reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: diabelek495

Login: diabelek495
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 05.04.2011r.
Ost. logowanie: 11.12.2019, 19:33
Punkty: 2 793
Wiek 34
Status offline
Opis

piątek, 06.12.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Historie piratów są bardzo znane. Opowiadają o swoich odważnych wyczynach, ale także o ukrytych skarbach i to bardzo często. W rzeczywistości kradzież skarbów z innych łodzi i poszukiwanie ukrytych skarbów było głównym poświęceniem piratów i dlatego te historie są pełne takich tematów. A czy te historie były prawdziwe? Ponieważ jest ich tak wiele, musi to być coś prawdziwego.

Pomiędzy tymi opowieściami znajduje się historia słynnego złotego wybrzeża. Podobno na tym wybrzeżu kryje się wiele skarbów, a piraci wciąż go szukają, co oznacza, że wszystko wciąż tam jest.

Pomóżmy Thomasowi, Emily i innym piratom dowiedzieć się, czy ich podejrzenia są prawdziwe i czy znaleźli to miejsce.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czasami wszyscy możemy się bać, gdy jesteśmy sami w naszych domach. Może nie chodzi o nic specjalnego ani przerażającego, ale sam fakt, że jesteśmy sami, sprawia, że czujemy się mniej bezpieczni. A gdy nadchodzi noc i robi się coraz bardziej cicho, zaczynamy słyszeć wszelkiego rodzaju dźwięki. Każdy hałas wydaje się być pewnym zagrożeniem i zaczynamy zgadywać, co to może być. Na szczęście, to tylko nasza wyobraźnia, co jest całkowicie normalne.

Ale czy wszystko w porządku w domu Denise? Ostatnio, gdy zapada noc, słyszy dziwne dźwięki w swoim domu i zaczyna się to zdarzać bardzo często. Tej nocy dźwięki wydają się jeszcze głośniejsze, co jeszcze bardziej przeraża Denise. Postanawia, że nadszedł czas, aby dowiedzieć się, co dzieje się w jej domu każdej nocy, więc zaczyna się rozglądać.

Spójrzmy razem i dowiedzmy się, co tak naprawdę dzieje się w jej domu.niedziela, 24.11.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Przestępcy używają różnych wymówek, gdy chcą popełnić przestępstwo. Bardzo często decydują się na zmianę swojej tożsamości, przedstawiając się jako inna osoba. Zazwyczaj wybierają osoby, które wydają się łatwe do polubienia, osoby, które mogą bardzo szybko zbliżyć się do ofiary, kogoś, kto podziela te same wartości i interesy jak ofiara i tak dalej. Wszystko to ma na celu zbliżenie się do ofiary lub miejsca, w którym przestępstwo zostanie popełnione.

Funkcjonariusze policji Margaret i Kenneth przybywają na miejsce zbrodni. Chodzi o dom, w którym popełniono morderstwo. Panna Emily została tam zamordowana, więc policjanci chcą się dowiedzieć, kto jest mordercą. Wydaje się, że jedyną poszlaką, jest fakt, że kilka dni temu ktoś zapukał do drzwi panny Emily, przedstawiając się jako jej daleki krewny. Ten mężczyzna był dla Emily zupełnie nieznany, więc odmówiła wpuszczenia go do domu.

Margaret i Kenneth są tutaj, aby dowiedzieć się, kto jest odpowiedzialny za straszną zbrodnię. Pomóżmy im wykryć, czy istnieje więcej dowodów na rozwiązanie sprawy.
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Prawie każda sprawa karna dotyczy kluczowego świadka, osoby, która jest lub nie jest zaangażowana w sprawę, osoby, która może nie ma pojęcia, co się naprawdę wydarzyło, ale fakt, że był on lub ona na miejscu zbrodni w czasie kiedy przestępstwo się wydarzy, czyni go kluczowym świadkiem.

Głównym celem każdego przestępcy jest uniknięcie szansy na świadka przestępstwa, ale naprawdę wierzysz, że może istnieć idealne przestępstwo?! Bez względu na to, co robimy, zawsze czyjeś oczy nas obserwują...

Detektyw Larry wraz ze swoimi dwoma asystentkami, Sandrą i Amandą, pracują nad sprawą dotyczącą porwania. Porwane osoby są trzymane w niewoli w jednym z domów, a porywacze żądają ogromnej kwoty pieniędzy za wolność. Kluczowy świadek powiedział Larry'emu, Sandrze i Amandzie, gdzie jest dom z porwanymi ludźmi, więc są na miejscu, mając nadzieję, że dowiedzą się, kto stoi za tymi porwaniami. Pomóżmy trzem detektywom dowiedzieć się, o co chodzi, i oczywiście pomóżmy im złapać porywaczy i rozwiązać całą sprawę.diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Krążą liczne historie o duchach. Duchy to coś, co przeraża ludzi od zawsze! I choć jest tak wiele historii, nie ma dowodów na to, że duchy naprawdę istnieją. Może są niektórzy świadkowie tych zjawisk i zjawisk paranormalnych, ale duchy nie są czymś codziennym, czymś, co często spotyka się na co dzień.

To, że duchy nie są czymś, co pojawia się często, może przyznać dwoje detektywów Susan i Daniela. Mimo, że pracowali nad wieloma przypadkami, nigdy nie widzieli prawdziwego ducha. Tak, dobrze słyszałeś. Wszystkie te przypadki były fałszywe. Czasami właściciele domów widzą coś, co tak naprawdę nie istnieje, coś, co jest tylko częścią ich wyobraźni, lub jest jakaś niegodziwa osoba, która próbuje ich przestraszyć, udając, że jest duchem.

Tej nocy Susan i Daniel będą mieli okazję spotkać prawdziwe duchy. W rzeczywistości udowodniono, że w tym domu są prawdziwe duchy, więc ich zadaniem jest ich znalezienie i znalezienie sposobu, jak się ich pozbyć.
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wszyscy mamy przyjaciół, z którymi spędzamy wspólnie czas na co dzień. Są jednak także przyjaciele, których nie widzieliśmy od lat, ale nadal czujemy się z nimi blisko, więc za każdym razem, gdy się widzimy, na przykład czujemy się jakbyśmy się spotkali wczoraj.

I za każdym razem, gdy otrzymujemy telefon od znajomego, którego nie widzieliśmy od bardzo dawna, czujemy się szczęśliwi i podekscytowani, ponieważ dowiemy się o nim nowych rzeczy i podzielimy się naszymi doświadczeniami, rzeczami, które nam się przydarzyły.

Tym razem Julia i Dylan otrzymali zaproszenie na przyjęcie od swojego długoletniego przyjaciela. Szczególnie cieszą się z tego zaproszenia, ponieważ spędzali dużo czasu razem z tym przyjacielem, ale nie widzieli się od bardzo dawna. Czując się szczęśliwi i podekscytowani, Julia i Dylan przybywają na miejsce, ale tutaj nic nie jest takie, jak przedtem. Cały obraz jest inny, całkowicie odmienny od ich oczekiwań. Dom ich przyjaciół wygląda na opuszczony i stary. Wygląda na to, że obecność duchów można wyczuć w każdym rogu... Czy tu naprawdę chodzi o duchy?
piątek, 08.11.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jest tak wiele rodzajów królów, ale czy słyszałeś kiedyś o Królu Strachu ?! Tak, ten rodzaj króla również istnieje, chociaż nie jesteśmy pewni, gdzie. Może są wśród nas, ale nie zdajemy sobie sprawy, że...

Poznaj Dominica. Ten facet jest tak naprawdę słynnym wampirem, znanym jako Król Strachu. Ponieważ jest królem, jego głównym priorytetem jest podbój nowych terytoriów i nowych posiadłości ponieważ w ten sposób zwiększa zasięg swojego królestwa.

Tym razem chodzi chodzi o opuszczoną posiadłość, a jego zadaniem jest znalezienie jak największej liczby cennych przedmiotów. Zdobywając te przedmioty, zwiększy swój skarb i wzbogaci królestwo. Ponieważ jest to bardzo poważne zadanie, wymagające dużej ilości energii, Dominic zaprosił dwóch asystentów Arada i Elenora, którzy pomogą mu zbadać jego nowy dom i część jego królestwa.


sobota, 02.11.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Może wielu z nas uwielbia horrory i czuje się, jakby byli gotowi stawić czoła wszystkiemu, co się tam dzieje, bez żadnego strachu. Ale czy to prawda? Czy naprawdę jesteśmy przygotowani do bycia postaciami w horrorach? Nie jesteśmy tak pewni...

W każdym mieście jest jakieś szczególne miejsce lub dom, który budzi lęk u wszystkich jego mieszkańców. Zwykle chodzi o stary, opuszczony dom, pełen pająków i nietoperzy, brudne i prawie zrujnowane miejsce. Ludzie wyobrażają sobie wszelkiego rodzaju historie o tych miejscach i czasami zdarza się, że te historie są prawdziwe. Tak właśnie stało się z grupą wielbicieli horrorów i łowców wampirów, którzy postanowili wejść do domu, którego nazwa była wymawiana szeptem.

Według opowieści wampir Remus i jego partnerka, wampirka Nora, mieszkają w tym domu, który jest najstraszniejszym domem w mieście, do którego nikt nie ma odwagi wejść. Grupa ludzi nie mogła uwierzyć własnym oczom, kiedy zostali „powitani” przez Remusa i Norę. Teraz muszą rozwiązać kilka zadań, jeśli chcą opuścić dom żywi...
czwartek, 24.10.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czy wierzysz, że dom może być opanowany przez złe duchy? Jest wiele historii na ten temat, ale czy uważasz, że są prawdziwe? A może chodzi tylko o pogłoski, które wydają się wyjaśniać niezwykłe wydarzenia? Z jednej strony wierzy się, że posiadane domy odwiedzane są przez ich zmarłych właścicieli, czasem duchy zmarłych były ofiarami gwałtownych lub tragicznych wydarzeń.

Z drugiej strony, bardziej naukowe wyjaśnienia mówią o błędnym osądzaniu dźwięków naturalnie obecnych w strukturach, myleniu snów z jawą, sugestywności, w tym o działaniu toksycznych substancji w środowiskach, które mogą być przyczyną różnych halucynacji. Ale co się dzieje w tym domu? Spróbujmy dowiedzieć się razem.

Heather i Aaron walczą ze złem i złymi duchami. Dziś przybywają do jednego z najbardziej opętanych domów w kraju, miejsca, do którego nikt nie lubi wchodzić, ponieważ uważa się, że to miejsce gromadzi zło. Ich zadaniem jest znalezienie imienia ducha, który podobno tam mieszka, i znalezienie sposobu, w jaki może zostać wydalony z domu. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż im w tej misji.

sobota, 05.10.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Znalezienie ogromnej ilości złota było zdecydowanie jednym z największych życzeń wszystkich na dzikim zachodzie. Fakt, że złoto było bardzo trudne do znalezienia, sprawił, że emocje stały się jeszcze większe. Ludzie tracą życie na drodze do znalezienia złota, ponieważ wszyscy jaki to złoto nie zawsze mogą być dobrymi ludźmi. Czasami chodzi o ludzi, którzy mogą nawet zabijać dla pieniędzy...

Ale wyobraź sobie miejsce, które oferuje wszystkim wystarczająco dużo złota. Tyle złota wszędzie! Opowiada się o takim miejscu, Złotej Krainie. Kowboje Helen i Eric wraz z Indianką Adahy przybywają do małego miasteczka o nazwie Alberley. To miejsce jest znane jako ogromne złoża złota.

Ponieważ chodzi o miejsce, w którym można znaleźć złoto w każdym rogu, miejsce to nazywa się Złotą Krainą. Może to tylko mit, a może to prawda, więc ci troje chcieliby poznać tę prawdę. Poszukiwanie złota może się rozpocząć, więc weźmy udział w tej ciekawej przygodzie i spędzić trochę czasu z prawdziwymi kowbojami i Indianinem.
Gracze online (23):
Polecamy: