reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: diabelek495

Login: diabelek495
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 05.04.2011r.
Ost. logowanie: 30.03.2020, 18:02
Punkty: 2 848
Wiek 34
Status offline
Opis

niedziela, 29.03.2020r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przygotuj się na wkroczenie do niesamowitego świata iluzji. Jest to coś, czego prawie nikt nie widział, ponieważ stworzenia żyjące w tym świecie iluzji ukrywają się naprawdę skutecznie… Ale zacznijmy od początku i zobaczmy, co poprowadzi nas w tym świecie.

Czarodziejka Gizora wraz ze swoją przyjaciółką, troll Gindit, potajemnie wkraczają w świat, w którym żyją zwykli ludzie. A jeśli uważasz, że spotkanie z trollem lub czarodziejką może być dla ciebie przerażające, nie myśl, że nie czują się nieswojo, kiedy cię spotykają. Jest to bardzo niebezpieczna misja dla Gizory i Gindita, ponieważ jeśli ktoś je zauważy, wtedy wszyscy ludzie dowiedzą się, że naprawdę istnieje świat iluzji, w którym żyją czarodzieje i mityczne stworzenia.

Chodzi o to, że tylko raz na 50 lat zachodzi taki świt, który sprawia, że zwykłe przedmioty są magiczne. Gizora ma za zadanie znaleźć jak najwięcej magicznych przedmiotów podczas świtu, więc pomóżmy im zakończyć ich misję. Mamy nadzieję, że nie mieliby nic przeciwko otrzymaniu pomocy od zwykłych ludzi, ponieważ ich sekret jest u nas bezpieczny.diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Śledzenie pewnych informacji o ukrytych skarbach sprawiło, że wiele osób zginęło gdzieś w określonym miejscu. Mapy skarbów mogą być prawdziwe, ale wiele razy tak nie jest. Lubią prowadzić tych, którzy podążają za nimi w złym kierunku, lub są po prostu częścią legendy, niczym rzeczywistym lub istniejącym.

Laura śledzi historię o pewnej zakazanej wyspie. Co jest takiego specjalnego w tej wyspie, możesz zapytać? Ta wyspa to miejsce, w którym morska czarownica Anna przechowuje zapomniany skarb. Według opowieści i plotek o tym skarbie Anna przekaże ten skarb tylko osobie, która odpowie na wszystkie zagadki podane przez czarownicę i ukończy wszystkie podane zadania na czas.

To może wydawać się łatwe, niektórzy mogą uważać się za wystarczająco inteligentnych na każdą zagadkę i silnych na każde zadanie, ale w rzeczywistości istnieje ogromne ryzyko. Jeśli dana osoba nie zdoła wypełnić tych zadań, wiedźma Anna na zawsze uwięzi ją na wyspie! Pomóżmy Laurie w jej wyprawie po skarby i dopilnujmy, by nie dać jej uwięzić.


sobota, 14.03.2020r.

diabelek495 skomentowała
Treść komentarza: 268
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Betty, wraz z jej przyjaciółmi, piratami Donaldem i Karen, mieli odwagę zbuntować się przeciwko swojemu kapitanowi. Nie są zadowoleni z traktowania, jakie otrzymują od swojego kapitana, więc chcą coś w tej sprawie zmienić. Mianowicie, nie podoba im się sposób, w jaki dzieli się łupem, więc postanowili wziąć swój los w swoje ręce.

Betty, Donald i Karen docierają do miejsca, gdzie ich kapitan ukrywa łup. Ponieważ nie ma z nimi uczciwej relacji, postarają się znaleźć cenne przedmioty ukryte przez niego i podzielić się nimi po równo, tak jak powinno być.

Możesz pomóc im szybciej ukończyć to wyzwanie, aby uniknąć złapania przez kapitana. Szukaj ukrytego łupu, który gdzieś się tu jest i dzielcie się nim tak, jak być powinno, ponieważ każdy zasługuje na odpowiednią cenę za pracę.

czwartek, 27.02.2020r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Dwoje detektywów, Beverly i Bruce, szukają rabusiów, którzy są odpowiedzialni za obrabowanie banku znajdującego się w centrum miasta. Beverly i Bruce już znaleźli wiele dowodów, które prowadzą ich do opuszczonej części miasta. Chodzi o tę część miasta, w której zbierają się najczęściej przestępcy, w tym bezdomni.

Wspólnie podążajmy za tymi dowodami i pomóżmy dwóm detektywom zakończyć pracę jak najszybciej. W ten sposób przyniosą sprawiedliwość i postawią przestępców tam, gdzie faktycznie powinni być.

niedziela, 09.02.2020r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Heartreasure to urzekająca łamigłówka z minimalnymi ukrytymi obiektami, w której starasz się odkryć pięćdziesiąt serc zakrytych na wielkiej ręcznie rysowanej scenie narodowej.

Twój cel jest prosty - znajdź i kliknij wszystkie serca zakryte w scenie. Możesz kliknąć i przeciągnąć, aby poruszać się po scenie. Istnieją cztery małe zagadki do rozwiązania, aby odblokować cztery nowe obszary.
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kto powiedział, że dziewczyna nie może być odważnym rycerzem? Laura jest doskonałym przykładem niesamowitej odwagi i wytrwałości. Te umiejętności doprowadziły ją do miejsca w straży rycerskiej, która opiekuje się królem, czyniąc ją członkiem równym wszystkim mężczyznom, którzy tam pracują. Jednak tym, co najbardziej zainspirowało ją do tej pracy, jest fakt, że jej ojciec miał ten sam zawód. Podążała śladami ojca, który był także dzielnym rycerzem, ale był także członkiem jednej szczególnej grupy rycerzy, templariuszy.

Templariusze byli jednymi z najlepiej wyszkolonych jednostek bojowych, które brały udział w krucjatach, znani nam są z charakterystycznych białych płaszczów z czerwonym krzyżem. Z drugiej strony byli również, nie walczący członkowie zakonu, którzy zarządzali dużą infrastrukturą gospodarczą w całym chrześcijańskim świecie, wymyślając innowacyjne techniki finansowe, coś w rodzaju wczesnej formy bankowości.

Laura dowiadziała się o kościele, w którym gromadzili się templariusze i wraz ze swoimi przyjaciółmi, rycerzami Kevinem i Kathleen, wchodzą do tego kościoła, szukając cennych reliktów ukrytych przed laty przez jej ojca. Zostań bohaterem w tej ciekawej grze w ukryte obiekty i pomóż im w poszukiwaniach.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Sarah jest osobą, która bardzo ciężko pracuje od zawsze. Dlatego była tak szczęśliwa, kiedy w końcu dostała awans, którego zawsze pragnęła. To było coś w rodzaju „spełnienia marzeń”, ponieważ marzyła o tej pracy od pierwszego momentu, kiedy weszła do tej firmy. Jednak oprócz idealnej pracy Sarah dostała coś jeszcze, również idealnego dla niej. Poza zasłużoną promocją, Sarah zyskała również dawno wyczekiwane i upatrzone biuro.

Teraz, kiedy biuro należy do niej, Sarah chciałaby je zaaranżować według własnego gustu, ale także uczynić w nim przestrzeń wystarczająco praktycznyą, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę. W każdym razie Sarah potrzebuje naszej pomocy, abyśmy mogli pomóc jej w udoskonaleniu wszystkiego, aby mogła doskonale funkcjonować.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Możemy wiedzieć, co jest wokół nas, ale tak trudno jest przewidzieć, co może zaoferować przyroda. Nigdy nie możemy być pewni, co można znaleźć w górach, w morzach, bez względu na to, jak odkrywcy są konsekwentni w swoich poszukiwaniach. Chodzi o ogromne terytorium i nikt nie jest w stanie nas zapewnić, co może zrobić natura, aby ukryć pewne miejsca.

Ojciec Amandy spędził całe życie na poszukiwaniu najcenniejszych na świecie diamentów, które podobno były ukryte w wiecznie zamrożonej jaskini. Prowadziła go jego pasja bardzo długo długo, ale niczego nie znalazł, nawet zaczął wątpiąc, czy te diamenty naprawdę istnieją. Z drugiej strony Amanda postanowiła być bardziej konsekwentna i wreszcie dowiedzieć się prawdy o tych diamentach.

Wyrusza więc na wyprawę i prosi Ciebie o pomoc. Powodzenia.
sobota, 21.12.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Miasteczko Nerton było znane jako ciche miejsce, w którym wszyscy czuli się bezpiecznie, ponieważ wszystko było w idealnym porządku. Ludzie byli szczęśliwi i nie obawiali się, że coś niechcianego może im się przytrafić, ponieważ odsetek przestępców, był po prostu niewielki. Jednak w zeszłym roku wszystko poszło w zupełnie innym kierunku, nastała fala morderstw.

Ludzie zaczęli żyć w ciągłym strachu, ponieważ wciąż nie wiedzą, kto jest rzeczywiście odpowiedzialny za te morderstwa. Dwaj detektywi i partnerzy, Lisa i Mark, spotkali się ze swoim zespołem w małym mieście Nerton. Po rozpoczęciu dochodzenia Lisa i Mark zaczynają podejrzewać, że chodzi o seryjnego mordercę.

Wniosek ten jest w jakiś sposób logiczny, zgodny ze śladami pozostawionymi przez mordercę i oczywiście bierze pod uwagę, jak często te morderstwa miały miejsce. Zespół profesjonalistów rozpocznie w tej chwili poszukiwania, dołącz do nich i zostań bohaterem w tej wspaniałej grze w ukryte obiekty.
Gracze online (16):
Polecamy: