reklama
Giercownia - Gry Online

Storm Emergency

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 299
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,57
Łącznie głosów: 5

Gra dodana przez:

Katastrofy naturalne to niektóre z rzeczy, które nie mogą być łatwo kontrolowane przez nas, ludzi. Bardzo rzadko można je przewidzieć, dlatego bardzo ważne jest, aby zrobić wszystko, by taka kontrola była możliwa w przyszłości.

W rzeczywistości jest to zadanie zespołów ratowniczych składających się z wielu profesjonalistów, którzy pracują na rzecz ratowania ludzi i powstrzymywania większych szkód materialnych, które mogą pojawić się w wyniku katastrofy. Szybka reakcja jest zazwyczaj kluczem do ratowania życia ludzi oraz wszelkiego rodzaju dobytku.

Poznaj Chrisa i Donnę. Obaj są dzielnymi członkami ekipy ratunkowej, która jest odpowiedzialna za ewakuację miasta. Jest zapowiedź straszliwej burzy, która zmierza w stronę miasta. Specjaliści zdołali przewidzieć tę burzę na czas, więc teraz zespół pomocniczy pomaga w ewakuacji.

Chris i Donna pomagają lokalnym mieszkańcom zabrać niektóre z najważniejszych rzeczy osobistych, zanim opuszczą swoje domy i udadzą się do schroniska. Pomóż im w tej nieprzyjemnej sytuacji i upewnij się, że w końcu wszystko się dobrze ułoży.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
18.206.238.*

Komentarze (0)

Gracze online (15):
Polecamy: