reklama
Giercownia - Gry Online

Granny Cookbook

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 8 588
Rozmiar gry: 7,37 MB
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,10
Łącznie głosów: 13

Gra dodana przez:

Niektórzy uważają, że posiadanie restauracji to dość bezpieczne zajęcie. Jednak wniosek ten nie jest w 100 procentach prawdziwy, gdyż trzeba posiadać zaawansowany zmysł menadżerski jeśli chcesz, aby Twój biznes rozwijał się pomyślnie. Również trendy w gastronomii często się zmieniają, więc każda restauracja musi być "na bieżąco", aby utrzymać swoich klientów i mieć dobre obroty.

Wnuczka naszej bohaterki dobrze o tym wszystkim wie, ale czasami każdemu może zdarzyć się, że jest trochę zdezorientowany. Chodzi o to, że wprowadzając zmiany, należy robić to w odpowiedniej kolejności, aby nadać temu lepszy porządek. Dlatego właśnie prosi babcię o pomoc, szukając konkretnych porad odnośnie doświadczenia jakim babcia dysponuje, mile widziane również będą słynne babcine przepisy.

Postanawiają, aby gotować według książki kucharskiej babci, która jest pełna pysznych dań, które każdy chciałby spróbować. To z pewnością odświeży kuchnie i przyniesie restauracji nowych klientów. Łatwo się mówi, więc zacznijmy prace!

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.
Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.235.238.*

Komentarze (1)

avatar szatynka13
szatynka13 28.02.2015, godz. 12.17 odpowiedz
+1
fantastyczna gierka
Gracze online (19):
Polecamy: