reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: diabelek495

Login: diabelek495
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 05.04.2011r.
Ost. logowanie: 17.03.2018, 14:24
Punkty: 2 164
Wiek 32
Status offline
Opis

piątek, 16.03.2018r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Znamy te cywilizacje, które zamieszkują Ziemię, ale spotykamy się dziś z Talu i nauczymy się czegoś o zupełnie innej cywilizacji. Talu należy do jednej z najbardziej tajemniczych nacji, które żyją na Ziemi, a dokładniej - pod ziemią. Tak, dobrze słyszałeś - Cunuanite to cywilizacja żyjąca wyłącznie pod ziemią, podobna do kretów, dlatego nazywana jest również kreto-ludźmi. Nie widzieliśmy ich wśród nas, co oznacza, że prawdopodobnie nie spędzają zbyt wiele czasu na słońcu, tak jak krety.

Talu zawsze uważał, że nie są jedyną cywilizacją, żyjącą pod ziemią. Uważa, że jest co najmniej jedno miejsce pod ziemią, zamieszkane przez ludzi. Badając ten temat, Talu odkrywa starą mapę przedstawiającą kolejne podziemne królestwo. Podążając za mapą, która wydaje się szczegółowa, Talu odkrywa to podziemne miejsce, wkracza tam, gotów przeszukać i zbadać je całe, by zobaczyć, co tam jest ukryte.

Wierzymy, że ty zastanawiasz się również, jak wygląda życie pod ziemią; czy ludzie są tacy sami jak my?! Dołączmy do Talu w jego poszukiwaniach i dowiedzmy się czegoś więcej o tej niezwykłej podziemnej cywilizacji.


czwartek, 15.03.2018r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Podróżowanie metrem może wydawać się niebezpieczne, przynajmniej dla tych, którzy nigdy nim nie jechali, mieszkają w miejscach, gdzie nie ma metra i widzieli już wiele filmów, które przedstawiają metro jako miejsca, w których dzieją się wszystkie złe rzeczy: zaczynając od hamulców, które nie działają, podejrzanych osób, które pojawiają się na szynach znikąd, potem wszelkiego rodzaju przestępcy, którzy działają w metrze, osoba, która podąża za tobą po schodach na stacji... Jednak ci, którzy korzystają z metra jako codziennego transportu, mają pełną świadomość, że te sceny należą do fikcji, podczas gdy w rzeczywistości rzeczy mają się zupełnie inaczej. Jednak sytuacja Renaty wydaje się wyjątkowa...

Renata zawsze podróżuje do domu metrem. Wszystko wydawało się jak dotąd wspaniałe, nie miała żadnych przykrych doznań związanych z podróżowaniem do tej pory... Tej nocy udało jej się złapać ostatni pociąg, który zmierzał do jej domu, ale jakoś wszystko poszło nie tak.

Renata utknęła na przedostatniej stacji, nikogo tam nie ma, a znikąd zaczynają pojawiać się duchy. Renata jest strasznie przerażona i zaczyna myśleć, co może zrobić, aby uciec przed tą niezwykłą sytuacją. Pomóżmy Renacie, zanim stanie się coś nieprzyjemnego.


sobota, 10.03.2018r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Faun jest mitologicznym pół-ludzkim kozim stworzeniem z nogami kozła i ludzkim tłowiem i jest regularnie przedstawiany z koźlimi rogami. Fauny były symbolem płodności, a ich przywódcą grupy był Silenus, mniejsze bóstwo mitologii greckiej. Jak możesz zobaczyć, nie ma już między nami faunów, ale co by było, gdyby sprawy wyglądały trochę inaczej...

Tasia jest faunem, wysłanym przez jej lud do Świątyni Iluzji, z zamiarem uproszenia Wielkiego Maga, by uratował jej lud przed zniknięciem. Liczba ludności staje się coraz mniejszy każdego dnia, ponieważ miejsca, w których obecnie mieszkają, są odwiedzane przez złe gobliny, które chcą rządzić światem. Aby dotrzeć do świątyni, Tasia podróżuje przez kraj złudzeń i trudno jest pokonać przeszkody, które tu na nią czekają.

Nigdy nie wiesz, co jest rzeczywiste, a co nie jest na tym świecie, więc zawsze musisz być bardzo czujny podczas robienia czegokolwiek. Dlatego Tasia będzie potrzebować pomocy od Ciebie, aby pomógł jej poradzić sobie w Świątyni Iluzji i i zrobić wszystko, co jest potrzebne, aby jej ludzie byli mogli żyć w spokoju i stawić czoła tym strasznym goblinom.



czwartek, 08.03.2018r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Victoria, Amelia i Diana to trzy siostry, córki króla Karola. Trzy różne dziewczyny, trzy różne osoby, ale mają jedno i to samo życzenie - aby zasiąść na tronie. To może brzmieć jak prawdziwa katastrofa, ponieważ możesz sobie wyobrazić, co by się stało, gdyby wszyscy walczyli o tron, inwestując swoją pełną energię. Cała siostrzana miłość może po prostu zniknąć i mogą stać się obcymi sobie nawzajem i rywalkami.

Victoria, Amelia i Diana nie lubią się rozdzielać, więc zdecydowały, że jedna z nich powinna zostać królową, podczas gdy pozostałe staną obok niej, aby ją wspierać i pomóc jej w procesie rządzenia królestwem.

Ojciec dziewcząt, uznany i kochany król zgadza się z pragnieniem dziewcząt, ale przede wszystkim powinny udowodnić, że są w stanie rządzić królestwem razem. Aby to udowodnić muszą rozwiązać pewną zagadkę. To byłby dowód na to, że mogą ze sobą współpracować i pomagać sobie nawzajem, nie czując presji rywalizacji.

Królewny muszą znaleźć wszystkie przedmioty ukryte przez ich ojca, które są rozmieszczone w całym królestwie. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż im w tym jakże ciekawym wyzwaniu. Powodzenia!
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Detektywi muszą być prawdziwymi profesjonalistami, ponieważ mają do czynienia z bardzo poważnymi zadaniami. Dlatego nie każdy decyduje się wybrać ten zawód. Jednak oprócz ogólnego profesjonalnego zaangażowania, specjalizacja w danej dziedzinie jest również bardzo ważna, aby być prawdziwym ekspertem. Ekspertyza i doświadczenie to dwa główne czynniki, które czynią kogoś prawdziwym profesjonalistą.

Steve jest na przykład detektywem, który doskonale zna się na swojej pracy, ale specjalizuje się w rozbojach. Pracował nad tego typu sprawami przez wiele lat, więc mimo że każdy przestępca jest innym typem osoby, to jednak udało mu się znaleźć pewien wzór w ich działaniach iw ten sposób ich łapie.

Dziś rano został obrabowany jeden z banków w mieście. Steve jest w tym momencie w banku, rozpoczynając dochodzenie. Jak zwykle ma zamiar wpaść na ślad tych złodziei i dowiedzieć się, kto stoi za tym stoi. Oznacza to zdobycie wszystkich dowodów, które mogłyby doprowadzić go do czegoś ważnego i na koniec, do złapania tego lub tych, którzy są odpowiedzialni za napad. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż rozwiązać wielką zagadkę dotyczącą tej zuchwałej kradzieży.



diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Istnieje wiele różnych artykułów, które mówią o najstarszej mapie świata. Wielu ekspertów uważa, że jej autorem jest jeden ze starożytnych Grekiów, a konkretnie Anaksymander z Miletu (żył około 611-546 roku p.n.e.), uczeń Talesa. Zgodnie ze swoją wiedzą wierzył, że Ziemia jest cylindryczną formą, jak kamienny filar i zawieszona jest w przestrzeni, a jego mapa podobno odpowiada temu opisowi.

Kathleen wraz z bratem i siostrą udają się do domu dziadka. Nie są pewni, czy tam znajduje się mapa Anaksymandra, ale pamiętają, że ich dziadek posiadał pierwszą mapę świata na terenie swojej posiadłości. Ponieważ mapa była dobrze utrzymana, składała się z 6-ciu fragmentów i nie była używana często, dokładne miejsce, w którym jest ukryta, nie będzie łatwe do odnalezienia.

Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji.

środa, 07.03.2018r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jak zapewne wiesz, słynna cywilizacja Majów jest cywilizacją mezoamerykańską, znaną np. z pisma. Jest to właściwie jedyny znany w pełni rozwinięty system pisma Ameryki prekolumbijskiej. Znana jest również ze swojej sztuki, architektury oraz systemów matematycznych i astronomicznych. Każde nowe odkrycie o nich jest bardzo ważne, ponieważ jest świadectwem bardzo zaawansowanej i wyjątkowej cywilizacji. O wiele bardziej zaawansowany niż reszta. Dlatego na terytorium, na którym mieszkali, przebywają liczni naukowcy, zawsze szukający czegoś nowego na temat kultury i życia Majów w ogóle.

W tej grze spotkasz Juanitę, która jest profesjonalną fotografką i archeologiem. Jest tzw. freelancerką, która zawsze lubi uczyć się czegoś nowego, nie będąc ograniczonym do jakiegoś szczególnego obowiązku. Pewnego dnia, gdy robiła zdjęcia natury, odkryła coś naprawdę wyjątkowego. Wierzcie lub nie, ale natknęła się na ruiny słynnej cywilizacji Majów, kilka budynków, które nie zostały odkryte nigdy wcześniej. Mimo że znalazła je przypadkiem, odkrycie to jest bardzo ważne dla takiego każdego archeologa.

Juanita jest bardzo podekscytowana swoim odkryciem, więc od razu rozpoczyna szczegółowe dochodzenie. Lubi eksplorować każdy szczegół tego miejsca i fotografować każde miejsce i każdy obiekt. Przyjrzyjmy się razem temu niesamowitemu miejscu i dowiedzmy się czegoś więcej o niesamowitej cywilizacji Majów.

sobota, 03.03.2018r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

W tej oto odsłonie Twoim zadaniem jest ukończyć wszystkie cztery etapy i znaleźć wszystkie małe małpki, co sprawi, że małpka będzie szczęśliwa.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

W tej oto odsłonie Twoim zadaniem jest ukończyć wszystkie cztery etapy i znaleźć wszystkie małe małpki, co sprawi, że małpka będzie szczęśliwa.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
Gracze online (3):
Polecamy: