reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: giercownik

Login: giercownik
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 24.01.2007r.
Ost. logowanie: 10.12.2018, 15:12
Punkty: 38 648
Wiek 40
Status offline
Opis Gram w gry online :)

poniedziałek, 18.06.2018r.

giercownik zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pomóż Yin i Yang'owi przejść labirytny i pokonać wrogów.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - klawisz akcji
giercownik zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Pomóż grupie leśnych stworzeń przetrwać w lesie pełnym niebezpieczeństw. Zarządzaj górnikami, zbieraczami i strażnikami, aby przetrwać w obliczu ataków gniewnych orków!

piątek, 18.05.2018r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Świetna, ręcznie rysowana na kartkach papieru zręcznościówka. Zasiądź za kierownicą różnych pojazdów i ukończ powierzone Ci misje.

Paper Racer to fantastyczna i niezwykła gra wyścigowa, w której musisz jeździć motocyklem przez szereg różnych tras i wyzwań. To, co czyni tę grę niezwykłą, to to, że wszystkie grafiki są rysowane ręcznie i wyglądają, jakbyś ścigał się przez kolorowanki. Na początek możesz przejść do trybu kariery i skorzystać z samouczków, aby przyzwyczaić się do mechaniki gry - samouczki pokażą ci, jak sterować motorem oraz różne wpływy żywiołów, takie jak zmiany grawitacyjne, pistolety, bomby i pętle.

Po ukończeniu samouczka możesz kontynuować tryb kariery i spróbować ukończyć każdy poziom. Rozgrywka jest fantastyczna, ale wymagająca, a różne przeszkody i różnorodność rozgrywki są wspaniałe. Oprócz trybu kariery, możesz także rywalizować z innymi graczami, projektować własne trasy i kupować różne pojazdy i awatary ze sklepu. Wkrocz do świata wyścigów papieru już dziś!

czwartek, 17.05.2018r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kozacka plaformówka skierowana do prawdziwych giercowników.
giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Crokinole jest kanadyjską grą towarzyską, w której gracze „pstrykają” na zmianę dyskami na okrągłej drewnianej planszy. Celem gry jest umieszczenie dysków w sekcjach planszy, które dają najwięcej punktów zwycięstwa. Nauka zasad trwa dwie minuty, a sama gra daje setki godzin zabawy.
giercownik skomentował
Treść komentarza: E tam nie znacie się , ja się wkręciłem Dla mnie gierka super, można sobie spokojnie popykać, muzyczkę własną włączyć... no ale to jest "planszówka", więc trzeba po prostu lubić.

wtorek, 23.01.2018r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Opanuj w mistrzowski sposób sztukę trampoliny, wykonując spektakularne akrobacje w grze Flip Master. Wykonuj Frontflipy, Backflipy, Layouty, opiekuj się swoim zawodnikiem, by spadał na nogi, aby potwierdzić każdy wyczyn i zdobyć punkty. Po każdej sesji będziesz zarabiać pieniądze, aby wyszkolić swojego mistrza i zwiększyć jego zdolności fizyczne, koordynację i równowagę. Będzie również możliwe regularne uruchamianie szczęśliwego koła, które będzie oferować nowe akrobacje, inne postacie lub etapy.
giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zarządzaj gladiatorem kupuj mu ekwipunek i doprowadź do zwycięstwa na arenach. Stań się największym wojownikiem jakiego widział świat.

środa, 20.12.2017r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: You Have to Win the Game, czyli po naszemu Musisz Ukończyć tę Grę, to genialna wręcz platformówka stylizowana na grę retro z PC z lat 80 -tych XX-ego wieku.

Biegaj, skacz i unikaj śmiertelnych pułapek podczas odkrywania ruin zaginionego świata w poszukiwaniu ukrytych skarbów i rzadkich artefaktów!

Należy uważać na takie stwory jak pająki czy nietoperze, zapadające się podłoża i inne pułapki. Aby mieć szansę na ukończenie misji musisz aktywować kilka magicznych kul - jedna z nich daje mu możliwość wykonywania wysokich skoków, bez czego nie da się ukończyć zabawy.

Poczuj dreszczyk emocji czterech kolorów grafiki CGA i monotonicznych dźwięków głośników PC! Możesz też zaglądać w przyszłość domowej rozrywki dzięki opcji SGATEEN-COLOR EGA GRAPHICS!

Chcesz trudniejsze wyzwanie? Wypróbuj tryb YOLO! Żyjesz tylko raz - jeden zły ruch i wracasz do początku gry!


piątek, 15.12.2017r.

giercownik zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wciel się w nieustraszonego wojownika i uzbrojony w kusze, wyrusz na spotkanie falom śmiertelnie niebezpiecznych wrogów!

Użyj specjalnych ataków! Twoje specjalne ataki miecza i torpedy mają decydujące znaczenie dla wyrządzania szkód.

Kusze są świetne do usuwania małych i nie dużych wrogów. Ulepszanie i używanie specjalnych ataków to duch tej gry i co czyni ją bardzo wyjątkową. CIESZYSZ SIĘ?!

Ulepszanie kuszy jest jednak nadal ważne, gdyż mniejsi wrogowie zyskują więcej zdrowia na późniejszych poziomach. Również rozprzestrzenianie się strzałów z kuszy wzrasta drastycznie wraz z prędkością ataku. To się świetnie przy zbieraniu energii. Możesz zniszczyć pole bitwy!

Możesz pominąć początkowy samouczek, ale autor gry zdecydowanie sugeruję, aby odtworzyć go, aby zrozumieć mechanikę gry. (Jego zrozumienie jest ważne, aby docenić jak ważne są Twoje specjalne ataki)

Firefox wydaje się najlepszą przeglądarką do grania w ten tytuł.

Gracze online (25):
Polecamy: