reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: andziatusia

Login: andziatusia
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 27.06.2011r.
Ost. logowanie: 11.08.2018, 21:11
Punkty: 1 478
Wiek 28
Status offline
Opis

niedziela, 12.04.2015r.

andziatusia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pewnie słyszeliście o czymś takim jak Kod Biblii - teoria głosząca, że w tekście hebrajskim Biblii zaszyfrowano wiele informacji dotyczących m.in. historii świata.

Podejmowano wiele prób jego odszyfrowania. Z jednej strony trudno jest zinterpretować podstawowy sens rzeczy tam zapisanych, ale wielu ekspertów i tak próbuje doszukać się dodatkowych ukrytych wiadomości, które powiedzą coś więcej niż oczywiste prawdy.

Słynny matematyk Robert Anderson poświęcił tej tematyce ostatnie 30 lat swojego życia. Jest on bardzo ostrożnym i skrupulatnym człowiekiem, który za cel postanowił sobie odnaleźć ostateczny werset, będący kluczem do złamania kodu, który ma dać nam odpowiedź na wiele ważnych rzeczy. Tylko kilka osób na świecie wie, że słynny naukowiec Isak Newton również starał się rozszyfrować ten Biblijny kod. Robert uważa, że jeśli znajdzie notatki z efektami prac Newtona, to pomoże mu to ostatecznie rozwikłać tę wielką tajemnicę.

To może być Twoja szansa, aby wziąć udział w rozwiązaniu tego ogromnej zagadki, która może tak wiele zmienić w ludzkości jeśli chodzi o postrzeganie otaczającego nas świata. Zadbaj o szczegóły, a jesteśmy pewni, że pomożesz Robertowi, aby znalazł to, czego poszukuje tak długo.

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.
andziatusia zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Ludzie mają różne style życia i często chcą robić różne rzeczy, które nie muszą być akceptowane przez innych. Ludzie mają różne style życia i często chcą robić różne rzeczy, które nie muszą być akceptowane przez innych. I właśnie to w życiu jest piękne, jeśli oczywiście nie zagraża to ludziom wokół.

Poznaj Selenę, dziewczyna ta znana jest miejscowej ludności i mówią na nią "Córka Księżyca", gdyż wychodzi tylko w nocy. Taki ma styl życia, lecz niestety ludzie się jej boją, gdyż podejrzewają, że prawdopodobnie jest wilkołakiem. Ta opinia oraz to co ludzie mówią na jej temat bardzo rani Selenę, postanawia więc pokazać im, że niej osobą, której powinni się obawiać. Wpadła na pomysł, aby odstąpić im część swojego skarbu, aby udowodnić, że jest naprawdę dobrym człowiekiem, a nie jakimś straszliwym potworem...

Gra poza ciekawą i wciągającą fabułą zawiera dodatkowe gry bonusowe typu 3 w rzędzie i koło fortuny. Pod koniec gry, gracz otrzymuje rangę - eksperta, obserwatora, kolektora, ucznia, rekruta - w zależności od jego wyników podczas gry. Jesteśmy pewni, że zostaniesz mistrzem gry bez żadnych trudności.

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.
andziatusia zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Pisanie powieści opiera się w głównej mierze na opowiadaniu fikcyjnych zdarzeń. Często można oprzeć się na historii, którą się gdzieś usłyszało i odpowiednio ją rozbudować. Znana pisarka Heather pracuje właśnie nad nową książką. Jest osobą dynamiczną szukającą ciągle nowych wyzwań.

Hether przyjechała właśnie do małej miejscowości o nazwie Cabot, szukając inspiracji do nowej książki. Usłyszała gdzieś, że jej mieszkańcy odnaleźli wielki skarb z czasów II Wojny Światowej i zaprzysięgli, że będą trzymać to w tajemnicy, choćby nie wiadomo co miało się wydarzyć. Heather nie jest poszukiwaczką skarbów, ale ta opowieść nie daje jej spokoju i postanawia zrobić wszystko, by dowiedzieć się prawdy.

Pragnie dowiedzieć się dlaczego niemieccy żołnierze wybrali na ukrycie skarbu włąśnie to miejsce? Fabuła tej gry zaskoczy cię dużą ilością niespodzianek oraz dodatkowych plansz typu "3 w linii", czy Koło Fortuny. Czy uda Ci się ujawnić jaką tajemnicę skrywają mieszkańcy miejscowości Cabot, by Hether mogła obmyślić fabułę dla swojej nowej powieści?

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.


andziatusia zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Buddyzm Mahajana jest bardzo powszechnym wyznaniem w Azji Północnej, a także w Chinach, Mongolii, Tybecie, Korei i Japonii. Właściwie jest to jedna z dwóch (lub trzech, według niektórych klasyfikacji) głównych istniejących gałęzi buddyzmu oraz terminem do klasyfikacji buddyjskiej filozofii i praktyki. Kierunek ten wyodrębnił się w I wieku p.n.e. i stał się dostępny dla ludzi z różnych środowisk - nie tylko mnichów i ascetów, stając się największą ważną tradycją buddyzmu istniejącego obecnie - wyznaje go dzisiaj 53,2 % praktykujących.

Buddyści Mahajana opóźniają swoją nirwanę, aby pomóc innym osiągnąć ten doskonały stan. Wierzą także, że oświecenie można osiągnąć w jednym życiu i jest to osiągalne nawet przez laika.

Buddysta Shinshi jest wyznawcą filozofii mahajany. Kiedy był bardzo młody, spędził lata dziecięce na naukach w świątyni i nawet dzisiaj, na starość bardzo miło wspomina ten okres swojego dzieciństwa. Pamięta swojego mistrza jako człowieka, który wskazał mu prawdziwy kierunek w życiu. Dzisiaj chciałby się odwdzięczyć, więc pragnie zebrać fundusze na remont pomieszczenia, w którym mieszkał jego nauczyciel. Wybierz się z nim na wycieczkę do tego miejsca, by poczuć ducha tej wielkiej filozofii życia i pomóż mu dokonać czegoś nowego i użytecznego w hołdzie dla jego ukochanego mistrza.

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.
andziatusia zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Paranormalne zdarzenia często opisywane są literaturze popularnej i oczekują na naukowe wyjaśnienia. Od czasu do czasu słyszymy jakąś historię o duchach, o wydarzeniach, które nie są typowe dla naszego codziennego życia i traktujemy je z przymrużeniem oka, uznając je raczej za opowieści fikcyjne. W tej grze, będącej drugą odsłoną z serii "Paranormal Files" pokażemy Ci coś niesamowitego, co będzie naprawdę trudne do wyjaśnienia.

Wcielisz się w w rolę detektywa, który będzie starał się ogarnąć zastaną sytuację. Przybywasz na farmę, gdzie jak słyszałeś dziwne zdarzenia dzieją się przez cały czas. Niektóre obiekty znikają, by po jakimś czasie ponownie pojawić się na swoim miejscu. Posiadłość na której się znajdujesz znajduje się dokładnie tam, gdzie jak odkryłeś w miejskich dokumentach - znajdował się kiedyś stary cmentarz z pobliskim kościołem. Detektyw podejrzewa, że w rzeczywistości jest to przestrzeń, w której świat równoległy (świat dusz pochowanych w grobach) przenika się z naszym światem rzeczywistym i wszystko wskazuje na to, że właśnie tak można wytłumaczyć tajemnicze wydarzenia, które dzieją się w tym miejscu.

Zadaniem, które stoi przed tobą, jako głównego detektywa w tej grze jest odkrycie i wyjaśnienie relacji między tym światem, a światem równoległym, gdzie te zagubione dusze nadal żyją. Zobaczysz jakie zakończenie będzie miała ta niesamowita historia.

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.andziatusia zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: W czasie sylwestrowej nocy młoda dziewczyna imieniem Wirginia śni dziwaczny sen. Marzy jej się, ż spaceruje po ulicach swojego miasta i zdaje soebie sprawę, że że ulice są pełne kamieni szlachetnych i ukrytych wielkich niespodzianek.

Spacerując dalej zastanawia się co się dzieje, gdyż słyszy głos, że ma udać się do domu babci zbierając po drodze określoną ilość diamentów.

Po przebudzeniu rano zauważa, że nie ma wspaniałego naszyjnika, który leżał obok jej łóżka. Ów naszyjnik dostała w prezencie noworocznym od swojej babci i była nim bardzo podekscytowana. Pomóż jej rozwiązać zagadkę zaginięcia naszyjnika.

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.andziatusia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Aurelia jest córką właściciela cyrku i zakochała się w Vincenzo, który jest trenerem zwierząt. Vincenzo odwzajemnia miłość jaką został obdarowany, ale cała ta sprawa nie podoba się ojcu Aurelii. Postanowił, że jeśli zobaczy chłopaka kręcącego się w pobliżu jego córki, to wyrzuci go z cyrku. Dlatego zakochani decydują się uciec.

Ponieważ jest to bardzo poważny krok w ich życiu zwracają się z prośbą o pomoc do Ciebie, co oznacza, że masz ich przeznaczenie w swoich rękach.

Gra zawiera zupełnie nowy gameplay i jest podzielona na 3 rozdziały, a w każdym z nich znajduję się dodatkowa gra bonusowa jak np. Zuma. Oznacza to, że czeka Cię wiele pracy do zrobienia, więc nie zwlekaj i do dzieła!

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.
andziatusia zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Dziewczyna imieniem Argelia ma dość duży problem - jej siostra Grisel jest od kilku miesięcy poważnie chora. Argelia naprawdę martwi się o siostrę, gdyż nie może znaleźć lekarstwa na jej stan, a wydaje się, że pogarsza się on każdego dnia. Gotowa jest zrobić wszystko, aby przywrócić jej zdrowie.

Po długim czasie poszukiwań Argelia słyszała od niektórych z wielu lekarzy, których zdążyła odwiedzić, że jedyną nadzieją może być złoty eliksir. Problem w tym, że nikt nie potrafi jej powiedzieć, gdzie ten lek można znaleźć. Wreszcie ktoś powiedział jej coś o pewnym człowieku, który zna przepis na lekarstwo, ale gdzie jest ten człowiek?

Argelia zrobi co tylko może, aby go odnaleźć i zwraca się z prośbą do Ciebie, abyś został towarzyszem w jej podróży. Nie trać więc czasu, gdyż los Grisel jest w Twoich rękach.

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.
andziatusia zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Tak, można rzecz, że wróżki nie mają kłopotów w życiu z powodu ich wielkiej mocy i magicznych zdolności, ale nie zawsze jest tak jak w bajkach, to na pewno. Wystarczy pamiętać, że istnieją nie tylko dobre wróżki, ale także złe wróżki, które sprawiają kłopoty tym dobrym, rzucając im kłody pod nogi i czyniąc ich życie trudniejszym.

Ostatnimi czasy złe wróżki podbiły i przejęły część terytorium dobrych wróżek wraz z przedmiotami, które się tam znajdowały. Przedmioty te są bardzo ważne, niektóre z nich traktowane są wręcz jak relikwie i dobre wróżki nie mogą bez nich funkcjonować. Wpadły więc na pomysł, by poprosić o pomoc gnoma imieniem Hereton, aby je odnalazł i dla nich odzyskał. Wciel się w rolę jego towarzysza i pomóż mu w poszukiwaniach.

Gra zawiera zupełnie nowy gameplay i jest podzielona na rozdziały, a w każdym z nich znajduję się dodatkowa gra bonusowa jak np. Zuma. Oznacza to, że czeka Cię wiele pracy do zrobienia, więc nie zwlekaj i do dzieła!

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.


andziatusia zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Osoby, które kradną często nie zastanawiają się nad wartością rabowanych rzeczy. Nie zawsze chodzi o pieniądze, czasami obiekty mają nieocenioną wartość, ale złodzieje nie są świadomi. Przykładem takich przedmiotów sąte, które są w posiadaniu rodziny przez wiele lat i mają wartość sentymentalną, za to na wolnym rynku są warte niewiele. Gdy coś takiego zostanie nam skradzione, czujemy jakby ktoś zabrał jakąś cząstkę nas samych.

Takie przedmioty traktowane są niejako artefakty, gdyż były materialnymi "świadkami" pewnej epoki i określonych zdarzeń i gdyby mogły mówić opowiedziałyby niejedną ciekawą historię.

Sytuacja jest bardzo napięta i wszyscy są zdenerwowani, gdyż miał miejsce kolejny napad, tym razem W Muzeum Historii Miasta. Zuchwały złodziej odważył się tam wtargnąć i ukraść 5 cennych artefaktów. Jest to pierwsza taka sprawa dla detektyw Lorens. Otrzymała rozkaz, aby rozpocząć śledztwo natychmiast. Pomóż jej odnaleźć dowody, które doprowadzą ją do złodzieja!

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.
Gracze online (5):
Polecamy: