reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: diabelek495

Login: diabelek495
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 05.04.2011r.
Ost. logowanie: 17.08.2019, 21:28
Punkty: 2 729
Wiek 34
Status offline
Opis

sobota, 17.08.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Peter często spaceruje po jednej z najbardziej tajemniczych zatok na południowym morzu. Kilka razy wcześniej zauważył pewne zjawiska paranormalne pojawiające się pod powierzchnią wody. Widział coś, ale nie mógł uwierzyć własnym oczom. Właśnie dlatego postanowił zanurkować w głębinach morza i zobaczyć, co się tam dzieje.

Nie mógł wiedzieć, czego się spodziewać w tym podwodnym terytorium, które zdecydowanie nie jest naszym naturalnym środowiskiem. Nie mógł przewidzieć tutaj wszystkiego, pod powierzchnią morza spotkało go coś nieoczekiwanego... jak spotkanie kobiety-żaby ... Tak, Peter spotkał kobietę-żabę, która chciała go schwytać i uwięzić w swoim mieście. Peter jest gotów zrobić wszystko, co tylko zechce, wszystko, czego zapragnie, po to, by znów być wolnym od tego mrocznego miejsca. Bez względu na to, jak romantyczne jest przebywanie w głębi wody z tajemniczą kobietą, kobieta-żaba jest zdecydowanie czymś, czego się nikt by się nie spodziewał i raczej nie chciał spotkać.

Pomóżmy Piotrowi z morskich czeluści i wrócić do domu z dala od kobiety-żaby.
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jeśli chodzi o wspinaczkę górską, istnieją różne kategorie wspinaczy i zwykle każdy wybiera wyzwania, które są dla niego odpowiednie, w zależności od jego stanu i doświadczenia. Chociaż niektórzy ludzie wspinają się po górach rekreacyjnie, tylko po to, aby spędzić wolny czas gdzieś w naturze, inni traktują wspinaczkę górską bardzo poważnie. Specjaliści są przygotowani na wspinanie się nawet na najwyższe góry, a ich doświadczenie wiele znaczy, ponieważ dzięki temu doświadczeniu są w stanie stawić czoła nawet największym wyzwaniom.

Jednak podbój nowego i niezbadanego terenu jest dużym wyzwaniem nawet dla największych profesjonalistów. Tyler na przykład jest bardzo doświadczonym wspinaczem górskim, ale tym razem znalazł się w dość dużych tarapatach. Nie może znaleźć wyjścia z tego miejsca, ale na szczęście widzi jeden stary opuszczony dom, który wydaje się być jego jedynym wyjściem z tej sytuacji.

Tyler musi znaleźć mapę, która pomoże mu wrócić do domu, i ma nadzieję, że taka mapa jest tam ukryta...
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Można powiedzieć, że w pewnym momencie ich istnienia wszystkie gangi przestępcze są niewidoczne. Nie, nie mówimy o czymś paranormalnym, a jedynie o tym, że kiedy przestępcy tworzą gang, ich pierwotnym zamiarem jest pozostanie niewidzialnym dla opinii publicznej, aby mogli popełnić swoje przestępstwa bez zauważenia i oczywiście, złapania.

Jednak nie ma wielu gangów, które potrafią pozostać przez długi czas niewidzialne, ponieważ policja wie, że jeśli ich praca jest naprawdę dobra, to prędzej czy później sprawiedliwość dotrze do wszystkich.

Dorota i Paul są krewnymi mieszkającymi na Dzikim Zachodzie. Ich domy i ich nieruchomości znajdują się jeden obok drugiego, kilka dni temu padły ofiarą tak zwanego niewidzialnego gangu. Gang zabrał z ich domów wiele cennych przedmiotów, w tym złote monety. Dorota i Paul rozpoczęli poszukiwania i udało im się wyśledzić gang. Teraz muszą dokładnie przeszukać ich teren, by znaleźć skradzione przedmioty, rzeczy osobiste i pieniądze.
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Hmm, każdy z nas chce otrzymać to, czego zawsze pragnął, tak szybko jak to możliwe lub jeśli to możliwe, uzyskać to od razu! Z drugiej strony wiemy również, że nie ma szans na nagły sukces. Musimy grać według pewnych zasad, które zwykle obejmują wytrwałość w naszych intencjach i tylko ciężka praca, wraz z naszą wytrwałością i oczywiście odrobiną szczęścia, może doprowadzić nas do spełnienia życzeń.

Największym życzeniem ludzi przybywających do krainy czarodzieja Ganona jest zdobycie skarbu. Każdego dnia to miejsce jest odwiedzane przez wielu poszukiwaczy złota.

Ganon ma pewne zasady, których należy przestrzegać, jeśli podoba ci się jego skarb. Mianowicie czarodziej podaje kilka zagadek, które należy rozwiązać i to jest warunek uzyskania skarbu. Jeśli chcesz spróbować szczęścia, sprawdź te zagadki i upewnij się, że rozwiązałeś je wszystkie.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kiedy jesteś w szkole, musisz pokazać swoją wiedzę, zanim uzyskasz dobre oceny. Zanim zaczną Cię szanować koledzy i przełożeni w miejscu pracy, musisz pokazać swoje umiejętności i pokazać, że jesteś wystarczająco przygotowany do pracy, która stoi przed tobą. I tak dalej, tak jest w każdym zawodzie, w każdej dziedzinie życia.

Teraz witaj w tym świecie fantazji i poznaj Beylidę, która jest młodą wróżką. Nadal jest na początku swojej bajkowej kariery, więc ma jeszcze wiele do udowodnienia w tym świecie uroków i magii, zanim zdobędzie prawdziwy szacunek w społeczeństwie. Dziś Beylida ma swoją pierwszą wielką przygodę. Chodzi o pierwsze wyzwanie, w którym powinna udowodnić swoje umiejętności i talenty.

Młoda wróżka musi pomyślnie przejść określone zadania, jeśli chce uzyskać szacunek od innych wróżek. Powinniśmy być tacy mili i pomóc jej. Przekradnijmy się do świata wróżek i zobaczmy zadania, które Beylida ma przed sobą.diabelek495 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Praktykowanie czarów jest naprawdę trudne. W Harrym Potterze widzieliśmy, że czary są nauczane w specjalnych szkołach, ale także czarownice i czarodzieje potrzebują pewnej praktyki, aby mogli stać się jeszcze bardziej biegli w swojej pracy. Możesz zdawać sobie sprawę, że jest tak jak w każdym innym zawodzie - doświadczenie i wiedza są kluczem do zostania prawdziwym profesjonalistą. Nissa, Lia i Hester to trzy siostry - czarownice. Są raczej wykwalifikowane, ale zawsze lubią doskonalić swoją wiedzę w praktyce.

Dlatego postanowiły podróżować po świecie i nauczyć się czegoś więcej, aby stać się jeszcze lepszymi w czarownictwie. Po roku życia w różnych częściach świata siostry w końcu wracają do domu. Niestety, bardzo szybko zdają sobie sprawę, że ich dom był odwiedzany przez złodziei.

Ich rzeczy osobiste są rozrzucone po całym domu i wokół jest prawdziwy bałagan. Nissa, Lia i Hester lubią dbać o porządek, pomóż im znaleźć wszystkie rzeczy, ale także znaleźć złote monety, które są dla nich bardzo ważne.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jak wiemy w bajkach, mitach i innych rodzajach opowieści, istnieją różne rodzaje fantastycznych stworzeń i potworów, na przykład jednorożce, gobliny i wampiry. Jeszcze jednym z tych stworzeń jest czarnoksiężnik, który w rzeczywistości tożsamy jest z czarownicą. Podobnie jak czarownica praktykuje magię lub czary dla zła. Mógłby być także demonem prosto z ust piekła, ale także to słowo zostało użyte do wielu złych bestii i niegodziwych śmiertelników, którzy praktykują magię dla nieracjonalnych celów, tak ogólnie przyjmowanych, czarnoksiężnicy są złoczyńcami.

Teraz spotkamy prawdziwego złego czarnoksiężnika. Chodzi o czarnoksiężnika o imieniu Norbert, który jest odpowiedzialny za jedną straszną rzecz. Właściwie to on umieścił królestwo w wiecznym zmierzchu, rzucając przerażające zaklęcie. Możecie sobie wyobrazić, jak strasznie jest tkwić w tym nienaturalnym stanie i jego skutkach dla całego królestwa.

Dziś odważna czarodziejka Amelia została wezwana do znalezienia źródła zaklęcia i uwolnienia tego królestwa od zła. Oznacza to, że Amelia ma przed sobą bardzo odpowiedzialne zadanie, a przeznaczenie tego królestwa zależy od niej. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż jej rozwiązać tę tajemnicę.
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Zawsze są pewne historie i legendy związane z artefaktami. Czasami najpierw pojawia się historia, która prowadzi entuzjastów i specjalistów do poszukiwania czegoś więcej, ale czasami znalezienie pewnych niezwykłych obiektów jest kontekstem, który inicjuje historię.

Susan, Ashley i Paul przybywają do opuszczonego zamku. Ten zamek został niemal całkowicie zrujnowany w jednym celu - aby odkryć rytuały, które zostały tam wykonywane wiele lat temu. Wierzono, że istnieje pewna energia, która daje władzę królom, którzy rządzili tym królestwem. Zamek był nawet znany jako zamek mocy, co czyni całą historię jeszcze bardziej interesującą.

Ta historia była czymś więcej niż wyzwaniem dla Susan, Ashley i Paula, którzy tak chętnie odkrywają, co kryje się za tą niesamowitą legendą. Czy uda im się znaleźć to, co uczyniło tych przywódców tak potężnymi, a może nawet czerpiącymi z tej energii, która mogłaby zmienić ich życie? Te ruiny powinny dać wszystkie odpowiedzi, więc nie trać czasu i pomóżmy tym trzem entuzjastom ujawnić prawdę o tym zamku.

Aby odnaleźć wszystkie przedmioty należy się przemieszczać pomiędzy scenami.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ojciec księżniczki Katarzyny planuje opuścić swoje królestwo. Postanowił zrezygnować z funkcji lidera i chce, aby jego córka kontynuowała jego działalność. Jednak księżniczka jest jeszcze młoda i zanim zacznie pełnić swój obowiązek, musi dowiedzieć się czegoś więcej o swoich ludziach. Ludzie, którzy mieszkają w tym królestwie, mają swoje problemy i potrzeby, które muszą zostać spełnione, więc najpierw musi się o nich rozeznać, zanim zacznie im szczerze i celnie pomagać.

Księżniczka Katarzyna postanawia przejść się ulicami swojego królestwa, aby zobaczyć, czego dokładnie potrzebują. Pójdzie tam wraz ze swoją prawą ręką, rycerzem Arminą, ponieważ wierzy, że w ten sposób nauczy się jeszcze więcej. Dołącz do nich, by zbadać to miejsce i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.

czwartek, 04.07.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Lisa wraz ze swoimi przyjaciółmi przyjeżdża do najciemniejszej i najbardziej opuszczonej części świata, miejsca zwanego Darktown. Chodzi o grupę dziennikarzy, którzy mają naprawdę interesujący zawód, aby badać opuszczone miasta przez Amerykę, miejsca, które są dobrze ukryte i nie były wcześniej widziane ani badane.

Potem piszą artykuły o tych miejscach, a teksty te są bardzo atrakcyjne dla czytelników, tak wiele osób lubi je czytać, ponieważ prawie wszyscy z nich będą chcieli mieć okazję odwiedzić chociaż jedno z tych miejsc.

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż jej Lisie zbadać to miasto. Powodzenia!Gracze online (26):
Polecamy: