reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: giercownik

Login: giercownik
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 24.01.2007r.
Ost. logowanie: 16.10.2018, 16:05
Punkty: 38 699
Wiek 39
Status offline
Opis Gram w gry online :)

piątek, 12.10.2018r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Oto kolejna podstępna zapowiedź nowej gry "A Knots Story".
Prezentacja przedstawia Mileo pozornie normalnego kociaka.
Demo stanowi 2/3 rozdziału 1, więc jeśli będziemy mieli jakieś wsparcie, opublikujemy 4 rozdziały, aby rozwinąć całą historię i sprzedać ją po bardzo niskiej cenie.

Wszystkie opinie są mile widziane!

Dołącz do nas, aby porozmawiać towarzysko ^^:
Twitter: https://twitter.com/CrounchyB
Facebook: https://www.facebook.com/crounchybrothers/

Ta wersja demo, stworzona przez Crounchy Brothers, jest dość prosta: grasz fioletową kulką futra o imieniu Mileo, jednym z czterech kociąt urodzonych w niezależnej rodzinie kotów. Gra rozpoczyna cię w domu, w którym możesz wchodzić w interakcje z członkami twojej rodziny, zanim udasz się na odkrywczą dżunglę dachów. Ale dla Mileo to nie wszystko, bo gra wydaje się być czymś większym ...! Po prostu trzeba to jeszcze zobaczyć, gdy zostanie wydana pełna wersja gry.

Mimo to jest wiele do odkrycia, skróty i ukryte fragmenty do znalezienia, a także medale do zarobienia! Środowisko tej gry jest tak dobrze skonstruowane, a animacje tak płynne, że możesz łatwo odnaleźć się grając i odkrywając ten świat przez wiele godzin! Nie przegapcie tego klejnotu w śród gier i poprzyjcie go w pełnej wersji!

czwartek, 04.10.2018r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zmierz się z gangsterami, którzy nauczą cię wygrywać w bilarda.
giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kaczki wróciły, ale tym razem są jeszcze bardziej wściekłe. Zapomnij o wyścigach, czas na bitwę!

Trenuj swoje umiejętności, zdrowie, obronę, szybkość i specjalne kacze zdolności w nowych mini-grach. Poznaj świat, walcząc z innymi kaczkami, biorąc udział w turniejach i wykonując zadania, aby stać się największym kaczką wszech czasów.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: DuckLife Series

Jest to wersja demonstracyjna gry Duck Life Battle.

wtorek, 11.09.2018r.

giercownik skomentował
Treść komentarza: @marta58749: U mnie gra załadowała się w niecała minutę... Czas na szybszy internet

czwartek, 06.09.2018r.

giercownik zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Ta mała muszka próbuje przenieść swój domek z balonu w jednym kawałku. Niestety owinął się wokół niekończącego się drutu kolczastego! Czy możesz pomóc muszce ochronić balon?

środa, 01.08.2018r.

giercownik skomentował
Treść komentarza: @Tomaszsitarz47new: To jest już wersja 1.0.1 widać to w lewym dolnym ekranie gry.

wtorek, 31.07.2018r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona świetnej gry z serii Papa Louie. Tym razem nasz bohater otworzył cukiernię. Twoim zadaniem jest obsługa klientów i sprawne przygotowywanie deserów.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa's Louie Series

poniedziałek, 18.06.2018r.

giercownik zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pomóż Yin i Yang'owi przejść labirytny i pokonać wrogów.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - klawisz akcji
giercownik zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Pomóż grupie leśnych stworzeń przetrwać w lesie pełnym niebezpieczeństw. Zarządzaj górnikami, zbieraczami i strażnikami, aby przetrwać w obliczu ataków gniewnych orków!

piątek, 18.05.2018r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Świetna, ręcznie rysowana na kartkach papieru zręcznościówka. Zasiądź za kierownicą różnych pojazdów i ukończ powierzone Ci misje.

Paper Racer to fantastyczna i niezwykła gra wyścigowa, w której musisz jeździć motocyklem przez szereg różnych tras i wyzwań. To, co czyni tę grę niezwykłą, to to, że wszystkie grafiki są rysowane ręcznie i wyglądają, jakbyś ścigał się przez kolorowanki. Na początek możesz przejść do trybu kariery i skorzystać z samouczków, aby przyzwyczaić się do mechaniki gry - samouczki pokażą ci, jak sterować motorem oraz różne wpływy żywiołów, takie jak zmiany grawitacyjne, pistolety, bomby i pętle.

Po ukończeniu samouczka możesz kontynuować tryb kariery i spróbować ukończyć każdy poziom. Rozgrywka jest fantastyczna, ale wymagająca, a różne przeszkody i różnorodność rozgrywki są wspaniałe. Oprócz trybu kariery, możesz także rywalizować z innymi graczami, projektować własne trasy i kupować różne pojazdy i awatary ze sklepu. Wkrocz do świata wyścigów papieru już dziś!
Gracze online (27):
Polecamy: