reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: giercownik

Login: giercownik
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 24.01.2007r.
Ost. logowanie: 09.02.2018, 14:16
Punkty: 38 181
Wiek 39
Status offline
Opis Gram w gry online :)

piątek, 10.11.2017r.

giercownik zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Układaj buźki tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w kolumnie lub rzędzie w celu wyeliminowania ich z planszy.
Sterowanie za pomocą strzałek.
Spacja - przyspieszenie

poniedziałek, 06.11.2017r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Twoim zadaniem jest zablokować obiektowi drogę, to któregokolwiek z portali.

wtorek, 19.09.2017r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Arcalona to olbrzymia gra RPG, w której można zbudować własną bazę i ulepszyć budynki, a jednocześnie rozwijać swoich bohaterów! Arcalona posiada zaklęcia, system atrybutów, system wyposażania broni i ponad 36 różnych wrogów, których spotkasz po drodze.

Gra automatycznie zapisuje adres URL, na którym grasz, wracając, wznawiasz grę w każdej chwili!
Budynki będą się budować, gdy jesteś offline! Będziesz też mógł nadal odebrać kryształy, złoto i jedzenie!

czwartek, 07.09.2017r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Mała kozica nonszalancko przeszeszła przez zielone wzgórza, przeżuwając trawę i ciesząc się życiem. Nagle natknęła się na wejście do jaskini. Ciekawość wzięła górę i kozica postanowiła zobaczyć, co znajduje się wewnątrz. Ale jak tylko weszła do środka, coś poszło nie tak. Odwróciła się i zobaczyła, że wejście zostało zasypane. Nie ma wyboru, jak tylko iść przed siebie w poszukiwaniu wyjścia z jaskini.

Cechy gry:
* Piękna grafika i animacja
* Interesujące i niebezpieczne poziomy
- Cicha i relaksacyjna muzyka

wtorek, 05.09.2017r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra jest hołdem złożonym przez twórców dla niesamowitych grafik 2D i kinowych filmów z lat 80-tych i 90-tych.

Demonstracja w wersji beta, którą opracowali, powinna wynosić około 60-90 minut intensywnego działania i przygody, walki i odkryć. Autorzy mają nadzieję, że podróż w czasie ukaże wam serce dobrych retro platformówek.

Wyrusz więc i powstrzymaj inwazję kosmicznych potworów, by uratować naszą planetę!

Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność może długo ładować się.

sobota, 26.08.2017r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Klimatyczna gra strategiczna w której musisz rozwijać jednostki oraz budowle, aby ochronić smocze jajo.

czwartek, 10.08.2017r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona wielkiego hitu przed paru lat. W grze zrobimy drinki z napojów wysokoprocentowych, ananasa, wisienek i lodu. Ważny jest każdy szczegół wraz długością mieszania. W tej odsłonie zamiast barmana jest seksowna barmanka, którą także można przebierać.

środa, 19.07.2017r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Cactus McCoy powraca, tym razem większy i lepszy niż kiedykolwiek! 12 nowych etapów, 75 broni, ukryte skarby i mnóstwo wrogów!
Wciel się w niesamowitego bohatera rodem z westernów i wyrusz w epicką podróż w poszukiwaniu skarbów, ukrytych w mitycznych Ruinach Calavera.
Walcz, zdobywaj nowe bronie, wykorzystuj nowe możliwości Twojej postaci i ciesz się tą platformówką!
Sterowane podane w trakcie gry.
giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wciel się w niesamowitego bohatera rodem z westernów. Walcz, zdobywaj nowe bronie, wykorzystuj nowe możliwości Twojej postaci i ciesz się tą platformówką!

Kaktusowi powierzono tajemniczy szmaragd i dotknęła go klątwa cierni. Teraz to ty musisz zwrócić klejnot do jego właściwego miejsca przeznaczenia, zanim klątwa przemieni cię w kamień. Oto przygoda, w której twoim największym wrogiem jest czas! Na domiar złego na każdym poziomie musisz po drodze walczyć z bandytami. Na szczęście oni wciąż gubią swoją broń...
giercownik dodał
Opis gry: Wybierz swojego niesamowitego wojownika ulicznego i rozpocznij długą przygodę. Walcz z pojawiającymi się na planszy postaciami i docieraj na skraj danego świata, by zmierzyć się z bossem. Zwycięstwo da ci przepustkę do kolejnego, nieprzyjaznego świata.

Gracze online (5):
Polecamy: