reklama
Giercownia - Gry Online

Jewels Blitz 4

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 41 418
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 4
Ocena: 4,01
Łącznie głosów: 51

Gra dodana przez:

Zostaniesz przetransportowany do ciepłego kraju, w którym osiedliła się cywilizacja Majów. Urocza postać będzie Ci towarzyszyć przez całą grę, zachęcając i aktualizując ją. Podobnie jak w poprzednich grach, musisz tworzyć linie trzech lub więcej identycznych kryształów, wykonując zadania poziomu. Mogą być różne i stopniowo będą się komplikować z każdym poziomem. Do ich realizacji zapewniane są różne boostery i bonusy. Używaj ich aktywnie, najczęściej bez nich nie będziesz w stanie dotrzymać czasu lub liczby przydzielonych ruchów.

Zanurz się w tej tajemniczej dżungli, w której znajduje się świątynia pełna cennych klejnotów. Czy potrafisz połączyć je wszystkie we właściwej kolejności w tej grze logicznej typu Połącz 3?

Wielka, wybuchowa rozrywka 3 w 1 linii. Przechodź kolejne plansze, wypełniając zadania widoczne u góry. Dodatkowo zbieraj po drodze tyle punktów, by starczyło ci na otrzymanie w nagrodę wszystkich trzech gwiazdek. Jeśli wypełnisz cel planszy na długo przed wykorzystaniem wszystkich tur, otrzymasz mnóstwo punktów, które pomogą ci te gwiazdki zdobyć. Twórz cztero, bądź pięcioelementowe połączenia, by pojawił się na planszy wybuchowy diament. Przesuń go, lub połącz z diamentami tego samego koloru, by się aktywował. Łącz ze sobą dwa bonusy znajdujące się obok siebie, by zwielokrotnić ich moc.

Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
35.173.48.*

Komentarze (1)

avatar Marcepanik
Marcepanik 03.09.2019, godz. 07.27 odpowiedz
0
Świetna gra!
Gracze online (6):
Polecamy: