reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: diabelek495

Login: diabelek495
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 05.04.2011r.
Ost. logowanie: 16.12.2017, 19:08
Punkty: 1 898
Wiek 32
Status offline
Opis

Wczoraj, 16.12.2017r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: To opowieść o dziewczynie o imieniu Alicja i jej szalonej przygodzie w Krainie Czarów. W tym miejscu spotka się z Królową Kier, Szalonym Kapelusznikiem i gorączkowym Białym Królikiem, doświadczając licznych dziwnych wydarzeń.

Pije herbatkę i staje się niezwykle wysoka, potem kolejna herbata, a ona jest drobna jak mrówka, nikt nie jest w stanie przewidzieć, co będzie dalej w tej szalonej krainie. Ta ciekawa historia, która traktuje temat dorastania na bardzo ciekawy i kreatywny sposób, posiada liczne adaptacje w książkach, filmach, sztukach teatralnych i kreskówkach. I choć pierwsza książka "Alice's Adventures in Wonderland" to powieść fantasy z 1865 roku, wciąż jest bardzo i szeroko znana dzieciom i dorosłym.

W tej interesującej grze Alicja jest w Krainie Czarów i szuka wyjścia, by wrócić do domu, ale wydaje się, że to nie takie proste. Biały Królik i Szalony Kapelusznik pomagają jej w jej misji. Jest jeszcze jedna rzecz, którą trzeba zrobić, zanim opuści się to miejsce - znaleźć prawdziwe przedmioty, które pomogą jej wrócić do domu.

Cieszmy się tą pełną przygód grą i zobaczmy, jak to jest być w butach Alicji. Bądź przygotowany na wszystko, bo kto wie, co może się wydarzyć w Krainie Czarów.
diabelek495 zagłosowała
Miniaturka gry: Globez Globez
(981)
Ocena
(3)
Opis gry: Zbuduj łańcuch z pasujących do siebie kul. Im dłuższy łańcuch, tym lepszy wynik!
Sterowanie za pomocą myszki.
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Gra podobna do znanego Mahjonga.
Znajdź przynajmniej dwa takie same klocki obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy.

piątek, 15.12.2017r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Witaj! Zanim zaczniemy grać, pozwól nam przedstawić ci pojęcie szamana, na wypadek gdybyś nie był o tym poinformowany. Szaman jest osobą wierzącą, że ma dostęp do świata dobrych i złych duchów i jest w tym autorytetem. Szamanów można było znaleźć przede wszystkim wśród niektórych ludów północnej Azji i Ameryki Północnej. Zazwyczaj ci ludzie wchodzą w stan transu podczas trwania rytuału i praktykują przepowiadanie i uzdrawianie.

Nakamo jest jednym z ostatnich szamanów. Jest rodowitym Amerykaninem z pochodzenia i szanują go wszystkie te plemiona, które żyją w lesie. Powodem tego jest fakt, że w rzeczywistości jest on najlepszym szamanem i ma potężne wizje podczas snów.

Jeden z żołnierzy pochodzących z plemienia Nakamo jest zaginiony. Nikt nie mógł znaleźć tego człowieka, a pozostali członkowie plemienia martwili się, że stało się coś poważnego. Przedstawili tę sprawę Nakamo, a on ją zaakceptował, obiecując, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby znaleźć tego wielkiego wojownika.

Nakamo otrzymał wizję miejsca, w którym mógł być wojownik, co oznacza, że poszukiwania powinny rozpocząć się natychmiast, ponieważ nikt nie wie, ile czasu zajmie dotarcie do tego miejsca. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji, by pomóc Nakamo znaleźć cel tak szybko, jak to możliwe. Powodzenia!
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Strażacy to z pewnością jedni z najodważniejszych ludzi na świecie. Ci ludzie narażają swoje życie na niebezpieczeństwo, ogromnie wręcz ryzykują życiem, aby pomagać innym. Kiedy nadejdzie ogień, zapominają o wszystkim i myślą o pomaganiu tym, którzy są w miejscu pożaru, lub po prostu o zgaszeniu ognia i uratowaniu pewnego obszaru przed zniszczeniem. Ponieważ wybrali tę pracę, wątpliwości nie istnieją w ich życiu. Radzenie sobie z ogniem jest czymś, co po prostu trzeba zrobić i trzeba to zrobić jak najszybciej, aby uniknąć ewentualnych ofiar. A jeśli chodzi o ich własne życie, zawsze zajmuje one dla nich drugie miejsce.

Helen Walter i Peter są ratownikami, którzy mają bardzo niebezpieczną misję. Mianowicie, góra, która znajduje się w pobliżu ich miasta, płonie i jest bardzo dużym zagrożeniem dla mieszkających tam ludzi. Wszyscy obawiają się, że ogień może wymknąć się spod kontroli i dotrzeć do miasta, co oznacza, że może wyrządzić wiele szkód. Teren nie jest osiągalny dla strażaków, ale są gotowi zrobić wszystko, co w ich mocy, żeby dotrzeć na miejsce pożaru i rozpocząć dokładne jego zlokalizowanie.

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i zacznij współpracować z tymi odważnymi ludźmi jak najlepiej, aby pomóc im uporać się z ogniem, zanim stanie się coś poważniejszego.

sobota, 02.12.2017r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gdy słyszymy określenie "czarownica", zwykle myślimy o tych złych czarownicach, które można znaleźć bardzo często w baśniach. Czarownica z opowieści o Królewnie Śnieżce jest zdecydowanie jedną z najokrutniejszych postaci w historii. Następnie przypomnij sobie historię o Jasiu i Małgosi, a także o złej wiedźmie, która chciała skrzywdzić te biedne dzieci. Czarownice były traktowane bardzo źle także w średniowieczu, mimo że były kobietami, które różnią się od otoczenia, a nie kobietami, które chciały czynić zło.

Jednak ogólnie magia odnosi się do praktyki i wiary w magiczne umiejętności i zdolności wykonywane przez jednostki i określone grupy. Z definicji nie ma związku z robieniem złych rzeczy i wyrządzaniem krzywdy innym ludziom, ale zupełnie przeciwnie. Teraz poznaj Destiny, która jest dobrą czarownicą. Ta kobieta ma specjalną misję życiową, aby pomagać ludziom, a ona jest raczej oddana swojej pracy i robi to z wielkim entuzjazmem.

W tej magicznej grze nasz gracz jest osobą, która raczej skorzysta z pomocy tej dobrej wiedźmy. Idzie do domu Destiny, by szukać pomocy. Chodzi o to, że nasz gracz jest pod wpływem klątwy, a Destiny jest jedyną, która może przerwać zaklęcie i doprowadzić go do normalności. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i daj się porwać tej przepięknej opowieści.diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Bardziej precyzyjnie zdefiniowany horoskop jest schematem astrologicznym, który przedstawia pozycje Słońca, Księżyca, planet, aspektów astrologicznych i wrażliwych kątów w czasie, gdy coś się wydarzyło. Zwykle osoby układające horoskopy rozważają moment narodzin danej osoby. I zgodnie z tym, opierają się na wielu cechach, które ta osoba będzie miała. I chociaż niektórzy ludzie nie są zainteresowani horoskopem w ogóle, to Inni ludzie tak się w to angażują, że nawet planują swoją przyszłość zgodnie z tym planem, wybierają partnerów i tak dalej.

Randy jest w opuszczonej zamkniętej klinice o nazwie Horizon. Jest tutaj w jednym celu, aby znaleźć starożytną książkę "Człowiek zodiakalny". W przeszłości wielu ludzi zostało uzdrowionych w tej klinice, a profesjonaliści wykorzystywali tę książkę, aby zająć się pacjentami. W rzeczywistości ta książka kryje unikalną metodę leczenia. Pacjenci byli leczeni zgodnie ze znakami ich horoskopów i przed każdą operacją lekarze konsultowali się z gwiazdami. Zgodnie z rozmieszczeniem gwiazd, mogli przewidzieć wyniki operacji i cały przebieg ich czynów, który był dla nich bardzo przydatny.

W tej chwili Randy ma tylko jedną część książki, którą udało mu się znaleźć, ale potrzebuje drugiej. Pozostałe 6 znaków horoskopu są potrzebne, aby ludzkość mogła mieć pełny przegląd treści i dowiedzieć się czegoś więcej na temat jej metod i zasad leczenia. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż mu w poszukiwaniach. Powodzenia!

wtorek, 21.11.2017r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Rozwiąż każdą zagadkę tak szybko jak to możliwe.
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Anglojęzyczna gra słowna z elementami gry tyu Bubble Shooter. Zniszcz kulki tak, by tworzyć wyrazy z 3 do 5 znaków.
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wypadki się zdarzają. Niestety tak jest i jeśli chodzi o klęski żywiołowe, zazwyczaj nie można uniknąć konsekwencji. Katastrofy naturalne są w stanie zniszczyć miasta. Zabierać ludziom życie, krzywdzić ich i zmieniać przebieg ich życia ... Często po większych katastrofach ludzie zmuszeni są zmienić miejsce zamieszkania.

Kilka miesięcy temu, w jednym małym mieście zdarzył się straszny wypadek. Właściwie to była wielka powódź i podobno dlatego wszyscy, którzy tam mieszkali, postanowili opuścić swoje domy i przenieść się gdzieś indziej. Jak głoszą opowieści, miejsce to zostało całkowicie zniszczone, więc nikt nie zdecydował się tam pozostać.

Kilka miesięcy po katastrofie Kate i Edward przybyli do tego opuszczonego miasta. Są w zespole ekspertów, których dzisiejszą misją jest zbadanie tych wyludnianych terenów.

Po krótkim rozeznaniu Kate i Edward uświadomili sobie, że domy nie wydają się tak bardzo zrujnowane. W jakiś sposób zaczęli podejrzewać, że powódź nie była przyczyną, dla której ludzie stąd uciekli. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż im odkryć prawdziwy powód, dla którego wszyscy odeszli, badając każdy zakątek opuszczonego miasta. Powodzenia!

Gracze online (7):
Polecamy: