okazji budujemy też dla siebie tartaki i inne miejsca gdzie można wytwarzać niezbędne surowce. Przez cały czas powiększamy terytorium, ulepszamy umiejętności i zdobywamy coraz to nowe wyróżnienia. Zasmakuj tej nietuzinkowej gry strategicznej!
lepton1 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Nowe ekscytujące przygody wyspiarzy czekają na Ciebie. Twoim zadaniem jest uratowanie przyjaciela naukowca, który wyruszył w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu zaginionej Atlantydy. Co prawda ją znalazł, ale został pojmany przez zamieszkujących ją Atlantydów. Misję ratunkową rozpoczynasz od eksploracji podwodnej części wyspy, zamieszkiwanej przez morskie stworzenia jak na przykład kraby, ośmiornice, ogromne ryby i piranie. Warto zwrócić uwagę na bogatą w różne gatunki wielobarwną florę. Ten piękny widok wcale nie oznacza, że jest tam łatwo i bezpiecznie. Jednakże na pewno gorzej jest na odsłoniętych terenach legendarnej Atlantydy, zwłaszcza w pobliżu aktywnego wulkanu. Dzięki temu dowiadujesz się, że Atlantyda nie została całkowicie zalana...
lepton1 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Trzecia odsłona gry strategicznej, w której zostaniesz odkrywcą nowych lądów ameryki południowej. Wydobywaj złoto i walcz o nowe tereny.

Wyrusz do nieznanego świata w grze Adelantado Trilogy: Book Three. Odważny oficer Don Diego De Leon, w którego się wcielamy, wyrusza tam, aby odnaleźć zagubioną ekspedycję. Bez pomocy tubylców nie mamy żadnych szans, więc kluczem jest zjednanie sobie ich sympatii. Dysponujemy wieloma ludźmi i nie jest dla nas wielkim problemem pomóc im na przykład w odbudowie domów po klęsce żywiołowej. Przy okazji budujemy też dla siebie tartaki i inne miejsca gdzie można wytwarzać niezbędne surowce. Przez cały czas powiększamy terytorium, ulepszamy umiejętności i zdobywamy coraz to nowe wyróżnienia. Zasmakuj tej nietuzinkowej gry strategicznej!

Inne odsłony tej wciągającej gry strategicznej znajdują się tutaj: Adelantado Trilogy

wtorek, 26.06.2018r.

lepton1 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: A teraz nadszedł czas na trochę upiorną historię. Mała chłodna gra, która zaprowadzi cię z powrotem do czasów najlepszych thrillerów w historii, kiedy drzwi zniszczonych hoteli, domów są otwarte, nikogo nie ma w środku, a słychać głosy ludzi, którzy kiedyś tam mieszkali.

Joshua przybywa do hotelu swojego ojca, który od lat jest znanym hotelarzem. Ale jego hotel nie działa już pięć lat, a budynek po prostu rozpada się i jest w opłakanym stanie. Powodem tego jest muzyka, która każdego wieczora odbija się echem od tego hotelu, chociaż w środku nie ma nikogo. Dźwięki, te pochodzą pochodzą od zespołu, który niegdyś grał w tym hotelu.

Wszyscy członkowie zespołu pewnego wieczoru mieli straszliwy wypadek samochodowy i zmarli. Joshua ma nadzieję, że jeśli znajdzie duchy tej orkiestry, to znikną i hotel znów się otworzy.

poniedziałek, 25.06.2018r.

lepton1 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Tak, ta gra ma tytuł "Złoty Deszcz", ale nie mamy zamiaru ujawnić sekretu, gdzie ten deszcz można zobaczyć. Mówimy o czymś, czego nie można kupić za pieniądze, czymś naprawdę niesamowitym, co można zobaczyć tylko raz w roku, w wyjątkowym miejscu.

Meet Shirley jest dziewczyną, która naprawdę kocha przyrodę i cieszy ją każde zjawisko naturalne, które może zobaczyć. Jest gotowa wiele podróżować, żeby zobaczyć coś, co jest wyjątkowe i piękne. Tym razem wybrała się do swojej rodzinnej wsi, która znajduje się wysoko w górach, gdzie raz w roku występuje naturalne niesamowite zjawisko. Fenomen ten charakteryzuje się niezwykłymi kolorami. Właściwie kolory słońca jednoczą się z deszczem i ma się odczucieo, że deszcz faktycznie ma złoty barwę.

Wyrusz wraz z Shirley odwiedzić to niesamowite miejsce, by nacieszyć się tym się niesamowitym widokiem i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.
lepton1 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Dzieci uwielbiają słuchać różnych historii, z ich perspektywy rzeczywistość jest postrzegana przez pryzmaty opowieści i bajek. Uczą one dzieci, aby być dobrym, cierpliwym, szanować innych, czyli wszystko to, co chcą im przekazać rodzice. Tym razem będzie to historia o eliksirze życia...
lepton1 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Judith to wyjątkowa dziewczyna. Jest biologiem i całe swoje życie poświęciła naturze. Obecnie jej praca zaprowadziła ją na półwysep Sakuma. Jest tu po raz pierwszy i chce rozpocząć badanie jakości środowiska naturalnego. Zagrasz jako asystent Judith i zbadasz egzotyczne miejsca. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.
lepton1 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Zapomnij o Paryżu i Rzymie, teraz Londyn jest stolicą miłości. Big Ben, Hyde Park, Soho, Greenwich, Westminster Abbey ... To zawsze będą przystanki w codziennym życiu podróżujących. Debra spędził całe swoje życie w Stanach Zjednoczonych. Była kilka razy w Kansas City, ale nigdy nie miałem możliwości podróżowania za granicą. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do niej. Na cel swojej pierwszej podróży po europie wybrała wizytę w Londynie. Jest zafascynowana tym starym miastem i po prostu nie może się napatrzyć na te wszystkie budynki i muzea, które można zobaczyć tutaj. Trzeciej nocy poznała Adama, lokalnego artystę, który natychmiast zauroczył naszą turystkę.

Mimo, że nie był stereotypowo przystojny, ale za to wspaniały i błyskotliwy. Poprosił, by namalować jej portret, co strasznie jej zaimponowało, poczuła tzw. motyle w brzuchu. Dziś wieczorem Debra ma spotkać się z nim ponownie, by zobaczyć ten obraz. Zaprosił ją na romantyczną kolację w małej restauracji tuż za rogiem Hoxton w East End, dzielnicy artystycznej w Londynie.

Debra przyszła na spotkanie znacznie wcześniej i ma czas, by pozwiedzać okolicę. Dołącz do niej i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.
Gracze online (4):
Polecamy: