reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: giercownik

Login: giercownik
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 24.01.2007r.
Ost. logowanie: 14.08.2018, 09:08
Punkty: 38 581
Wiek 39
Status offline
Opis Gram w gry online :)

środa, 01.08.2018r.

giercownik skomentował
Treść komentarza: @Tomaszsitarz47new: To jest już wersja 1.0.1 widać to w lewym dolnym ekranie gry.

wtorek, 31.07.2018r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona świetnej gry z serii Papa Louie. Tym razem nasz bohater otworzył cukiernię. Twoim zadaniem jest obsługa klientów i sprawne przygotowywanie deserów.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa's Louie Series

poniedziałek, 18.06.2018r.

giercownik zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pomóż Yin i Yang'owi przejść labirytny i pokonać wrogów.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - klawisz akcji
giercownik zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Pomóż grupie leśnych stworzeń przetrwać w lesie pełnym niebezpieczeństw. Zarządzaj górnikami, zbieraczami i strażnikami, aby przetrwać w obliczu ataków gniewnych orków!

piątek, 18.05.2018r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Świetna, ręcznie rysowana na kartkach papieru zręcznościówka. Zasiądź za kierownicą różnych pojazdów i ukończ powierzone Ci misje.

Paper Racer to fantastyczna i niezwykła gra wyścigowa, w której musisz jeździć motocyklem przez szereg różnych tras i wyzwań. To, co czyni tę grę niezwykłą, to to, że wszystkie grafiki są rysowane ręcznie i wyglądają, jakbyś ścigał się przez kolorowanki. Na początek możesz przejść do trybu kariery i skorzystać z samouczków, aby przyzwyczaić się do mechaniki gry - samouczki pokażą ci, jak sterować motorem oraz różne wpływy żywiołów, takie jak zmiany grawitacyjne, pistolety, bomby i pętle.

Po ukończeniu samouczka możesz kontynuować tryb kariery i spróbować ukończyć każdy poziom. Rozgrywka jest fantastyczna, ale wymagająca, a różne przeszkody i różnorodność rozgrywki są wspaniałe. Oprócz trybu kariery, możesz także rywalizować z innymi graczami, projektować własne trasy i kupować różne pojazdy i awatary ze sklepu. Wkrocz do świata wyścigów papieru już dziś!

czwartek, 17.05.2018r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kozacka plaformówka skierowana do prawdziwych giercowników.
giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Crokinole jest kanadyjską grą towarzyską, w której gracze „pstrykają” na zmianę dyskami na okrągłej drewnianej planszy. Celem gry jest umieszczenie dysków w sekcjach planszy, które dają najwięcej punktów zwycięstwa. Nauka zasad trwa dwie minuty, a sama gra daje setki godzin zabawy.
giercownik skomentował
Treść komentarza: E tam nie znacie się , ja się wkręciłem Dla mnie gierka super, można sobie spokojnie popykać, muzyczkę własną włączyć... no ale to jest "planszówka", więc trzeba po prostu lubić.

wtorek, 23.01.2018r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Opanuj w mistrzowski sposób sztukę trampoliny, wykonując spektakularne akrobacje w grze Flip Master. Wykonuj Frontflipy, Backflipy, Layouty, opiekuj się swoim zawodnikiem, by spadał na nogi, aby potwierdzić każdy wyczyn i zdobyć punkty. Po każdej sesji będziesz zarabiać pieniądze, aby wyszkolić swojego mistrza i zwiększyć jego zdolności fizyczne, koordynację i równowagę. Będzie również możliwe regularne uruchamianie szczęśliwego koła, które będzie oferować nowe akrobacje, inne postacie lub etapy.
giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zarządzaj gladiatorem kupuj mu ekwipunek i doprowadź do zwycięstwa na arenach. Stań się największym wojownikiem jakiego widział świat.
Gracze online (24):
Polecamy: