reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: diabelek495

Login: diabelek495
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 05.04.2011r.
Ost. logowanie: 13.06.2019, 17:32
Punkty: 2 670
Wiek 34
Status offline
Opis

czwartek, 13.06.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: W szkole zawsze jest grupa popularnych uczniów, którzy są dobrzy w sporcie lub noszą nowoczesne i drogie ubrania. Jest też inna grupa, która słucha muzyki przez cały czas i uważa się za prawdziwych ekspertów dla pewnego rodzaju muzyki.

Następnie są tacy uczniowie, którzy być może nie są tak popularni, ale zdecydowanie na dobrej drodze - ci, którzy studiują bardzo dużo i są całkowicie oddani nauce.

W jednej szkole osoby, które tam pracują, podejrzewają, że niektórzy uczniowie stworzyli tajną sektę, która wykonuje rytuały wampirów i podejrzane działania.

Trzeba zatrzymać te dziwne zachowania na czas, ponieważ zawsze istnieje szansa, że niewinna gra stanie się czymś bardziej niebezpiecznym. Czas rozpracować sektę zwaną "Akademią Zmierzchu."

piątek, 07.06.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Poznaj tę opuszczoną osadę górniczą. Rozejrzyj się i zobacz, czy możesz znaleźć jakiś ukryty skarb.

czwartek, 06.06.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Witamy na przeklętej wyspie, o której mówi się, że jest ostatnim miejscem spoczynku złego ducha. Ten zły duch powstaje z morza i ciągnie piratów lub marynarzy w stronę śmierci. Vincent większość życia był kapitanem piratów, który działał na morzach na początku XVIII wieku. Był jednym z najbardziej znanych piratów w epoce piractwa. Jego flaga była czerwona z czarną czaszką i piszczelami.

Wkrótce po swojej śmierci stał się mściwym duchem, który teraz czai się wśród palm, niespokojnych duchów nawiedzających złote piaski. Pojawia się tylko wtedy, gdy występuje przypływ. Nie tak dawno duch kapitana Vincenta zabił dzielnego i dobrze znanego pirata, który był załóżycielem Pirackiej Łaski.

Piratka Grace postanawia powstrzymać nikczemnego pirackiego ducha, aby nie mógł już dłużej być dla nikogo zagrożeniem. Przybywa na wyspę, gdzie żaden inny pirat jeszcze nie odważył się podejść. Wszyscy inni piraci przysięgają, że słyszeli szepty kapitana podczas przypływu z daleka. Grace jest tutaj, aby zbadać powód zemsty i morderstwa. Chce zmierzyć się z kapitanem Vincentem i na zawsze zamknąć jego legendę. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji. Powodzenia!
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Paul jest doświadczonym żeglarzem, który bardzo lubi swoją pracę. Wybrał żeglarstwo, ponieważ po prostu uwielbia morze i uwielbia odkrywać nowe miejsca na całym świecie. Zwykle podąża za mapą, ale wiele razy decyduje się także „wyjść poza granice” i odkrywać pewne ukryte miejsca lub mniejsze miejscowości, które wydają się interesujące.

Tym razem Paul, żeglując i podążając za swoją mapą, nagle odkrył Sekretną Lagunę. Rzecz w tym, że tej laguny nie ma na mapie, a wydaje się dość niezwykła i interesująca. Podczas spaceru odkrywa wiele tajemniczych budynków i zastanawia się, która cywilizacja tu mieszkała.

Paul znalazł różne przedmioty, ale także odkrył kilka zagadek, napisanych przez ludzi, którzy tam mieszkali. Jedynym sposobem, aby dowiedzieć się czegoś więcej o tej cywilizacji, byłoby rozwiązanie tych zagadek. Paul chciałby je wszystkie rozwiązać, a ty mógłbyś mu pomóc, ucząc się nowych rzeczy na temat tej nieznanej cywilizacji i jej kultury. Baw się dobrze!

środa, 29.05.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Sztuka jest nie tylko źródłem inspiracji, ale także wielką tajemnicą. Artyści często dodają ciekawe małe szczegóły do swoich obrazów lub zostawiają wiadomości, których na pierwszy rzut oka nie można zauważyć. Odkrywanie tajemnic obrazów i ich malarzy nigdy nie przestaje nas zaskakiwać! Dzisiaj rozpoczynamy przygodę, aby odkryć wielką tajemnicę sztuki!

Ryan i Samantha są rzeczoznawcami, którzy określają wartość dzieł sztuki. Są wyszkolonymi specjalistami, którzy oceniają sztukę i nadają pisemne oświadczenie o jej wartości. Trudno jest ustalić stałe wartości dla dzieł sztuki, zwłaszcza jeśli są one tworzone przez nieznanego artystę. Niedawno znaleźli dwa obrazy o ogromnej wartości. Niewiele wiadomo o tych obrazach, a jeszcze mniej o ich autorze.

Wraz ze swoim zespołem Ryan i Samantha przybywają do Europy, aby dowiedzieć się więcej o obrazach, o anonimowym malarzu, który ukrywa swoją prawdziwą tożsamość. Wskocz na pokład naszej przygody i poznaj nieznane, aby znaleźć wszystkie wskazówki, które doprowadzą nas do tajemniczego malarza.

wtorek, 28.05.2019r.

diabelek495 skomentowała
Treść komentarza: 225

sobota, 18.05.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Mostafa przybywa do Doliny Bogów. Wita go Heba, córka bogów. Mostafa nie może wejść głęboko w dolinę i zbadać ją, dopóki nie wypełni wszystkich zadań, które przygotował dla niego Heba. Twoim zadaniem jest mu w tym pomóc.

środa, 24.04.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Nie wiemy wszystkiego o nas, o sobie, naszym środowisku, planecie, na której żyjemy, a nawet więcej - galaktykach. W naszej naturze leży przeszukiwanie nowych rzeczy, których tak naprawdę nie do końca znamy.

Wszyscy chcą być pierwszymi, którzy gdzieś przybędą, jako pierwsi wypróbują coś, dotrzeć do nieznanego miejsca i opowiedzieć tę historię światu. Bo mówią, że wszyscy pamiętamy rzeczy, które się nam przydarzyły po raz pierwszy.

Przedstawiamy Ci dwóch naukowców i poszukiwaczy przygód. Laura i Kevin wraz z przyjaciółmi przybywają na nieznane i niezbadane terytorium. Chcą dowiedzieć się czegoś więcej o tym miejscu. Muszą znaleźć jak najwięcej obiektów, aby odkryli, co robili ludzie, kiedy tu mieszkali. Nadszedł czas, aby rozpocząć nową przygodę.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Teraz nawet fantastyczne stworzenia będą musiały podjąć wysiłki, aby coś osiągnąć. Jak w dzisiejszej grze. Shia jest czarodziejką z niższego szczebla. Jeśli chce osiągnąć wyższy szczebel, musi dotrzeć do świata kryształów największych czarodziejek. Tam będzie musiała ukończyć wszystkie zadania, które ma otrzymać, jeśli chce mieć wyższą rangę lepszej czarodziejki.

Teraz twoja kolej. Musisz pomóc tej pani czarodziejce, uczynić ją najszczęśliwszą na tym świecie. Skoncentruj się dobrze i wykonuj wszystkie zadania, które ta dama musi przejść.
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Na ten dzień wybraliśmy jakąś tajemniczą grę, w której wcielisz się w rolę detektywa. Z pewnością często zadajesz sobie pytanie, jak działa umysł detektywa, jak faktycznie dochodzą do wniosków w trudnych przypadkach. Tak, potrzeba kogoś, kto ma silne umysł, jest inteligentny, myśli jak przestępca i szuka sprawiedliwości.

Kiedy mamy do czynienia z zaginionymi ludźmi, pytania po prostu się kończą. Myślisz o tym, co chciała osiągnąć ta osoba, dlaczego sama miałaby chcieć być samotnie gdzieś bez wiedzy kogokolwiek.

Detektywi Amanda i George wraz z zespołem przybyli do domu, w którym Joshua był widziany po raz ostatni. Był człowiekiem rodzinnym, który tajemniczo zniknął dwa tygodnie temu i do tej pory nie ma po nim śladu. Są tu, aby dowiedzieć się, co naprawdę się stało. Ci dzielni ludzie muszą odkryć, czy wciąż żyje, czy gdzieś się ukrywa. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż im odkryć prawdę.
Gracze online (22):
Polecamy: