reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: giercownik

Login: giercownik
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 24.01.2007r.
Ost. logowanie: 20.09.2018, 15:04
Punkty: 38 623
Wiek 39
Status offline
Opis Gram w gry online :)

czwartek, 22.02.2018r.

giercownik skomentował
Treść komentarza: E tam nie znacie się , ja się wkręciłem Dla mnie gierka super, można sobie spokojnie popykać, muzyczkę własną włączyć... no ale to jest "planszówka", więc trzeba po prostu lubić.

wtorek, 23.01.2018r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Opanuj w mistrzowski sposób sztukę trampoliny, wykonując spektakularne akrobacje w grze Flip Master. Wykonuj Frontflipy, Backflipy, Layouty, opiekuj się swoim zawodnikiem, by spadał na nogi, aby potwierdzić każdy wyczyn i zdobyć punkty. Po każdej sesji będziesz zarabiać pieniądze, aby wyszkolić swojego mistrza i zwiększyć jego zdolności fizyczne, koordynację i równowagę. Będzie również możliwe regularne uruchamianie szczęśliwego koła, które będzie oferować nowe akrobacje, inne postacie lub etapy.
giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zarządzaj gladiatorem kupuj mu ekwipunek i doprowadź do zwycięstwa na arenach. Stań się największym wojownikiem jakiego widział świat.

środa, 20.12.2017r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: You Have to Win the Game, czyli po naszemu Musisz Ukończyć tę Grę, to genialna wręcz platformówka stylizowana na grę retro z PC z lat 80 -tych XX-ego wieku.

Biegaj, skacz i unikaj śmiertelnych pułapek podczas odkrywania ruin zaginionego świata w poszukiwaniu ukrytych skarbów i rzadkich artefaktów!

Należy uważać na takie stwory jak pająki czy nietoperze, zapadające się podłoża i inne pułapki. Aby mieć szansę na ukończenie misji musisz aktywować kilka magicznych kul - jedna z nich daje mu możliwość wykonywania wysokich skoków, bez czego nie da się ukończyć zabawy.

Poczuj dreszczyk emocji czterech kolorów grafiki CGA i monotonicznych dźwięków głośników PC! Możesz też zaglądać w przyszłość domowej rozrywki dzięki opcji SGATEEN-COLOR EGA GRAPHICS!

Chcesz trudniejsze wyzwanie? Wypróbuj tryb YOLO! Żyjesz tylko raz - jeden zły ruch i wracasz do początku gry!


piątek, 15.12.2017r.

giercownik zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wciel się w nieustraszonego wojownika i uzbrojony w kusze, wyrusz na spotkanie falom śmiertelnie niebezpiecznych wrogów!

Użyj specjalnych ataków! Twoje specjalne ataki miecza i torpedy mają decydujące znaczenie dla wyrządzania szkód.

Kusze są świetne do usuwania małych i nie dużych wrogów. Ulepszanie i używanie specjalnych ataków to duch tej gry i co czyni ją bardzo wyjątkową. CIESZYSZ SIĘ?!

Ulepszanie kuszy jest jednak nadal ważne, gdyż mniejsi wrogowie zyskują więcej zdrowia na późniejszych poziomach. Również rozprzestrzenianie się strzałów z kuszy wzrasta drastycznie wraz z prędkością ataku. To się świetnie przy zbieraniu energii. Możesz zniszczyć pole bitwy!

Możesz pominąć początkowy samouczek, ale autor gry zdecydowanie sugeruję, aby odtworzyć go, aby zrozumieć mechanikę gry. (Jego zrozumienie jest ważne, aby docenić jak ważne są Twoje specjalne ataki)

Firefox wydaje się najlepszą przeglądarką do grania w ten tytuł.


środa, 13.12.2017r.

giercownik skomentował
Treść komentarza: @anna1606: U mnie zapamiętuje bez problemu. Może blokujesz ciasteczka? Ew. proponuję spróbować na innej przeglądarce.
giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Bob wyrusza znowu na kolejną wspaniałą przygodę, tym razem w Rosji!

Bob The Robber 4 to całkowicie nowa gra z popularnej serii, którą kochają miliony graczy na całym świecie.

Historia o współczesnym Robin Hoodzie. Nazywasz się Bob, jesteś włamywaczem i wypowiedziałeś walkę mafii i skorumpowanym urzędnikom. Jednym słowem musisz ich okraść i zdobyć dowody pogrążające kolesi przed sądem.

Przygotuj się do działania! Bob The Robber 4 to całkiem nowa przygodowa skradanka z łamigłówkami.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Seria Bob The Robber
giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Znakomita przygodówka point&click z elementami horroru oraz escape the room. Gra znakomicie kladzie nacisk na eksplorację i rozwiązywanie zagadek.

*Wyobraź sobie co byłoby, gdybyś znalazł się w mrocznym miejscu wypełnionyum niczym więcej niż ciszą.
*Sam ze sobą w ciemności.
*Czy byłbyś w stanie uciec od tego szaleństwa?
*Przygotuj się na spotkanie z najgorszym koszmarem.

Aby wczuć się w mroczny i niepowtarzalny klimat gry, zaleca się grać w zaciemnionym pomieszczeniu, w słuchawkach na uszach, bądź na pogłośnionych głośnikach.

Cechy gry:
*Tryb jednogodzinnej historii.
*Trzy różne zakończenia.
*Mroczna historia i przygnębiająca atmosfera.
*Wiele różnych zagadek.poniedziałek, 27.11.2017r.

giercownik zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: PicNic Panic to niekończący się platformowy runner, w którym musisz unikać przeszkód. Nie trać prędkości, bo niedźwiedź Bobo cię złapie!

Miłe pikniki samotnych starszych ludzi zamieniają się w koszmar, gdy pojawia się Bobo!
giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś jednym z ostatnich ocalałych ludzi, znajdujesz się na bezludnej wyspie. Jest tu także kilka innych ofiar katastrofy, czy będziesz potrafił uprawiać rzemiosło, kopać i zbudować drogę do przetrwania? Kto wie, może nawet uda Ci się zbudować rozkwitającą osadę.
Gracze online (27):
Polecamy: