reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: giercownik

Login: giercownik
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 24.01.2007r.
Ost. logowanie: 15.02.2019, 14:06
Punkty: 38 771
Wiek 40
Status offline
Opis Gram w gry online :)

czwartek, 31.01.2019r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Burrito Bison powraca! Nareszcie jest bardzo długo oczekiwana kolejna odsłona świetnej gry Burrito Bison. Po ponownej ucieczce z CandyLandu i odzyskiwaniu portfela nasz bizon wrócił do swojego rodzinnego miasta. Ale nawet tutaj pojawiły się żelowe misie, czyli jego przeciwnicy i nie dają naszemu bizonowi spokoju.

Ten wysoko latający zapaśnik próbował zrobić zakupy spożywcze. Jednak banda złośliwych Gumisiów zwędziła jego ulubioną książkę kucharską!Poślij bizona na jak najdalszą odległość! Rozbijaj gumisie, zbieraj monety i kupuj ulepszenia dążąc do jak najlepszych wyników. Pomóż mu i nie dopuścić do tego, by ten gumowaty naród opanował świat!

środa, 23.01.2019r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Rozszerzona część poprzedniej gry, tym razem dodano tryb survival.

Gra akcji pełna chaosu i świetnej zabawy.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
N - cios
M - strzał
Dokładne sterowanie w tutorialu.

wtorek, 15.01.2019r.

giercownik skomentował
Treść komentarza: @agent82: Mi działa bez problemu.

piątek, 16.11.2018r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Defentures to zabawna strategia, w której pomagasz krasnoludom dotrzeć do skarbów. Wybieraj poziomy, używaj magii i ulepszaj umiejętności globalne.

*Klasyczna mechanika bojowa
Walcz z hordami wrogów w duchu starych strategii komputerowych i ulubionych gier flashowych.

*Aktywne tło
Każda lokalizacja ma swoją własną mechanikę. Dzielne amazonki chowają się w lesie, przywódca wilczej watahy siedzi na skalistej półce. Użyj wszystkich możliwych zasobów.

*Elastyczni wojownicy ulepszają się w bitwach
Ulepszaj swoje krasnoludy, jak chcesz. Dostosuj się do nadchodzącej fali wrogów. Czy chcesz złodzieja krasnoludów? Czy chcesz mistrza mieczy z trafieniami krytycznymi? A może przyzywającego golema? Nie ma problemu!

*Gildie
W gildiach możesz otrzymywać specjalne zadania z nową mechaniką. Czy chcesz przewodzić orkom? Lub zostać uczonym w magii? Cóż, czy wolisz rabować karawany?

*System globalnych umiejętności
Oprócz ulepszeń krasnoludów w lokalizacjach, masz różne stałe umiejętności.
Aby je otworzyć, musisz wykazać się godnością w bitwach. A najciekawsze będą musiały się pocić w gildiach. Wzywanie deszczów meteorów lub bycie berserkerem nie jest łatwe.

*Nowe podejście do bitew.
W przeciwieństwie do podobnych gier, w których cała bitwa skupiona jest w jednym punkcie ekranu, wprowadzono system blokujący ruch żołnierzy. Krasnolów z goblinem walczy od 1 do 1. Krasnolud z olbrzymem 5 do 1. Jeśli krasnoludy lub wrogowie są zbyt liczni, idą szybciej, aby pokonać bazę wcześniej.

*Elastyczny system złożoności
Zastanów się nad taktyką, zaplanuj każdą akcję lub odpocznij i wymyśl nowy sposób na wroga, wszystko zależy od ciebie.

wtorek, 06.11.2018r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kontynuacja zapewne wszystkim znanej gry "Coma". Historia Pete'a trwa! Po przebudzeniu ze śpiączki Pete odkrywa, że jego rodzinne miasto pełne jest dziwnych stworzeń, gwałtownych dzieci, a dorosłych brakuje!

Klimatyczna gra przygodowa, która udowadnia, że czasem atmosfera jest wszystkim. Rozwiązuj zagadki i pomóż Pete'owi odnaleźć drogę w tym tajemniczym świecie.

poniedziałek, 05.11.2018r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Realistyczny symulator jazdy, w którym kierujemy rosyjską ciężarówką i wykonujemy zadania transportowe. Poczuj się jak prawdziwy kierowca!

piątek, 12.10.2018r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Oto kolejna podstępna zapowiedź nowej gry "A Knots Story".
Prezentacja przedstawia Mileo pozornie normalnego kociaka.
Demo stanowi 2/3 rozdziału 1, więc jeśli będziemy mieli jakieś wsparcie, opublikujemy 4 rozdziały, aby rozwinąć całą historię i sprzedać ją po bardzo niskiej cenie.

Wszystkie opinie są mile widziane!

Dołącz do nas, aby porozmawiać towarzysko ^^:
Twitter: https://twitter.com/CrounchyB
Facebook: https://www.facebook.com/crounchybrothers/

Ta wersja demo, stworzona przez Crounchy Brothers, jest dość prosta: grasz fioletową kulką futra o imieniu Mileo, jednym z czterech kociąt urodzonych w niezależnej rodzinie kotów. Gra rozpoczyna cię w domu, w którym możesz wchodzić w interakcje z członkami twojej rodziny, zanim udasz się na odkrywczą dżunglę dachów. Ale dla Mileo to nie wszystko, bo gra wydaje się być czymś większym ...! Po prostu trzeba to jeszcze zobaczyć, gdy zostanie wydana pełna wersja gry.

Mimo to jest wiele do odkrycia, skróty i ukryte fragmenty do znalezienia, a także medale do zarobienia! Środowisko tej gry jest tak dobrze skonstruowane, a animacje tak płynne, że możesz łatwo odnaleźć się grając i odkrywając ten świat przez wiele godzin! Nie przegapcie tego klejnotu w śród gier i poprzyjcie go w pełnej wersji!

czwartek, 04.10.2018r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zmierz się z gangsterami, którzy nauczą cię wygrywać w bilarda.
giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kaczki wróciły, ale tym razem są jeszcze bardziej wściekłe. Zapomnij o wyścigach, czas na bitwę!

Trenuj swoje umiejętności, zdrowie, obronę, szybkość i specjalne kacze zdolności w nowych mini-grach. Poznaj świat, walcząc z innymi kaczkami, biorąc udział w turniejach i wykonując zadania, aby stać się największym kaczką wszech czasów.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: DuckLife Series

Jest to wersja demonstracyjna gry Duck Life Battle.

wtorek, 11.09.2018r.

giercownik skomentował
Treść komentarza: @marta58749: U mnie gra załadowała się w niecała minutę... Czas na szybszy internet
Gracze online (4):
Polecamy: