reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: diabelek495

Login: diabelek495
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 05.04.2011r.
Ost. logowanie: 19.02.2019, 18:01
Punkty: 2 550
Wiek 33
Status offline
Opis

poniedziałek, 04.02.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Dla dobrych detektywów nie ma problemu z rozwiązaniem jakiejkolwiek nowej sprawy. Bez względu na to, jak trudne to jest lub ile kłopotu może im sprawić, zrobią wszystko, aby rozwiązać sytuację. To są ludzie, którzy żyją dla chwil prawdy, bardzo ważnego momentu, w którym życie staje się sprawiedliwe. Nigdy się nie poddają, nawet jeśli wydaje się to bardzo skomplikowane.

Tego rodzaju detektywów mamy w dzisiejszej grze. Nie ma siły, która zmusiłaby ich do rezygnacji z misji, która rozwiąże ten bardzo ważny przypadek. Wyobraź sobie, że ma miejsce opętane jakąś nieznaną energią, duchem, który wypełnia bardzo ważną przestrzeń.

Detektywi Steve, Sandra i Peter stoją przed bardzo ważną misją. Jest magazyn opanowany przez duchy. Detektywi powinni teraz odkryć, co się dzieje i powinni odpędzić te złe stworzenia, które go otaczają. Jeśli pomożecie tym miłośnikom przygód rozwiązać ten przypadek, przyjemność będzie podwójna, dla was i dla trzech ciężko pracujących ludzi.

niedziela, 03.02.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Wejdź do magicznego lasu i zdobądź jak najwięcej punktów w ciągu 60 sekund! Twoim celem w tej szybkiej strzelance bąbelkowej jest dopasowanie 3 lub więcej bąbelków tego samego koloru, aby je pop. Graj mądrze i odbijaj bąbelki od ścian, aby dotrzeć do baniek o znaczeniu strategicznym - upuszczenie wielkich klastrów może dać ci ogromną premię! Użyj potężnych boosterów, aby zdobyć jeszcze więcej punktów i spróbować osiągnąć jak najlepszy wynik!
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Walka o swój honor lub bliskiego członka rodziny jest zasadą jakości dla dobrej i odważnej osoby. Jeśli pozwolisz, aby złe rzeczy przytrafiły się komuś, kogo kochasz, szanujesz, to tak, jakbyś brał udział w tej "zbrodni".

Jesteśmy pewni, że przeczytałeś wiele historii o księżniczkach, które udają chłopców, ponieważ zasady królestwa są bardzo surowe dla dziewcząt, które chcą walczyć z bronią w ręku. I zawsze osiągają swój punkt zwrotny, zazwyczaj zostają nakryci i ukarani, ale nie stanowi to dla nich problemu, jeśli osiągną swój cel.

Księżniczka Amelda wraz ze swoją siostrą Lukrecją są w trakcie tajnej misji, przebrane za zwykłe dziewczyny w zamku króla Arnolda. Jest on rywalem na tron ich ojca. Król Arnold chce wywołać wojnę. Wynajął najemników i płaci drogocennymi kamieniami. Księżniczki mają za zadanie ukraść cenne kamienie od Arnolda i pozbawić go środków na przejecie tronu.
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Niektórzy ufają bogom, niektórzy ufają religiom. Bardzo niewielu nie wierzy w nic. Regularne wydarzenia są zazwyczaj interesujące dla widzów, reżyserów filmowych i wielkich produkcji, które tworzą fascynujące horrory. Lubimy wchodzić w przerażający świat wyobraźni, a podczas oglądania w domu bardzo często chowamy się za poduszką.

Naszym bohater dnia jest odważną kobietą, która zrobi co w jej mocy, by walczyć ze złymi mocami i duchami mieszkającymi w strasznym domu. Marta jest policjantka, która otrzymuje wezwanie pomocy. Przyjeżdża pod wskazany adres, ale w tej samej chwili rozumie, że ten dom został zrujnowany i opuszczony.

Martha zaczyna słyszeć głosy i robi zdjęcie - ma do czynienia z czymś paranormalnym. Chce usłyszeć duchy i znaleźć potrzebne do tego przedmioty. Mówią, że kobiety zazwyczaj mają szósty zmysł, więc w tej grze to udowodnimy. Oferujemy idealną straszną historię na wieczór. Ciesz się z gry i baw się dobrze!
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zwykle królowe, bez względu na to, gdzie rządzą, są aroganckie, zakochane w sobie,twierdzą że są najlepsze we wszystkim, uwielbiają wszystkich kontrolować i mówić, jak coś powinno być lub nie być. Teraz wyobraź sobie, że istnieje królowa pustyni, która uwielbia wszystko kontrolować. Ta pani Ashanti mieszka na pustyni i jej wielkim hobby jest zrujnować każdy dzień napotkanego podróżnika. Na przykład, kiedy ją na swojej drodze zobaczysz, ona powie ci wiele rzeczy, które będziesz musiał zrobić, aby kontynuować swoją podróż.

Czy jest jakiś podróżnik, który chciałby mieć problemy podczas swoich przygód? Nie, każdy chce czuć się wolnym i nie mieć żadnych problemów.

Nasz gracz jest zwykłym podróżnikiem, kroczącym przez pustynię. Jeśli chce uzyskać pozwolenie od królowej, aby przejść przez jej usiane piaskiem królestwo, będzie musiała wypełnić zadania, które dała mu Ashanti. Teraz nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jakiego rodzaju żądań będzie od niego wymagać. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż mu w tej misji. Baw się dobrze!

sobota, 19.01.2019r.

diabelek495 skomentowała
Treść komentarza: 249

środa, 09.01.2019r.

diabelek495 skomentowała
Treść komentarza: 245

wtorek, 08.01.2019r.

diabelek495 skomentowała
Treść komentarza: 195

poniedziałek, 07.01.2019r.

diabelek495 skomentowała
Treść komentarza: 142

niedziela, 06.01.2019r.

diabelek495 skomentowała
Treść komentarza: Fajna gierka
Gracze online (2):
Polecamy: