reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: diabelek495

Login: diabelek495
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 05.04.2011r.
Ost. logowanie: 06.10.2019, 15:39
Punkty: 2 757
Wiek 34
Status offline
Opis

sobota, 05.10.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Znalezienie ogromnej ilości złota było zdecydowanie jednym z największych życzeń wszystkich na dzikim zachodzie. Fakt, że złoto było bardzo trudne do znalezienia, sprawił, że emocje stały się jeszcze większe. Ludzie tracą życie na drodze do znalezienia złota, ponieważ wszyscy jaki to złoto nie zawsze mogą być dobrymi ludźmi. Czasami chodzi o ludzi, którzy mogą nawet zabijać dla pieniędzy...

Ale wyobraź sobie miejsce, które oferuje wszystkim wystarczająco dużo złota. Tyle złota wszędzie! Opowiada się o takim miejscu, Złotej Krainie. Kowboje Helen i Eric wraz z Indianką Adahy przybywają do małego miasteczka o nazwie Alberley. To miejsce jest znane jako ogromne złoża złota.

Ponieważ chodzi o miejsce, w którym można znaleźć złoto w każdym rogu, miejsce to nazywa się Złotą Krainą. Może to tylko mit, a może to prawda, więc ci troje chcieliby poznać tę prawdę. Poszukiwanie złota może się rozpocząć, więc weźmy udział w tej ciekawej przygodzie i spędzić trochę czasu z prawdziwymi kowbojami i Indianinem.

piątek, 20.09.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: A może jakieś baśniowe sprawy czy dzisiaj? Ilekroć ktoś wspomina o krasnoludach, myślimy o tych małych stworzeniach, które zawsze myślą o ciekawych rzeczach do zrobienia, są zabawne, inteligentne i chcą być w centrum naszej uwagi.

Minęło trochę czasu, odkąd nie widzieliśmy się z naszymi małymi przyjaciółmi, krasnoludami. Tym razem biorą udział w dziwnej misji, chcą stać się mądrzejsi i bogatsi. Abi, Fabia i krasnolud Eadric przybywają do Świątyni mądrości. Są tutaj w jednym celu. Muszą znaleźć przedmioty, które powinny pomóc im wzbogacić ich mądrość, a jeśli chodzi o nagrodę, chcą zdobyć złote monety.

Teraz nadszedł czas, abyś wstał i walczył o radość tych stworzeń. Może nie będzie to łatwe, ale na pewno będzie fajnie. Zwłaszcza, gdy wiemy, że te stworzenia należą do naszej fantazji. Twórczy ludzie wymyślili je i dali im supermoce, aby uczynić świat fantazji lepszym miejscem.

Uważamy, że daliśmy Ci wystarczająco dużo powodów, abyś chciał być częścią naszej zabawy, więc do dzieła!

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Bogate miasto pełne rezydencji, muzeów i pracowni z mnóstwem okazji do kradzieży tajemniczych reliktów i rzadkich artefaktów. Dla będącej złodziejką do wynajęcia, to idealne miejsce dla pani Smith, aby stać się najlepszą z najlepszych. Pomóż jej znaleźć ukryte przedmioty, których pragną jej klienci i zyskaj najwyższą reputację!

Spodziewaj się wielu różnych scen do przeszukania, pobocznych zadań i specjalnego sprzętu do zebrania. Sceny zmieniają swój układ i poziom trudności za każdym razem, gdy grasz, i zgodnie z Twoim poziomem mistrzostwa!
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Silverton to małe miasteczko położone w stanie Kolorado. To spokojne miejsce, w którym ludzie szanują się nawzajem, doceniają i pomagają sobie, gdy potrzebna jest pomoc. Ale pewnego dnia ta sytuacja kończy się, gdy gang bandytów decyduje się przełamać tę równowagę i przybywa do ich miasteczka.

Na szczęście istnieją inteligentni ludzie, którzy potrafią rozwiązać ten problem. Jest trzech detektywów, którzy poświęcili swój czas i wiedzę, aby pomóc mieszkańcom Silverton przywrócić spokój. Walter, Katherine i Samuel śledzą gang bandytów przez cały Dziki Zachód. Udało im się podążać ich szlakiem prowadzącym do miasteczka o nazwie Silverton w Kolorado. Ich celem jest zbadanie miasta, znalezienie bandytów i odebranie nagrody za ich dostarczenie pod wymiar sprawiedliwości.

Misja ludzi, którzy pracują nad zapewnieniem pokoju innym ludziom i działają niejako żołnierze sił pokojowych, jest szlachetna i powinni oni uzyskać to, co możliwe do pomocy, ze strony społeczeństwa. Teraz to od Ciebie zależy, czy Walter, Katherine i Samuel będą bohaterami Silverton.
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wierzysz w magię? Może tak, a może nie, ale Dorota po drugiej stronie jest prawdziwym ekspertem od magii. Dużo o tym wie i jest nawet autorką niektórych zaklęć i innych magicznych tekstów. Wygląda jednak na to, że ktoś inny jest także zainteresowany tymi tekstami i że ktoś nie prosił o pomoc czy coś...

Dorota przybywa do domu strachu, strasznie przerażającego miejsca, którego od lat nikt nie odwiedził. Wierzy, że będzie mogła znaleźć magiczne słowa napisane do walki ze złymi duchami.

Te magiczne zaklęcia są jej, ale kilka dni temu Dorota zauważyła, że ktoś je ukradł i dlatego jest tu teraz. Jest raczej pewna, że duchy, które mieszkają w tym domu, są odpowiedzialne za rabunek zaklęć, więc zrobi wszystko, aby przywrócić porządek.

Możesz czuć się przerażony z domu strachu, ale musimy być odważni i pomóc Dorocie, ponieważ w ten sposób jest bardziej niż pewne, że poradzi sobie z tymi złymi duchami. Weź głęboki oddech i wejdźmy razem do tego pustego pozornie miejsca.


poniedziałek, 02.09.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Gra typu ukryte obiekty, znajdź i wskaż na przedstawionych obrazkach, wskazane po prawej stronie ekranu obiekty.
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Nie może być przestępstwa bez dowodów. Chodzi o to, że przestępcy zawsze zostawiają jakiś ślad, tylko że detektywi nie są w stanie od razu dostać się do głowy przestępcy. Detektywi nie są w stanie przewidzieć, gdzie jest punkt początkowy. Jeśli wymyślą główną ideę przestępczego umysłu, łatwiej będzie przewidzieć następny krok i podążać za jego zamiarami.

Dwójka detektywów, Jane i Bobby, wraz z policjantką Amber, wyruszają na misję powstrzymania gigantycznego gangu przestępczego. Ten gang robił już największe napady w historii państwa i już zaczęli planować kolejne. Jednak grupa profesjonalistów - Jane, Bobby i Amber zauważyła kilka znaków ostrzegawczych, które prowadzą ich do domu, w którym kryją się główne dowody tego planu. Są teraz na miejscu, szukając tych śladów i wierzą, że mogą ich powstrzymać.

Pomóż Jane, Bobby'emu i Amber udowodnić, że nie ma czegoś takiego jak zbrodnia idealna.


sobota, 17.08.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Peter często spaceruje po jednej z najbardziej tajemniczych zatok na południowym morzu. Kilka razy wcześniej zauważył pewne zjawiska paranormalne pojawiające się pod powierzchnią wody. Widział coś, ale nie mógł uwierzyć własnym oczom. Właśnie dlatego postanowił zanurkować w głębinach morza i zobaczyć, co się tam dzieje.

Nie mógł wiedzieć, czego się spodziewać w tym podwodnym terytorium, które zdecydowanie nie jest naszym naturalnym środowiskiem. Nie mógł przewidzieć tutaj wszystkiego, pod powierzchnią morza spotkało go coś nieoczekiwanego... jak spotkanie kobiety-żaby ... Tak, Peter spotkał kobietę-żabę, która chciała go schwytać i uwięzić w swoim mieście. Peter jest gotów zrobić wszystko, co tylko zechce, wszystko, czego zapragnie, po to, by znów być wolnym od tego mrocznego miejsca. Bez względu na to, jak romantyczne jest przebywanie w głębi wody z tajemniczą kobietą, kobieta-żaba jest zdecydowanie czymś, czego się nikt by się nie spodziewał i raczej nie chciał spotkać.

Pomóżmy Piotrowi z morskich czeluści i wrócić do domu z dala od kobiety-żaby.
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jeśli chodzi o wspinaczkę górską, istnieją różne kategorie wspinaczy i zwykle każdy wybiera wyzwania, które są dla niego odpowiednie, w zależności od jego stanu i doświadczenia. Chociaż niektórzy ludzie wspinają się po górach rekreacyjnie, tylko po to, aby spędzić wolny czas gdzieś w naturze, inni traktują wspinaczkę górską bardzo poważnie. Specjaliści są przygotowani na wspinanie się nawet na najwyższe góry, a ich doświadczenie wiele znaczy, ponieważ dzięki temu doświadczeniu są w stanie stawić czoła nawet największym wyzwaniom.

Jednak podbój nowego i niezbadanego terenu jest dużym wyzwaniem nawet dla największych profesjonalistów. Tyler na przykład jest bardzo doświadczonym wspinaczem górskim, ale tym razem znalazł się w dość dużych tarapatach. Nie może znaleźć wyjścia z tego miejsca, ale na szczęście widzi jeden stary opuszczony dom, który wydaje się być jego jedynym wyjściem z tej sytuacji.

Tyler musi znaleźć mapę, która pomoże mu wrócić do domu, i ma nadzieję, że taka mapa jest tam ukryta...
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Można powiedzieć, że w pewnym momencie ich istnienia wszystkie gangi przestępcze są niewidoczne. Nie, nie mówimy o czymś paranormalnym, a jedynie o tym, że kiedy przestępcy tworzą gang, ich pierwotnym zamiarem jest pozostanie niewidzialnym dla opinii publicznej, aby mogli popełnić swoje przestępstwa bez zauważenia i oczywiście, złapania.

Jednak nie ma wielu gangów, które potrafią pozostać przez długi czas niewidzialne, ponieważ policja wie, że jeśli ich praca jest naprawdę dobra, to prędzej czy później sprawiedliwość dotrze do wszystkich.

Dorota i Paul są krewnymi mieszkającymi na Dzikim Zachodzie. Ich domy i ich nieruchomości znajdują się jeden obok drugiego, kilka dni temu padły ofiarą tak zwanego niewidzialnego gangu. Gang zabrał z ich domów wiele cennych przedmiotów, w tym złote monety. Dorota i Paul rozpoczęli poszukiwania i udało im się wyśledzić gang. Teraz muszą dokładnie przeszukać ich teren, by znaleźć skradzione przedmioty, rzeczy osobiste i pieniądze.
Gracze online (16):
Polecamy: