reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: diabelek495

Login: diabelek495
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 05.04.2011r.
Ost. logowanie: 13.12.2018, 21:45
Punkty: 2 475
Wiek 33
Status offline
Opis

piątek, 07.12.2018r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Witaj mój przyjacielu. Moja żona i ja przyszliśmy do naszego starego domu, aby odzyskać nasze osobiste rzeczy. Zły wampir Morfan zabrał nasz dom i musieliśmy się wyprowadzić. Morfan mnie nienawidzi, bo walczę ze złem i nie pozwalam mu zrujnować świata.

Ta wojna musi się skończyć. Muszę wygrać bitwę ze złym Morfanem. Mam nadzieję, że będziesz skłonny mi pomóc.
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Marynarze to ludzie, którzy nie czują się przy życiu, kiedy znajdują się na ziemi. Uwielbiają szeroki, niebieski krajobraz, cieszą się odgłosami fal, spokojnymi i minimalnymi ruchami ryb i innych żywych stworzeń pod powierzchnią morza. Spędzanie czasu w małej, ograniczonej przestrzeni oznacza dla nich piekło. Jeśli chcesz ukarać marynarza, zdejmij go z łodzi, to jest najstraszniejsza rzecz, którą możesz dla niego zrobić.

Zwykle marynarze to mężczyźni, ale są też panie, które walczą o swoje prawa w tej radosnej morskiej przygodzie. Jak ta, z którą mamy do czynienia w dzisiejszej grze. Nazywa się Cynthia. Ta dama przybyła na wyspę, gdzie według legendy ukryto ogromną liczbę cennych pereł. Jej zadaniem jest znaleźć wszystkie perły, a twoją misją jest jej w tym pomóc.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Dziś jest po prostu idealny dzień na małą zagadkę i przerażającą grę. Może nie jesteś osobą, która wierzy w czarownice uprawiające magię, ale jest to również gra ukrytych przedmiotów i zagadek. Nasz gracz dziś przypadkowo zboczył z drogi i wylądował w ciemnym lesie. Nocne chodzenie do lasu może być przerażające i niewielu odważy się zaryzykować.

Spacerując po lesie dociera on do jednej nieruchomości. Przerażająca zła wiedźma ubrana w czarną suknię żyje w ciemnym lesie. Nazywa się Olivia, znana jest z pułapek i uprawiania magii na ludziach, którzy znajdą się w jej posiadłości. Nasz gracz jest został właśnie tam uwięziony. Nigdy nie możesz być pewien, czego się po niej spodziewać. Mówi się, że czarownica mieszkająca w lesie ma piłę i kocioł.

Olivia nie pozwoli naszemu graczowi odejść stąd, dopóki nie zrobi czegoś w zamian. Nasz gracz musi znaleźć wszystkie swoje zagubione przedmioty. Prosi o pomoc. To okazuje się trudniejsze niż zdawało się na początku. Czy możesz pomóc mu wywiązać się z zadania i spróbować się stąd wydostać? Powodzenia!

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Bez względu na poziom umiejętności w fotografii, często pomocne jest zrobienie przerwy i zainicjowanie twórczego procesu tworzenia oryginalnych pomysłów. Marta nie jest zawodowym fotografem, lecz po prostu hobbistką. Zaczynała od zakochania się w fotografii. Robi zdjęcia wszystkiego i niczego, ale zawsze szuka nowych inspiracji.

Dobrą wiadomością jest to, że fotografia jest jedną z tych form sztuki, która nieustannie ewoluuje. Każdego dnia pojawia się nowa technika, nowy sprzęt, a nawet nowy styl przetwarzania końcowego. Ostatnio Marta znalazła nowy sposób, by inspirować się fotografią. Znalazła muzeum narodowe i wkrótce stanie się to jej nową obsesją.

Dziś przyszła do muzeum narodowego i jest zafascynowana widokiem przed jej obiektywami. Jest wiele wartościowych i bezcennych przedmiotów oraz eksponatów. Marta zaczyna odkrywać to miejsce i robić zdjęcia. Dołączmy do niej w tej małej przygodzie.

czwartek, 15.11.2018r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Po raz pierwszy w życiu Sharon nie ma w domu na Halloween. W tym roku postanowiła uczcić ten dzień u babci, która mieszka w wiosce.

Pomóż jej zacząć straszyć ludzi mieszkających w pobliskich domach. Nie zna tego miejsca za dobrze, nie było jej tu od dawna. Dom wydaje się być opuszczony i wygląda naprawdę przerażająco. Naprawdę czuje się, jakby była częścią jakiegoś horroru, miała poczucie, że wokół niej są duchy. Dobrze, że jesteś tu dziś z nią, zobaczmy, co możesz tu znaleźć.


poniedziałek, 05.11.2018r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Natura jest nad nami, jej majestat jest zawsze większy od nas, większy niż wszystko, co widzisz i czujesz. Jeśli nie uszanujemy jej zasad, będzie dla nas okrutna. Frank, Nicole i Pamela opuścili swoje miasto i udali się w góry.

Ale ponieważ natura jest bardzo często nieprzewidywalna i może zrujnować nasze weekendy i plany. Możesz sobie wyobrazić, co tak naprawdę stało się z tymi miłośnikami przyrody. Wszystko poszło idealnie, byli całkowicie przygotowani na weekend, wzięli odpowiedni sprzęt, wykonali wszystkie przygotowania, zabrali wystarczająco dużo jedzenia i odeszli. Niestety, nie obyło się bez niespodzianki. Temperatura spadła bardzo nisko i pojawiła się lodowata burza.

Frank, Nicole i Pamela to dzielni młodzi ludzie, którzy teraz walczą o swoje życie i muszą przetrwać w ekstremalnych warunkach, które zagrażają życiu. Muszą znaleźć potrzebne przedmioty do tego, a Twoim zadaniem jest im w tym pomóc. Powodzenia.

sobota, 20.10.2018r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czy jesteś gotowy na kolejną wspaniałą akcję ratunkową? Dzisiaj odwiedzamy miejsce erupcji wulkanu, aby pomóc w ewakuacji. Erupcje wulkanu mają miejsce, gdy lawa i gaz są wypuszczane z wulkanicznego otworu. Najczęstszymi tego konsekwencjami jest to, że duża liczba ludzi jest często zmuszana do ucieczki przed napływającą lawą.

Gerald jest ratownikiem intensywnie przeszkolonym w zwalczaniu pożarów. Przede wszystkim do gaszenia niebezpiecznych pożarów zagrażających życiu, mieniu i środowisku. A także ratowanie ludzi i zwierząt przed niebezpiecznymi sytuacjami. Ostatnio w pobliżu wioski wybuchł wulkan. W ostatnich miesiącach odnotowano drobne wstrząsy sejsmiczne wewnątrz wulkanu, ale wulkan obudził się wczoraj w nocy i zrzucił dużą ilość lawy i pyłu.

Gerald został powołany jako dowódca straży pożarnej, by poprowadzić ewakuację wioski. Jego zadaniem jest przygotowanie terenu tak, aby śmigłowce i ciężarówki mogły bezpiecznie ewakuować mieszkańców.

Będzie potrzebował naszej pomocy, aby przenieść wszystkie przedmioty, które są na drodze.


wtorek, 16.10.2018r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Każda wróżka chce być piękna, każda chce być pełna łaski i być kochaną. Niestety, istnieją pewne wróżki, które nie posiadają tych cech. Ich niekontrolowana żądza magii czyni z nich zło, stają się sfrustrowane, zaczynają mieć nienawistne uczucia do wszystkiego, szczególnie do rzadkich dobrych i ładnych wróżek. Niestety, coś złego stało się już z wróżką, którą dziś przedstawiamy.

Wróżka Darla przybywa do magicznego lasu, w którym mieszkają inne wróżki. Straciła zdolność latania, więc automatycznie straciła wdzięk i dumę. Wie, że nigdy nie zostanie zaakceptowana przez inne wróżki, jeśli nie będzie mogła latać. Jedynym sposobem, w jaki mogłaby odzyskać tę zdolność, jest moc czarodziejskiego pyłu. Tworzenie czarodziejskiego pyłu jest dość skomplikowanym procesem, który wymaga ogromnej ilości magicznych przedmiotów, dlatego przybyła do tych lasów.

Musi znaleźć składniki, które pomogą jej zrobić najczystszy magiczny pył. Czy pomożesz naszej drogiej wróżce, Darli, odzyskać jej moc i ukochaną umiejętność latania, aby mogła ponownie zostać zaakceptowana przez inne wróżki?
piątek, 28.09.2018r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jak wielu królów i przywódców w historii zostało zabitych i padło ofiarą złych ludzi, którzy chcieli, aby upadli? Nikt nie kocha ludzi sukcesu, nikt nie chce Twojego sukcesu i wszyscy są szczęśliwi, gdy widzą, jak upadasz.

W dzisiejszej grze staramy się dbać o bezpieczeństwo dobrego króla. W ciągu lat rozwija swój kraj, a ludzie go kochają. Margaret i Brian są najbliższymi ludźmi Edwarda.

Brian i Margaret dowiadują się, że jest spisek przeciwko Edwardowi. Ich zadaniem jest odwiedzanie miejsc, w których przygotowuje się intryga, oraz znalezienie planów i dowodów na to, aby uczestnicy planowanych zamieszek zostali ukarani.

Tak więc nadszedł czas, aby dobro zwyciężyło na ziemi. Dobroć i sprawiedliwość muszą zwyciężyć zło. Jesteś tutaj, aby nam pomóc, ponieważ bez przyjaciół jesteśmy niczym. Udowodnisz to jeszcze raz!
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Uratuj małą dziewczynkę z jej nocnych koszmarów! Calming Lia to relaksująca gra typu trzy w linii. Podobnie jak kołysanka, najlepiej jest grać w nocy przed snem. Pomóż Lii i jej pluszowemu przyjacielowi, niedźwiadkowi Bao, uratować jej sny od okropności złego Boogie Mana!
Gracze online (4):
Polecamy: