reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: giercownik

Login: giercownik
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 24.01.2007r.
Ost. logowanie: 23.11.2017, 09:39
Punkty: 38 117
Wiek 39
Status offline
Opis Gram w gry online :)

środa, 19.07.2017r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wciel się w niesamowitego bohatera rodem z westernów. Walcz, zdobywaj nowe bronie, wykorzystuj nowe możliwości Twojej postaci i ciesz się tą platformówką!

Kaktusowi powierzono tajemniczy szmaragd i dotknęła go klątwa cierni. Teraz to ty musisz zwrócić klejnot do jego właściwego miejsca przeznaczenia, zanim klątwa przemieni cię w kamień. Oto przygoda, w której twoim największym wrogiem jest czas! Na domiar złego na każdym poziomie musisz po drodze walczyć z bandytami. Na szczęście oni wciąż gubią swoją broń...
giercownik dodał
Opis gry: Wybierz swojego niesamowitego wojownika ulicznego i rozpocznij długą przygodę. Walcz z pojawiającymi się na planszy postaciami i docieraj na skraj danego świata, by zmierzyć się z bossem. Zwycięstwo da ci przepustkę do kolejnego, nieprzyjaznego świata.


czwartek, 13.07.2017r.

giercownik dodał
Opis gry: Gra na rozruszanie szarych komórek, która również zawiera elementy zręcznościowe. Połącz odpowiednie liczby, aby ich suma się zgadzała i jednocześnie uważaj, żeby z nimi się nie zderzyć!

środa, 28.06.2017r.

giercownik skomentował
Treść komentarza: @moveintherightdire: Ja tam widzę "reverse"
giercownik zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Rysujemy kolorowe kreski, przeciwnik nie może najechać na to co narysowaliśmy.W grę może grać nawet do 6 osób przy jednym komputerze, ewentualnie możemy grać w trybie singleplayer z botami.

wtorek, 16.05.2017r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Sieger powraca! Wyrusz w przeszłość i weź udział w 32 oblężeniach zamku. Zabij wszystkich obrońców zamku i uratuj zakładników.

Edytor poziomów umożliwia tworzenie i udostępnianie własnych poziomów.
giercownik skomentował
Treść komentarza: Poprawione.
giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nordic Kingdom jest strategiczną grą akcji, w której musisz zaatakować inne królestwa w celu zebrania złotych monet. Uaktualniaj swoje wojska i ich umiejętności, aby łatwo zniszczyć inne królestwa.

piątek, 12.05.2017r.

giercownik zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Postaraj się wystrzelić ze swojej katapulty kamień w ten sposób, aby zabić jak najwięcej rycerzy jak najmniejszą ilością strzałów. Wykorzystaj przy tym ładunki wybuchowe znajdujące się na planszy.
Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 11.05.2017r.

giercownik zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Tylko tak utalentowany czarnoksiężnik jak Ty może pokonać ciemność, która opanowała tę krainę.

Użyj magii, aby pokonać złowrogą ciemność.
Gracze online (8):
Polecamy: