reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Dasiu90

Login: Dasiu90
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 17.09.2014r.
Ost. logowanie: 16.05.2018, 20:08
Punkty: 902
Wiek
Status offline
Opis

środa, 11.03.2015r.

Dasiu90 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Chcesz wcielić się w samą śmierć i zniszczyć świat? Ta gra Ci to umożliwi. Czeka Cię mnóstwo walk, rzucania czarów i wiele opcji rozwoju postaci. Spróbuj!
Sterowanie:
Strzałki lub W;S;A;D - poruszanie się
U lub Spacja - atak
Shift lub I - blok
od 1 do 5 - czary
kombinacja klawiszy + ciosy specjalne

niedziela, 23.11.2014r.

Dasiu90 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Mroczny i ponury klimat gry jest odczuwalny niemal na każdym kroku. W połączeniu z ciekawą i ładną grafiką gra się po prostu świetnie. Nasz główny bohater pewnego dnia podjął tytułową decyzję. Widząc że coraz więcej miast jest opanowanych przez żądne krwi zombiaki, a wojsko nie jest sobie w stanie z nimi poradzić postanowił ruszyć do boju i ocalić ziemię. Prowadź naszego herosa przez ponure ulice i rozwalaj potwory. Nie daj się zabić!
Zadanie podzielone jest na kilka misji. Wytyczne otrzymasz przed rozpoczęciem każdej z nich. Za zdobyte pieniądze kup sobie nowe wyposażenie. Nie daj się otoczyć przez żywe trupy i walcz do końca.

czwartek, 16.10.2014r.

Dasiu90 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Rewelacyjna mieszanka RPG i RTS (strategii czasu rzeczywistego) Jesteś jednym z rycerzy króla Maximusa. Spróbuj utrzymać Zachodni Liberon bezpieczny i chroń miasta przed atakami barbarzyńców. Król Maximus obiecał podarować najlepszy statek z królewskiej floty osobie, która odnajdzie Miecz Jednorożca. Przygotuj się więc do niebezpiecznej podróży i wyrusz, by go odszukać! Niesamowite przygody i zwroty akcji czekają na Ciebie!

środa, 17.09.2014r.

Dasiu90 skomentowała
Treść komentarza: czemu sie nie chce zapisać
Gracze online (14):
Polecamy: