reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: diabelek495

Login: diabelek495
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 05.04.2011r.
Ost. logowanie: 22.04.2019, 21:23
Punkty: 2 626
Wiek 34
Status offline
Opis

niedziela, 07.04.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Prywatny pałac księżniczki przechodzi prace renowacyjne! Tak, nic wielkiego, księżniczka Nicole kończy 21 lat, więc jej ojciec, król, postanowił zaprezentować swojej ukochanej córce ogromny pałac jako prezent urodzinowy.

W rzeczywistości pałac ten został pierwotnie zbudowany jako prezent rocznicowy od pradziadka Nicole do prababki. Dziś rycerze Laura i Frank towarzyszą księżniczce Nicole podczas wizyty w jej nowym pałacu. Chce go wyremontować zgodnie ze swoim gustem, aby mogła zamienić to miejsce w swój nowy dom.

Części fasady i obudowy są w złym stanie. Renowacja obejmująca obrazy, porcelanę, gobeliny i meble zostanie zorganizowana w ramach bardzo kosztownego remontu. Jest całkowicie przekonana, że dokonanie tej inwestycji w pałacu sprawi, że życie każdego będzie szczęśliwsze. Aby jednak przeprowadzić remont, musi znaleźć wszystkie ukryte przedmioty leżące wokół i wewnątrz pałacu, a twoim zadaniem jest jej w tym pomóc.

Aby odnaleźć wszystkie przedmioty należy się przemieszczać pomiędzy scenami.
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Uczeń z miejskiego liceum został ranny, kiedy chemiczny eksperyment naukowy zamienił się w pożar, wysyłając go do szpitala. Uczeń był leczony z powodu oparzeń twarzy i ramion, ale na szczęście zostanie zwolniony przed końcem dnia. Policja stwierdziła, że wypadek miał miejsce, gdy reakcja chemiczna spowodowała pożar trwający od trzech do pięciu sekund.

Wypadki w szkolnych laboratoriach chemicznych nie są rzadkością. Ale detektywi Paul, Steven i Karen przybywają na miejsce, aby dowiedzieć się, czy to była zaplanowana akcja. Uczeń uczestniczył w szkolnym konkursie chemii. Niestety, ktoś pomieszał jego składniki, co doprowadziło do wybuchu. Natychmiast po incydencie w laboratorium szkoła została ewakuowana.

Paul, Steven i Karen jeszcze nie zidentyfikowali, kto wywołał eksplozje. Pomóż im znaleźć wskazówki, które doprowadzą ich do przestępcy.
sobota, 30.03.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Książę Dracula jest zdecydowanie jedną z najbardziej znanych postaci, które poznaliśmy w opowiadaniach fantasy. Mistycyzm, którego ta osoba jest pełna, inspiruje wielu autorów do tworzenia nowych historii. Nie należy tego źle rozumieć, osoba ta faktycznie istniała w Siedmiogrodzie w XV wieku. I oczywiście nie była osobą zupełnie taką samą, jak widzimy ją w filmach, ponieważ oczywiście są to tylko historie.

Ten hrabia mieszkał w słynnym zamku Bran, który jest dziś atrakcją turystyczną w Rumunii. W dzisiejszej grze nie przedstawimy cię bezpośrednio hrabiemu Draculi, ale jednej z jego byłych żon. Wampir Hesperia jest byłą żoną hrabiego Draculi lub jak go nazywają Księciem Zmierzchu.

Przybyła do zamku Draculi wraz ze swoimi przyjaciółmi Cynthią i Mikołajem, którzy chcą znaleźć jej rzeczy osobiste, które pozostały w zamku. Chce wziąć skarb, który tu przywiozła, kiedy była żoną Draculi. Teraz jest twój czas, aby pomóc tej pani odzyskać rzeczy, które kocha. Powodzenia!


czwartek, 21.03.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Książki są najlepszym przyjacielem człowieka, ponieważ jeśli lubisz czytać książki, nigdy nie będziesz sam. Poza tym, drugą wielką rzeczą w życiu jest podróżowanie. Co jeśli połączymy je obie? To historia Judy - pisarki i awanturniczki, która pakuje swoje torby za każdym razem, gdy brakuje jej inspiracji do napisania kolejnej przygodowej książki.

Judy jest teraz gotowa napisać swoją nową powieść przygodową. Postanawia ponownie spakować swoje torby i udać się na Saharę, aby poznać legendy związane z tą pustynią. Istnieją mity i legendy o zaginionej starożytnej oazie, którą chciałaby odnaleźć.

Dążenie do poszukiwania nieznanego kryje się za chęcią podróżowania wielu ludzi. Jeśli interesuje cię pisanie własnych przygód i odkrywanie legend Sahary, dołącz do Judy i pomóż jej znaleźć wszystkie ukryte przedmioty, które ujawnią pustynne legendy.
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Sprawdź swoje matematyczne zdolności. Nie będzie łatwo, oj nie!
diabelek495 skomentowała
Treść komentarza: 238

środa, 13.03.2019r.

diabelek495 skomentowała
Treść komentarza: 246

sobota, 09.03.2019r.

diabelek495 skomentowała
Treść komentarza: 237

piątek, 08.03.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Jeśli jesteś fanem zagadek ze słowami, z przyjemnością zagrasz w grę, która w końcu ujawni serię zdjęć, znanych jako puzzle rebus. Dziś musisz pomóc trzem detektywom, aby rozwiązać rebus, który ujawni zbrodnie seryjnego mordercy. Niektóre z zagadek są trudniejsze niż inne, ale muszą rozwiązać wszystkie, aby złapać tego potwornego zabójcę.

Detektywi William, Thomas i Karen zajmują się tym bardzo złożonym przypadkiem seryjnego mordercy, który bardzo inteligentnie ukrywa swoje ślady. Zauważają, że morderca lubi układanki rebusowe i że miejsce, w którym mieszka, jest pełne małych rebusów. Muszą rozwiązać wszystkie z powodzeniem, aby ujawnić pewne i solidne dowody jego zbrodni.

Każda rebusowa układanka przedstawia popularne słowo lub frazę, które doprowadzą Cię do zbrodni. Aby rozwiązać łamigłówki, potrzebujesz zimnej głowy, pomysłowości i kreatywnego myślenia. Pomóż detektywom znaleźć wszystkie ukryte przedmioty i połącz je wszystkie, aby rozwiązać rebus i ujawnić, gdzie ukryta jest większość dowodów, aby móc aresztować zabójcę.

Aby odnaleźć wszystkie przedmioty należy się przemieszczać pomiędzy scenami.
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ahoj piraci! Wejdź dziś na nasz królewski statek, gdzie znajdziesz niesamowite ukryte skarby. Dołącz do szalonych piratów, którzy rozpoczynają niewiarygodne poszukiwania srebrnych łyżeczek, złotej biżuterii i monet. Nie obawiaj się, grabież to obfitość. Teraz masz szansę na zdobycie łupu pirackiego - nie pozwól, by się nie udało!

Wszyscy widzieliśmy filmy, w których jednoocy piraci z drewnianymi nogami posiadają wielkie drewniane skrzynie pełne złota, srebra i klejnotów. Obraz nie opisuje naszego pirata Holmana. Jest on częścią pirackiego gangu, którego głównym celem jest atakowanie królewskich okrętów i grabież, zanim go zatopią. Ten statek ma na pokładzie dużo złota, wyrobów jubilerskich, klejnotów i monet. Holman obserwował ten statek od kilku dni.

Dziś jest idealna okazja, aby go zaatakować. Holman i jego piracka załoga otwarcie zbliżają się do celu, podpływają i akceptują kapitulację statku. Udało im się zdobyć statek, a teraz nadszedł czas, aby załoga i kapitan ujawnili lokalizację skrytki. Pomóż im znaleźć ukryty skarb na statku! Ciesz się i baw się dobrze grając w grę pod flagą piratów.

Gracze online (3):
Polecamy: